Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 Belgesi Nasıl Alınır?

ISO 14001 belgesi, işletmelerin çevre yönetim sistemleri kurduğunu açık bir şekilde gösterir. Alanında uzman ekibimizin üstün katkıları ile firmanızı çok geçmeden çevresel koşullara uyumlu hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda hiçbir detayın atlanmıyor olması, elinizi fazlasıyla güçlendirmenize destek verir. Bunun yanı sıra genel standartların üzerine eklenen özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışma gerçekleştirilmesi, çok daha etkileyici bir konuma varmanızı sağlar.

Çevre yönetim sisteminin sağlamış olduğu faydaların yanı sıra “ISO 14001 belgesi nasıl alınır?” sorusunun yanıtı da büyük öneme sahiptir. Belgenize zorlanmadan ulaşmanın en ideal yolu ise uzman ekibimize canlı destek hattımız üzerinden ulaşmanızdır. Bu sayede sizin yerinize ayrıntıların tamamı düşünülür ve bu doğrultuda harekete geçilir. Böylelikle beklentilerinizin oldukça üzerinde bir noktada avantajlı duruma gelirsiniz. Siz de zaman kaybetmeden ekibimizle temasa geçmeli ve tüm merak ettiklerinizi hemen sormalısınız.

Halen daha nasıl alacağınız konusunda aklınızda soru işaretleri var ise, Aşan Danışmanlık firmasının müşteri hizmetleri numaralarını arayabilirsiniz. Bizler alanında uzman kadromuz ile sizlerin yanındayız.

ISO 14001 Belgesi Alma Aşamaları Nelerdir?


Çevre yönetim sisteminizin sorunsuz bir şekilde kurulması adına alacağınız profesyonel desteğin son derece kritik olduğunu bilmelisiniz. Bu durum, elde etmek istediğiniz ayrıcalıklara kavuşmanızın da doğrudan önünü açar. “ISO 14001 belgesi nasıl alınır?” şeklindeki merakınızı gidermenizi sağlayacak hususlar ise aşağıdaki gibi sıralanır:

•    İlk olarak WhatsApp hattımız üzerinden uzman danışmanlarımız ile bağlantı kurmanız gerekir.
•    Daha sonra aklınıza takılan konuları ayrıntılı bir şekilde ekibimizle görüşebilirsiniz.
•    Çalışmalarınızı devam ettirdiğiniz sektör ve özel ihtiyaçlarınıza göre öncelikle değerlendirme yapılması gerekir.
•    Ekibimizin yerinde yapacağı analiz sonrasında mevcut uygulamalarınızın ayrıntıları açıkça tespit edilir.
•    Hatalı veya doğru biçimde sürdürdüğünüz çalışmalara göre bir yol haritası belirlenir.
•    Hedefleriniz ve isteklerinizin göz önüne alınması ile beraber doğru bir politika oluşturulur.
•    Çevresel risk faktörleri doğrultusunda acil durum eylem planları hazırlanır.
•    Olası tehlikelere karşı yapılması gerekenler için detaylar paylaşılır.
•    Çalışan ve yöneticilerinizin çok daha bilinçli duruma gelmesi adına eğitim programları düzenlenir.
•    Gerekli düzenlemelerin tamamlanması ile beraber yeniden bir denetim gerçekleştirilir.
•    Belgelendirme denetimi sonrasında beklenen düzeye erişmeniz halinde belgeniz teslim edilir.
•    İyileştirilen performansın kalıcı hale gelmesi adına periyodik olarak yeni denetim takvimi oluşturulur ve çalışmalar yakından takip edilir.

ISO 14001 Belgesi Nasıl Alınır?

ISO 14001 belgenizi rahatlıkla almanız adına uzman kadromuz, her zaman yanınızda yer alır. Bu sayede herhangi bir tedirginlik hissetmeden son derece benzersiz bir belgelendirme deneyimi yaşamanız da ekstra kolay hale gelir. Aynı zamanda ilk iletişiminizin ardından bütçe dostu fiyat teklifiniz de hazırlanarak tarafınıza sunulur.

Belgelendirme sektöründe en iyi, en tecrübeli danışmanlar ile çalışan Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakındır. Anında bilgi edinmek, anında fiyat almak için biz yanınızda olacak ve uygun teklifleri sunacağız.
 

ISO Sertifika Danışmanlığı | ISO Süreç Danışmanlığı


Uluslararası yetkili kurumların belirlemiş olduğu standartlar çerçevesinde alacağınız ISO 14001 belgesi için kesinlikle acele etmelisiniz. Çevrenin korunması ile birlikte faaliyetlerinizin seviyesini geliştirmek ve sürekli olarak iyileştirmeye odaklı biçimde hizmet vermek için öncelikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede kusursuz bir belgelendirme sürecini başlatma fırsatından rahatlıkla faydalanmış olursunuz.
Belgelendirme işlemlerinin yetkili kurumlar tarafından akredite edilen firmamıza aracılığıyla yürütülmesi çok değerlidir. Bu durum, firmanızın çevreye olan olumsuz etkilerini ortadan kaldırırken aynı zamanda uluslararası geçerliliğe sahip olan bir belge aldığınızı ifade eder. Böylelikle rekabet avantajı, verimli kaynak kullanımı ve performans artışı gibi konulardan da hızlı bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazlası için Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerinden site üzerindeki canlı destek kanalından bilgi alabilirsiniz. Bunun haricinde tüm ISO sertifikaları ile ilgili bilgi paylaşımının yer aldığı INSTAGRAM hesabımızı da takip edebilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp