Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 14000 Standartları Nelerdir?

İşletmelerin çalışma kapasitesi veya alanı fark etmeksizin çevreye karşı duyarlı bir şekilde faaliyet göstermesi gerekir. Çevrenin korunması adına belirlenen standartlara uyulduğu takdirde ekstra avantajlı bir şekilde markanın kalıcı olarak işlemlerine devam etmesi de mümkün olur. Bu noktada firma sahiplerinin en çok merak ettiği konuların başında “ISO 14000 standartları nelerdir?” sorusu gelir. Uluslararası kurumların belirlemiş olduğu standartlar firmanızın uygun çalışmalar gerçekleştirmesine doğrudan katkıda bulunur.

Türkiye’nin önde gelen danışmanları ile faaliyetlerini sürdüren firması Aşan Danışmanlık’ta ihtiyacınız olan bir çok belge için en uygun teklifleri alabilirsiniz.

Genel olarak ISO 14001 şeklinde tanımlanan çevre yönetim sisteminin farklı kodları içeren koşulları da bulunmaktadır. Bunların tamamına hâkim olmanız içinse profesyonel bir belgelendirme desteği almanız gerekir. Uzmanlık ve deneyimleri ile adlarından söz ettirmeyi başaran danışmanlarımız, süreçlerin tamamında sizinle iş birliği içinde hareket eder. Bu sayede belge alma şartlarını çok daha kolay bir şekilde karşılayabilir ve zaman kaybetmeden çevreyi korumaya başlayarak faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz. WhatsApp hattımıza atacağınız mesaj sonrasında tüm detayları da rahatça öğrenebilirsiniz.
 

ISO 14000 Standartları


Çevre yönetim sistemlerinin
tamamı, halihazırda uygulamakta olduğunuz kurallara ek olarak yeni tedbirleri içerisinde bulundurur. “ISO 14000 standartları nelerdir?” sorusu için net cevaplardan bazıları ise aşağıdaki gibi sıralanır:

•    ISO 14001, şartlar ve kullanım kılavuzunu ifade eder.
•    ISO 14004, sistemler, prensipler ve destek verici teknikler ile ilgili kılavuzu açıklar.
•    ISO 14020, çevre etkilerinin yanı sıra beyanlar ile birlikte genel prensipleri ortaya koyar.
•    ISO 14031, çevre ile alakalı performansın değerlendirilmesine kılavuzluk eder.
•    ISO 14040, hayat boyu değerlendirme süreçlerini gösterir.
•    ISO 14001 standartları çevreye verilen zararın minimum seviyeye indirilmesi için oluşturulmuştur.
•    Uygulamaların genel mevzuatlar çerçevesinde karşılanmasını destekler.
•    Genel olarak üretilen ürünlere değil, üretim şartlarına odaklanır.

Belirtilen standartların tamamı, profesyonel bir yardım sayesinde işletmelere kısa süre içerisinde kazandırılır. Tüm iş süreçlerinin bu paralelde değerlendirilmesinin ardından iç ve dış tetkiklere hazır hale gelinmesini sağlar. Böylelikle çevreye herhangi bir şekilde zarar vermeden çalışma gerçekleştirilmesinin önü direkt olarak açılır. Siz de tüm gereksinimlerinizin karşılanması ve kusursuz bir çevre yönetim sistemine kavuşmak için canlı destek hattımız aracılığıyla uzman ekibimize ulaşmalısınız. Aynı zamanda avantajlı fiyat teklifinizi de bu şekilde hemen alabilirsiniz.

ISO 14000 Standartları Nelerdir?

İlgili standarda hakim olan uzman danışanların tamamı  Aşan’da sizlerden gelecek olan talepleri beklemektedir. Hemen sitemizde yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
 

ISO 14001 Belgesi Nedir | ISO 14001 Hızlı Belge


ISO 14000 standartları, işletmeler için zorunlu olmasa da oldukça gerekli koşulları ifade eder. Gönüllülük esaslarına göre öğrenilmesi gereken standartlar, beklentilerin çok ötesinde kazanımlara ulaşılmasını sağlar. İlk olarak çevre bilincinin oluşturulması ve durumun alışkanlık haline getirilmesi, doğal olarak marka değerine pozitif olarak ciddi katkılarda bulunur. Bununla beraber çalışan, müşteri ve diğer iş ortaklarınız üzerinde kusursuz bir güven oluşturmanızı da kolaylaştırır. Ayrıca rekabet halinde olduğunuz diğer işletmelerin önüne geçme konusunda ekstra ayrıcalıklı olursunuz.

Standartlar hakkında uzman danışman ekibimizin desteklerinden mutlaka faydalanmalısınız. Genel kuralların yanı sıra özel tekniklerini de kullanmayı ihmal etmeyen kadromuz, en iyi düzeye ulaşmanız için kritik bir yardım sunar. Böylelikle hem çevreyi etkin bir şekilde korumaya başlar hem de firma olarak maliyet tasarrufu ile beraber performans artışına sahip olursunuz. Şimdi detayları öğrenmek ve çok geçmeden işlemlerin başlaması için bizimle bağlantıya geçmelisiniz.

Konu ile alakalı detaylı bilgilere erişmek ve uygun fiyatlardan destek alabilmek için bizi arayın. Aşan Danışmanlık olarak bu husus ile alakalı kurumsal INSTAGRAM hesabımızda da ayrıca bir çok veriye yer verdik, ziyaret ederek sizlerde bilgi sahibi olabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp