Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 10002 Belgelendirme

Firmamız uzman kadrosu ve profesyonel danışmanlık anlayışı ile ISO 10002 belgelendirme hizmetleri ile siz değerli danışanlarına yardımcı olmaktadır. Müşterilerinizin memnuniyeti odaklı bir anlayış içerisinde hareket etmek, pazar ve müşteri oranını artırmak, marka bilinirliği ve şirket imajını yükseltmek, şikayet ve iade oranlarını azaltmak aynı zamanda ürün ve hizmet maliyetlerini düşürmek gibi birçok olumlu durumlar için ISO 10002 standartları önemlidir. Şirketinizin büyüklüğü veya bulunduğu sektöre bağımlı olmaksızın bu belgeye sahip olabilirsiniz.  Özellikle müşteri şikâyetlerinin ve geri dönüşlerinin etkin bir biçimde yönetilebilmesi için oldukça etkin bir sisteme bu belge ile sahip olabilirsiniz. Firmamıza başvuruda bulunarak konuyla ilgili aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp üzerinden veya canlı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şirketiniz için düşündüğünüz ISO 10002 belgesine dair tüm bilgileri ve fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz.

ISO 10002 belgelendirme hizmetlerimiz kapsamında sizlere daima destek olarak süreci en etkin ve verimli bir şekilde tamamlamanıza gayret etmekteyiz. Uzmanlarımız danışmanlık sektörünün en tecrübeli ve bilgili isimlerinden oluşmaktadır.

Aşan Danışmanlık sadece İstanbul veya Mersin’de değil, Tüm Türkiye’de gelen talepleri değerlendirmekte ve bir çok alanda sizleri sertifikayı alabilmek için hazır hale getirmektedir.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi


Engin tecrübeleri ve bilgi birikimleri ile belgelendirme süreci boyunca en ince ayrıntılara kadar sizlere destek olarak sistemin oluşturulmasını sağlamaktadır. Standartların şirketinize uygulanmaya başlamasıyla birlikte ortaya çıkacak olan müşteri memnuniyeti yönetim sistemi ilk günden itibaren farkını hissettirecektir. Şirketinizin büyümesi ve kurumsallaşması adına atılabilecek en önemli adımlardan birisi olarak ISO 10002 standartlarını görebilirsiniz. Ürün veya hizmetlerinizin müşterilerinize en iyi şekilde hitap edebilmesi için var gücünüzle çalışırken bu sistemin faydalarını çok net bir şekilde görebileceksiniz. Pazar payınızın artması, olumsuz geri dönüşlerin ve iadelerin en aza indirgenmesi için bu standartların önemi oldukça büyüktür.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlardan hizmet alabilmek için Aşan Danışmanlık’ı arayabilirsiniz.

Adeta şirketiniz için hayati öneme sahip olan bu sistemin kurulması ve sürdürülebilir halde uygulanması için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Danışmanlarımız profesyonel bir yaklaşımla ihtiyacınız olan müşteri memnuniyeti yönetim sistemini oluşturmanız ve süreç sonunda belgeyi almanız konusunda rehberlik edecektir. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ve mesleki bilgi birikimlerimiz bizleri bu konuda en iyiler arasında üst sıralara çıkarmaktadır. Şirketinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun hizmet anlayışımızla gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kabul gören firmamızdan belgenizi bağımsız bir kuruluş olarak bizden rahatlıkla alabilirsiniz. Siz de işinizi tesadüfe bırakmamak ve riske atmamak adına gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ISO Belgesi Fiyatları - ISO Belgelendirme Kuruluşu

Firmamızla iletişime geçtikten sonra ISO 10002 belgelendirme süreci genel hatları ile şöyle olmaktadır:

•    Firmamıza başvuru yapmanız ve bir planlamanın oluşturulması,
•    Mevcut durum analizi için denetim planlanması ve gerekli hazırlıkların yapılması,
•    Müşteri memnuniyeti yönetim süreçlerine dair tüm dokümantasyonların (politikalar, prosedürler vb. ) oluşturulması,
•    Çalışanların ve uygun görülen paydaşların farkındalıklarının oluşturulması ve eğitim almaları,
•    Değerlendirme denetimlerinin gerçekleştirilmesi,
•    Belgelendirme sürecinin tamamlanması ve tarafınıza sertifikanın teslim edilmesi.
 

ISO Belgesi Fiyatları - ISO Belgelendirme Kuruluşu


ISO 10002 sertifikası sizlerin müşteri memnuniyeti yönetim sistemi oluşturması adına önemli bir belgedir. Hem ulusal hem de uluslararası geçerliliği olan bu belge birçok iş ilişkilerinde daha sağlam ve uzun ömürlü iletişimler kurmanıza katkı sağlayacaktır. Birçok gümrükte ürünlerinizin daha kolay ve sağlıklı bir şekilde işlem görmesine olanak tanıyacaktır. Anlaşılacağı üzere oldukça önemli bir süreç olan bu belgeyi profesyonel olarak almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ek olarak Aşan Danışmanlık profesyonel dökümanlarına erişebilirsiniz. Bunun için ISO belgesi hakkında verilere erişebilmek için lütfen whatsapp hattımızdan bize yazın. İhtiyacınız olan eğitim ile alakalı bilgileri sizinle paylaşalım.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp