Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 10002 Teklifi

Günümüzde en çok tercih edilen sertifikaların başında ISO 10002 gelmektedir. Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi olarak tabir edilen bu sertifika ile adından da anlaşılacağı üzere müşterilerin memnuniyetliklerinin artırılması ve devamlılığının sağlanması hedeflenmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini bilmek, onlardan gelen geri dönüşleri etkin ve verimli bir şekilde değerlendirerek onlara kabul edilebilir çözümler sunmak amaçlanmaktadır.

Tüm kamu ve özel nitelikli kuruluşlar için geçerli olan bu sertifika ile müşteri şikâyetleri ele alınarak ilgili süreçlerden geçirilmektedir. Uluslararası geçerliliği olan bu standartların etkin bir biçimde şirketinizde uygulanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü bu alanda uzun yıllardan beridir aralıksız danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri vermekteyiz. Firmamız çatısı altında sektörün gereksinimlerine ve yasal süreçlerine hâkim, alanında uzman ve de tecrübeli danışanlarımız siz değerli danışanlarımıza rehberlik ederek süreçleri sağlıklı bir şekilde nihayete erdirmenizi sağlamaktadır. Bu konuda bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. İster whatsapp üzerinden ister canlı destek hattımız üzerinden bizinle iletişime geçerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Hatta ISO 10002 teklifi alarak firmanıza özel ortalama maliyetleri görebilirsiniz.

ISO 10002 Danışmanlığı - ISO 10002 belgesi


Aşan Danışmanlık bu alanda uygun fiyatlandırma politikasını kullanmakta ve sağlamaktadır. Dilediğinizde internet sitemizdeki mail adresimize size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi bırakırsanız, mesai saatlerinde sizi arayalım veya emailinize dönüş yapalım.

ISO 10002 standartları birçok önemli yönetim sistemleri standartları ile uyumlu olmaktadır. işin içerisinde ilgili süreçlerin planlanması, tasarımı, geliştirilmesi, iyileştirilmesi, işletilmesi ve bakımlarının yapılması gibi bir çok yönetimsel organizasyonlar yer almaktadır. Bu organizasyonlara dair ilgili yönetimsel süreçler ve ISO standartları ile son derece uyumlu bir şekilde bir işletmeye uygulanabilmektedir. Aynı zamanda hem uluslararası hem de ulusal yasalara kolaylıkla adapte olabilme avantajlarını da bünyesinde barındırabilmektedir.

Bu nedenle şirketinde müşteri memnuniyeti yönetim sistemi kurmak isteyen herkes tarafından rahatlıkla başvuru yapılabilmektedir. Tarafımızdan alınacak olan ISO 10002 teklifi sonrasında başvuru yapılması halinde kısa süre içerisinde tüm surecin başarılı bir şekilde tamamlandığını görebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız ve teknik ekibimiz ile engin bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz sayesinde ihtiyacınız olan sistemin kurulması çok sürmeyecektir. Süreç boyunca uzmanlarımızın rehberliği ve sizlerin desteği ile siz de kısa süre içerisinde ISO 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sistemini belgesi almaya hak kazanacaksınız.

 ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi

Böylece ürünleriniz ve hizmetleriniz için satış sonrası yaşanan dilek ve şikayet gibi geri dönüşleri alarak işleyebileceğiniz bir sisteme sahip olacaksınız. Bu sistem sayesinde gelen bildirimleri değerlendirerek kısa sürede başarılı bir şekilde çözüme kavuşturduğunuzda müşterilerinizin size olan güveni ve memnuniyeti hızla artacaktır. Marka bilinirliğiniz, kurumsal imajınız, sektörel rekabet gücünüz, pazar payınız ve müşteri bağlılıklarınız artarken maliyetlerinizde ve ürün iadelerinizde de düşüşler yaşanacaktır. Ticari faaliyetlerde bulunan tüm şirketler için oldukça hayati durumlar olan bu hareketler sonucunda yöneticilerin ve sahiplerinin hedeflerine ulaşmaları oldukça kolaylaşacaktır.
 

ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi


Firmamız ile iletişime geçtiğinizde ister canlı olarak ister whatsapp üzerinden görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Aklınızdaki tüm sorulara ve merak edilenlere doyurucu cevaplar alabilirsiniz. Dilerseniz size özel ISO 10002 teklifi de talep ederek ortalama maliyetini öğrenebilirsiniz. Müşterilerinizle daha uzun vadeli sağlam ticari ilişkiler kurmak ve yüksek karlılık oranı sağlamak için siz de vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmemelisiniz. Her geçen gün zorlaşan ve globalleşen piyasalarda tutunabilmek ve güçlü olabilmek adına mutlaka müşteri memnuniyeti yönetim sistemine sahip olmalısınız.

Sektörün en iyi ve en tecrübeli danışmanları ile hizmetteyiz. Tüm Türkiye’de Aşan Danışmanlık olarak faaliyetlerimizi sürdürebilmekte ve sizlere hizmetler verebilmekteyiz. Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Arayın ve kısa süre içerisinde belgeyi alabilmeniz için gerekli danışmanlığı size sağlayalım. Denetimlerden başarılı bir şekilde çıkın. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp