Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 ve Kalite Yönetim Sistemi

Çevrenin korunması noktasında tüm işletmelere oldukça büyük görevler düşer. Özellikle faaliyetler sırasında çevreye verilebilecek zararların en aza indirilmesi ve hatta ortadan kaldırılması adına gereken adımlar mutlaka atılmalıdır. Bu aşamada ISO 14001 ve kalite yönetim sistemi standartları, yapılması gerekenler hakkında tüm detayları anlamanızı kolaylaştırır. Aynı zamanda konusunda uzman ekibimizin destekleri, belgenizi kısa süre içerisinde almanızı ve uygulamalarınızı geliştirmenizi ekstra pratik hale getirir.

ISO sertifikalarının tamamında profesyonel desteği bizden alabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile İstanbul’dan, Mersin’den sizlere erişmekte ve kısa süre içerisinde Aşan Danışmanlık güvencesi ile sizleri bu belgeyi almak için gerekli adımları atmaya hazırlamaktayız.

İşletmelerin çevre için son derece etkili bir kalite yönetim sistemi kurması çok önemlidir. Bu yolda ise alınacak profesyonel belgelendirme desteğinin göz ardı edilmemesi gerekir. Alanında gerekli uzmanlık ve yetkinlik sahibi olan kadromuz, çevre için yapılması gereken çalışmalar için işinizi fazlasıyla kolaylaştırır. WhatsApp hattımıza ulaşmanız ise desteğin hızlıca başlamasını sağlar. Bu sayede zaman kaybetmeden gerekli düzenlemeler yapılır ve üstün bir düzenleme yapmanızın önü doğrudan açılır.

Kusursuz Bir Kalite Yönetim Sistemine Bizimle Sahip Olun


ISO 14001 ve kalite yönetim sistemi uygulamalarının herhangi bir sorun teşkil etmeden tamamlanması son derece kıymetlidir. Bunun için uzman ekibimiz daima göreve hazır bir vaziyette beklemektedir. Kadromuzun deneyimli danışmanları sayesinde kalite yönetim sisteminin kuruluş aşamaları ise aşağıda gibidir:

•    Başvurunuzun hemen ardından öncelikle işletmenizin yerinde incelenmesi gerekir.
•    Eksikliklerin tespit edilmesi ile beraber çalışmaların seyri belirlenir.
•    Yapılacaklar hakkında tarafınıza açık bir şekilde bilgilendirme yapılır.
•    Dokümantasyon hazırlığı gerçekleştirilerek, işletme genelinde bu belgelere erişim kolay bir hale getirilir.
•    Firmanızın çevre bilinci konusunda seviye atlaması için tüm çalışanlarınıza etkili ve verimli eğitimler verilir.
•    Başta acil durumlar olmak üzere işlerin sorunsuz halde devam etmesi adına gerekli tedbirler uygulanır.
•    Atık yönetimi ve kaynakların verimli kullanımı konuları için ayrıntılı çalışmalar yürütülür.
•    Tam olarak gerekli düzeye çıkmanızın ardından uygulamaların verimi yeni bir denetim sonrasında yakından görülür.
•    Performansın sürekli olarak yüksek seviyede kalması noktasında uzman ekibimiz gerekli uyarıları yapar.
•    Belgelendirmenin ardından periyodik bir şekilde yeni denetimler yapılarak, işletmenizin durmadan kaliteye odaklı biçimde büyümesine de ciddi katkılar yapılır.

ISO 14001 ve Kalite Yönetim Sistemi

Yukarıda belirttiğimiz yöntemler ve ek olarak işletmenize özel biçimde eklenecek detaylar sayesinde çok kısa süre içerisinde amaçladığınız düzeye çıkabilirsiniz. Canlı destek hattımızı kullanmanızın hemen ardından başlayan çalışmalarımız ise ihtiyaçlarınızın karşılanması için kesintisiz bir şekilde devam eder. Böylelikle uluslararası geçerliliğe sahip olan belgenizi beklediğinizden çok daha kolay bir şekilde almış olursunuz. Aynı zamanda sürdürülebilirlik konusunda oldukça başarılı sonuçlara imza atmaya devam edebilirsiniz.

İyi hizmetler alarak, iyi hazırlıklar yaparak Aşan Danışmanlık’tan sizde hizmet alabilirsiniz.
 

ISO 14001 Belgeniz ile Kalite Yönetim Sisteminizi Gözler Önüne Serin


ISO 14001 belgenizi uzman ekibimiz aracılığıyla almanız durumunda kalite yönetim sistemi kuruluşunda son derece avantajlı olursunuz. Çevre yönetimini sorunsuz bir halde sağlamak adına danışmanlarımızdan dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan diğer işlerinize odaklanmanız da kolaylaşır.

Çalışanlar, iş ortakları ve müşterileriniz için ne denli güvenli işlemler yaptığınızı göstermenizin en ideal yolları arasında ISO 14001 belgesini almak bulunur. Kalite yönetim sisteminizi sağlam temeller üzerine inşa ederek, ortaya çıkabilecek sorunları da kolaylıkla bertaraf edebilirsiniz. Diğer yandan rekabet avantajı kazanmanız da kaçınılmaz bir hale gelir. Bizimle iletişime geçerek, ayrıcalıklı bir belgelendirme hizmetinden siz de faydalanabilirsiniz.

Uzman kadromuzun sizler için oluşturmuş olduğu HAP bilgilerin tamamı INSTAGRAM sayfamızda yer almaktadır. Aşan Danışmanlık sayısız referansı ve senelerin verdiği danışmanlık tecrübesi ile hizmetinizdedir. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp