Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 Belgelendirme

ISO 14001, firmaların faaliyetlerini sürdürdüğü aşamalarda çevrenin etkin bir şekilde korunmasını sağlamak amacıyla geliştirilen bir standarttır. Ham madde kullanımı, atık yönetimi ve çevre odaklı yaklaşımların ön planda tutulması için işletmelere oldukça önemli bir yol gösterici görevini üstlenir. Firmaların gerekli şartları yerine getirip getirdiği ise ISO 14001 belgelendirme süreçlerinin profesyonel biçimde sürdürülmesi sonucunda ortaya çıkar. Böylelikle standartlar için düzenlemeler yapılır ve şirketin beklenen düzeye çıkması sağlanır.

Çevresel faktörler hakkında bilinç oluşturmak için ISO 14001 standartları son derece kritik bir öneme sahiptir. Faaliyet alanı fark etmeksizin bu belgenin alınması gerekir. Süreçlerin ekstra verimli bir şekilde devam etmesi içinse firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek hattımızı kullanarak yapmanız gerekenlerin yanı sıra işletmenize özel fiyat teklifini de hemen alabilirsiniz. Genel olarak uygulamalar benzer olsa da işletme gereksinimleri değişebileceği için özel bir fiyat teklifi hazırlanması avantajlarınızı doğrudan yükseltir.

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizdeki numaramızı arayın. Aşan Danışmanlık’tan bilgi edinmek, tecrübelerinden faydalanmak için whatsapp hattına da ayrıca yazabilirsiniz.

ISO 14001 Belgelendirme Avantajları Nelerdir?


ISO 14001 belgelendirme uygulamaları, işletmelerin pek çok farklı avantajı aynı anda elde etmesinin önünü açar. Özellikle alanında uzman olan danışman kadromuzun katkıları, beklentilerinizin çok ötesinde başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Deneyimli ekibimizin titiz çalışmaları ile kurulacak çevre yönetim sistemi sayesinde elde edeceğiniz bazı ayrıcalıklar şu şekilde sıralanır:

•    İşletmenizin çevresel konularda olumsuz etkilerini en aza indirir.
•    Atıkların azalması ile beraber kaynak ve enerji verimliliği en üst düzeye çıkar.
•    Rekabet gücü olarak rakiplerinize oranla ekstra avantajlı olursunuz.
•    Kurumsal imajınız fazlasıyla gelişerek paydaşlarınıza önemli derecede güven sunmanızı sağlar.
•    Çevresel düzenlemelere sağladığınız uyum sayesinde yasal gereksinimleri kolaylıkla karşılar ve cezai yaptırım gibi durumlardan kurtulursunuz.
•    Kaynaklarınızı etkin bir şekilde kullanmaya başlayarak, maliyet açısından yüksek oranda tasarruf edersiniz.
•    Sürekli iyileştirme prensiplerine sahip olmanızın ardından performansın artması kaçınılmaz bir hale gelir.
•    İş ortaklarınız ile çok daha etkili ve uzun süreli ilişkiler kurmanızın önü açılır.
•    Çalışan katılımını teşvik ederek motivasyonun katlanmasına yardımcı olur.

Yukarıda belirttiğimiz avantajlar ve çok daha fazlasına sahip olmanızın en ideal yolu uzman ekibimizden destek almaktır. Şimdi WhatsApp hattımıza mesaj göndererek, tüm merak ettiklerinizi sorabilir ve hemen ardından yapılacak değerlendirme ile fiyat teklifinizi öğrenebilirsiniz. Bu sayede işletmenizin son derece etkileyici bir konuma gelmesi için ilk ve en önemli adımı da atmış olursunuz.

ISO 14001 Belgelendirme

Daha fazlası için müşteri temsilcilerimiz hizmetinizde. Aşan Danışmanlık bu alanda sayısız referansa sahiptir.
 

ISO Danışmanlığı | ISO belgelendirme | ISO Süreç Danışmanlığı


Çevre yönetim sistemi
içerisinde sahip olduğu önemle ön plana çıkmayı başaran ISO 14001 standardının tüm aşamalarına tam anlamıyla hâkim olmanız çok önemlidir. Belgelendirme sürecinin doğru uygulamalarla devam etmesi ve başarının çok daha kolay bir şekilde elde edilmesi içinse mutlaka danışmanlarımıza başvurmalısınız. Sizin yerinize tüm ayrıntıları düşünen tecrübeli ekibimiz aracılığıyla beklentilerinizin çok ötesinde bir destek alacağınızı bilmelisiniz.

Firma olarak tüm işletmeler için son derece değerli işlemler yapmaya devam ediyoruz. Yetkili kurumlardan almış olduğumuz yetkiyi sizlerin gelişimi için kullanmayı hedefliyoruz. Çok geçmeden uluslararası standartlar seviyesine gelmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. Siz de benzersiz bir ISO 14001 belgelendirme süreci yaşamak istiyorsanız, zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmeli ve detayları öğrenmelisiniz.

Sektörün öncü eğitmenleri, tecrübeli danışmanları ile hizmetinizdeyiz. Sitemizde yer alan numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İletişim sayfamızda veya INSTAGRAM hesabımızda yer alan ulaşım kanalları aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin en iyilerinden, en iyi hizmeti sizlerde alabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp