Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 Belgesi Nereden Alınır?

ISO 14001 belgesi, işletme alanı fark etmeksizin faaliyetlerini yürüten firmaların tamamı için son derece önemli bir seviyede kendine yer bulur. Çevre yönetim sistemi uygulamalarının sağladığı faydalar sayesinde herhangi bir zorluk ortaya çıkmadan çalışmaların sürmesi kolaylaşır. Doğaya yapılan katkının yanı sıra işletmelerin verimli bir yönetim sistemine sahip olması, başta insan sağlığı olmak üzere ekonomik anlamda da ekstra katkı sunar.

Belge alım işlemleri için ilk yapılması gereken belgelendirme firması seçimini doğru biçimde gerçekleştirmektir. Bu durum, baştan sona tüm aşamalarda işletmelere ek faydaları beraberinde getirir. Uzman ekibimiz ise tüm deneyimlerini en iyi konuma erişmeniz için kullanır. “ISO 14001 belgesi nereden alınır?” sorusunun yanıtı ise iletişim kanallarımız arasında saklıdır. Canlı destek hattımız sayesinde kusursuz bir belgelendirme sürecini ivedilikle başlatabilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiklerinizi sorarken diğer yandan fiyat teklifinizi de rahatlıkla öğrenmeniz mümkündür.

İlgili belgeye sahip olabilmek için tek yapmanız gereken Aşan Danışmanlık firmasını aramak ve konu ile alakalı olarak tecrübeli danışmanlarımızdan  bilgi almak.

Belgelendirme Deneyiminizi Bizimle Geliştirin


Yetkili kurumların akredite ettiği belgelendirme firmamız, ihtiyaçlarınızı son derece etkili bir şekilde analiz ederek işlemlere başlar. Konusunda uzman danışmanlarımız yasal prosedürler ile birlikte özel gereksinimleriniz doğrultusunda planlama yapar. Bu sayede belgenizi alırken aynı zamanda tüm koşullara da sorunsuz biçimde uyum sağlamanız ciddi derecede kolaylaşır. Böylelikle işletmenizin çevreye verdiği değeri de açık bir şekilde göstermeniz mümkün olur.

Belgelendirme süreçleri, genel olarak standart uygulamalar kapsamında başlar. Bununla beraber işlemler şu şekilde devam eder:

•    WhatsApp hattımıza mesaj atmanızın ardından kurumunuz detaylı olarak analiz edilir.
•    Çevre ile ilgili uygulamalarınızın geçerliliği tespit edildikten sonra ek çalışmalar hayata geçirilir.
•    Çalışma ortamının yanı sıra tüm çalışanların çevre için bilinçli duruma gelmesi adına eğitim programları hassas biçimde düzenlenir.
•    Dokümantasyon işlemlerinin hızla tamamlanması sonrasında uygulamaların başlaması sağlanır.
•    Standartlar hakkında gerekli düzeye çıkmanızın ve çalışmalarınızın meyvesini toplamaya başlamanızın sonrasında belgelendirme için yeni bir denetim gerçekleştirilir.
•    Denetim esnasında herhangi bir uygunsuzluk ortaya çıkmazsa belgeniz hazırlanır ve teslim edilir.
•    İyileşmenin kalıcı bir hale gelmesi adına performansın yakından izlenmesi ekstra fayda kazanmanızı kolaylaştırır.

ISO 14001 Belgesi Nereden Alınır?

Uzman danışman kadromuz, ISO 14001 belgesi için gerekli tüm desteği sizlere sunmaktadır. İşlemlerinizin düzenlenmesi ve hataların giderilmesi sayesinde firmanızı zirveye çıkarmanızın önü de açılmış olur. Bu yüzden vakit kaybına müsaade etmeden harekete geçmeniz çok önemlidir. Ekibimiz ile ilk görüşmeyi gerçekleştirerek, belgelendirme aşamalarına geçilmesini isteyebilirsiniz.

Biz yalnızca İstanbul, Mersin’de değil, tüm Türkiye’de Aşan Danışmanlık olarak hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan tüm ISO Sertifikaları için yanınızda ve hizmetinizdeyiz. Doğru denetim, doğru adımlar atmak ve her ana hazır olmak için bizi arayabilirsiniz.
 

Kaliteli ISO 14001 Belgelendirme İşlemlerimiz ile Tanışın


Deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde oldukça kaliteli bir belgelendirme süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Çevresel faktörler hakkında donanımınızı arttırmanızı ve sürekli olarak gelişime odaklanmış bir duruma gelmenizi amaçlıyoruz. Bu noktada işletmenize özel olarak kullandığımız teknikler, çok daha başarılı sonuçların alınmasını kolay bir hal getirir. Siz de beklentilerinizi ve isteklerinizi paylaşmak için bize ulaşmalısınız.

ISO 14001 belgenizi sorunsuz biçimde edinmek adına ekibimizin desteğini göz ardı etmemelisiniz. Çevre yönetim sisteminizin en dikkat çekici halde kurulması için danışmanlarımızın yardımı oldukça önemlidir. Bu sayede hiçbir detay atlanmadan uygulamalar tamamlanır. Böylelikle faaliyetlerinizi üstün bir güven ortamında sürdürme fırsatından da gönlünüzce yararlanabilirsiniz. Hemen işlemleri başlatmak içinse sadece iletişim numaralarımızı kullanmanız yeterli olmaktadır.

En iyi eğitmenler, en tecrübeli danışmanlar ile sizleri ISO Sertifikanızı almak için hazırlıyoruz. Çok daha fazla bilgi ve detay için Aşan Danışmanlık müşteri hizmetlerini arayın. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp