Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 Teklifi

ISO 14001 standartları, çevresel etkilerin en aza indirilmesi ve hatta ortadan kaldırılması için geliştirilen son derece önemli hususları içerir. Kalite yönetim sistemlerinin sorunsuz hale gelmesi sayesinde işletmelerin performansları da doğal olarak artış gösterir. Böylelikle hem doğaya karşı sorumluluklar yerine getirilir hem de maliyet açısından firmaların ekstra kâr etmesi kolaylaşır. Aynı zamanda iş veriminin artması ile birlikte beklentilerin çok ötesinde bir seviyeye çıkılmasının önü açılır.

Çevre yönetim sisteminin kurulması aşamasında işletmelerin en çok merak ettiği konuların başında ISO 14001 teklifi gelir. Verilecek danışmanlık desteğinin hizmet ödemesi için firmalara ekstra avantaj sağlanması çok önemlidir. Bu noktada uzman ekibimiz işletmenize özel olarak değerlendirme yaparak uygun bir fiyat teklifi sunar. Böylece düşük ödemeler sayesinde oldukça etkili bir hizmetten rahatlıkla yararlanmış olursunuz. Teklifinizi öğrenmek ve diğer detaylar hakkında tüm merak ettiklerinizi sormak içinse canlı destek hattımıza dilediğiniz her an ulaşma fırsatınız olduğunu bilmelisiniz.

Aşan Danışmanlık firmasının belgelendirme faaliyetleri ile ilgili olarak danışmanları sizler için sosyal medya platformlarında HAP bilgiler de sunmaktadır. Aşan INSTAGRAM hesabı üzerinden bilgi alabilir, Detaylara hemen erişmek ve bilgi edinmek için sitemizdeki numaramızı anında arayın.

ISO 14001 Teklifi Nasıl Alınır?


ISO 14001 için teklif
almak istediğinizde oldukça pratik bir şekilde işlem yapmanız yeterli olmaktadır. Yapmanız gerekenler ise genel olarak şu şekilde sıralanır:

•    İlk olarak WhatsApp hattımız veya diğer iletişim kanallarımız üzerinden deneyimli ekibimiz ile irtibata geçmeniz gerekir.
•    Görüşme esnasında faaliyet alanınız ve sektörünüze göre çalışmaların içeriği belirlenir.
•    Genel standartlara ek olarak işletmenizin ek gereksinimleri de belirlenir.
•    Daha sonra firmanız için yerinde denetim gerçekleştirilmesi sağlanır.
•    Denetim esnasında hatalı ve doğru uygulamalarınızın tamamı tespit edilir.
•    Yanlışlıkların düzeltilmesi ve eksikliklerin giderilmesi adına yol haritası çıkarılır.
•    Tetkik sırasında dokümantasyon ihtiyaçlarınız değerlendirilir.
•    Personel ve yöneticileriniz için eğitim verilmesi gerekiyorsa teklif için farklılık olması doğaldır.
•    Denetim ve analizler tamamlandıktan sonra ilerleyen süreç için yeni denetimler planlanacaksa teklifin ekstra analiz edilmesi gerekir.

ISO 14001 Teklifi

ISO 14001 teklifi için yukarıdaki değerlendirmeler son derece büyük öneme sahiptir. Titiz bir şekilde tamamlanan analizin ardından kurumunuza özel olarak teklif hazırlanması, ayrıcalıklarınızın artmasına katkıda bulunur. Halihazırda sürdürdüğünüz doğru uygulamalar için yeni bir ödeme yapmak zorunda kalmayacak olmanız, doğal olarak daha avantajlı bir teklif almanızı sağlar. Teklif değerlendirme süreçlerinde alanında uzman danışmanlarımızın ilk olarak avantajlarınızı düşündüğünü unutmamalısınız. Bu sayede olabilecek en minimum seviyedeki teklif ile üst düzey bir hizmet almanız sağlanır.

Çok daha fazlası için sizlerde Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerine ulaşın.
 

En İyi ISO 14001 Teklifi İçin Bizimle İrtibata Geçin


ISO 14001
standartlarının problem yaşamadan hayata geçirilmesi noktasında uzman danışmanlarımız üzerine düşeni fazlasıyla yapmaktadır. Aynı şekilde ISO 14001 teklifi için de tüm metrikler göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu durum, gereğinden fazla ödeme yapma gibi durumların doğrudan önüne geçer. Böylelikle maksimum faydaya erişme konusunda herhangi bir zorluk yaşamadan işlemlerin keyifle tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.

Çevre yönetim sisteminiz kurulurken atık yönetimi ve verimli kaynak kullanımı ile birlikte artan iş performansınız, marka değerinizi de olumlu yönde etkiler. Aynı zamanda iş ortaklarınız, çalışanlarınız ve müşterileriniz için de son derece etkileyici bir güven sunma fırsatı yakalarsınız. Rekabet avantajı da bir diğer elde edeceğiniz ayrıcalıktır. Siz de şimdi bizimle iletişim kurarak, süreçlerin ilerleyişini öğrenmek ve fiyat teklifinizi almak için çok önemli bir adım atmış olursunuz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Aşan Danışmanlık’tan bilgi edinebilirsiniz. Uygun fiyatlandırma seçenekleri ve diğer tüm hususlar için biz sizlerin yanındayız. Arayın size yardımcı olalım. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp