Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 10002 Ne İşe Yarar?

Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi olan ISO 10002, son yıllarda en çok başvuru aldığımız sertifikalardan birisi olmaktadır. Müşterilerden gelen geri dönüşlerin değerlendirilmesi ve müşteri memnuniyeti oranının belirlenmesi konularında daha iyi hizmet sunmak isteyen tüm şirketler tarafından alınabilmektedir. Hizmet kalitesini ve müşteri sayısını artırmanın en etkili yollarından birisi olan bu sistem sayesinde şirketinizin birçok kazanım elde etmesi mümkün olmaktadır. Uzun yıllardan günümüze kadar faaliyetlerde bulunduğumuz sertifikalandırma ve belgelendirme sektöründe birçok firmanın bu sistemi kazanmasına vesile olduk. Günümüzde de aktif olarak yürüttüğümüz danışmanlık konularından birisi olarak siz de bizimle iletişime geçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için ister whatsapp destek hattımızı ister canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz. Her iki yolla da konuya dair detaylı bilgi edinebilirsiniz. ISO 10002 ne işe yarar gibi birçok soruya detaylı cevaplar alabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık tüm ISO Belgelerinde olduğu gibi burada da profesyoneller ile yola çıkar. Yapacağımız ön görüşme esnasında size gerekli bilgileri verecek ve sağlayacağız.

ISO 10002 Müşteri Şikayet Yönetim Sistemi


ISO 10002 belgesini
almanın amacı müşteri memnuniyeti yönetimi sisteminin kurulmasıdır. Böylelikle müşterilere sunulan ürünlerin veya hizmetlerin onlardan gelen geri dönüşler doğrultusunda iyileştirilmesi ve geliştirilmesi en nihayetinde de müşterilerin memnuniyetinin artırılması hedeflenmektedir. Aktif ve etkin bir biçimde uygulandığında müşterinin kendini değerli hissetmesini ve marka itibarının artmasını sağlamaktadır.

Ayrıca daha pek çok kazanımları da beraberinde getirmektedir. ISO 10002 ne işe yarar sorusuna cevap olarak tüm bu kazanımları genel itibariyle şöyle listeleyebiliriz:

•    Ürün veya hizmetin piyasada marka tanınırlığının artması,
•    Ürün veya hizmetin sürekli geliştirilmesi ve kalitesinin artması,
•    Ürün veya hizmetin mevcut müşteriye ve yeni müşteri kitlesine ulaştırma maliyetlerinin azalması,
•    Şirket güvenilirliğinin artması,
•    Pazar payının artması,
•    Rekabet gücünün artması,
•    Müşteri memnuniyetinin artması,
•    Müşteri beklentilerine ve taleplerine yönelik ürün veya hizmet sunma,
•    Müşteri şikayetlerinin ve geri dönüşlerinin hızlı ve güvenilir bir biçimde alınması, işlenmesi ve çözüme kavuşturulması,
•    Müşterilerle uzun vadeli sağlıklı ve güvenilir ticari ilişkilerin geliştirilmesi,
•    Müşteri güveninin kazanılması,
•    Çalışan eğitimleri sonucunda farkındalıklarının artması,
•    Kurumsallaşmaya katkısı gibi birçok kazanım ISO 10002 standartlarının uygulanması ile mümkün olmaktadır.

/iso-10002-fiyati/

Firmamızda siz değerli danışanlarımıza profesyonel hizmet sunan denetçilerimiz sektörün en seçkin isimlerinden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi kurmanın şirketiniz için anlam ve önemini yakından biliyoruz. Bu nedenle işinizi şansa bırakmamak adına sektörün uzman isimlerinden oluşan danışman kadromuzla sizlere yardımcı olmaktayız. Her geçen gün giderek zorlaşan rekabet koşulları karşısında elinizi güçlendirmek, şirketinizi daha yukarılara taşımak için bizimle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Üstelik bir telefonla veya whatsapp görüşmesi ile bize ulaşarak ilgili süreci hızlıca başlatabilirsiniz. ISO 10002 ne işe yarar, ben de şirketim için alabilir miyim, fiyatı ne kadar gibi tüm sorularınızı bu kanallar vasıtasıyla bize sorabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz tüm sorularınızı büyük bir dikkatle dinleyerek sizlere detaylı bilgileri iletecektir. Bu konuda ilk ve en önemli adımı bizimle iletişime geçerek atmış olursunuz. Ardından sistemin kurulması ve sürdürülebilir kılınması süreçleri tamamen uzmanlarımız eşliğinde sizlere rehberlik ederek gerçekleştirilecektir. Şeffaf, erişilebilir, objektif ve müşteri odaklı bir yönetim sistemi ile kısa sürede hissedilebilir değişiklikleri göreceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Tüm sürecin etkin bir şekilde uygulanması ve müşteri memnuniyetinin artırılması ile artık sektörünüzde daha güçlü adımlarla ilerleyebileceksiniz.

Çok daha fazlası da mümkün, dilerseniz Aşan Danışmanlık danışmanlarından belge alabilmek için profesyonel hizmet alabilirsiniz. İhtiyacınız olan eğitimlere kısa sürede erişmek ve denetimlerden başarılı bir şekilde çıkarak doğru sonuçlar alabilmek için hemen sitemizdeki numaramızı arayın. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp