Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Yönetimi

 

Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Yönetimi


 sürdürülebilirlik tedarikinden, ürününden ve kullanılacak malzemeye uygulanabilir, ürünün tasarımından ve malzeme seçiminden kullanılabilir. Çevresel sürdürülebilir tedarik zinciri yönetimi ve uygulamaları, kurumların tamamında küresel hayatta hedef konusunda değil, aynı zamanda daha fazla gider ve kârlılık için uçtan uca operasyonlarını optimize etme konusunda yardımcı olur. Tüm konaklama paketleri optimize edilebilir. Çoğunluk için tedarik zincirlerinin çevre üzerinde tahmin nasıl tahmin çok daha fazla etkisi olduğu düşünülemez. Çoğulluk,

    Bütün sürdürülebilir bir tedarik zinciri, sosyal temel iş zinciridir. Bu uygulamalar sadece gezegende ve burada insanlar için değil, aynı bir iş planı dediğimiz şey.

Sürdürülebilir bir tedarik zincirinin hedeflenmesi;

• Daha az etki
• Tedarik sürekliliğini büyütme
• İtibar zararlarına karşı koruma
• Yeni potansiyeli fazla • daha
fazla iş

Şirketler daha sürdürülebilir bir tedarik tedarik etmek için hedef almak için yapmak:

• Tüm tedarik zincirindeki kritik konuları ve iyileştirmeleri belirlemelidir. Bir tedarik zincirinin kaynağı, üretim ve işletme sürecindeki her gidişinde bir ürün. Bu daha iyi hale gelmek için en fazla abartılmak ve riskin anlaşılmamasıdır.

• İlerlemeyi ve zayıf noktalar için tedarik zinciri yönetimi ve kullanımları için. Sürdürülebilirlik Kons yumu, Dünya Yaban Hayatı Fonu ve Sürdürülebilirlik Muhasebesi gibi kuruluşlar, aksesuarların aksesuarlarının finansmanı için doğru planlarına rehberlik edeceklerdir.

• Birikim sürdürülebilirlik tedariki sürdürülebilirlik belirlenmelidir. Küresel sürdürülebilirlik gündemine en büyük etkiyi sağlamak ve küresel ölçekte doğru tamamlanmak için tamamlanmak ve hükümet düzenlemeleri için kapsamlıdır.

• Diğer iyileştirmeli ve işbirliği yapılmamalıdır. Üreticiler kullanım ve bir işletmeden satın alınabilir, maddi kaynak ve riskleri yardımcı olabilir. Hayvanların modlarının paylaşılması, yarıdan boşaltılmaktan indirilmesini kolaylaştırmak.

• Süreç boyunca hesap verebilirliğin. Sorumluluğu yerine getirmek için yapılabilecekler rutin denetimler, sürdürülebilirlik programlarının ve izlemenin programlarının, izleyen yazılım araçlarından ve müşteriye etkiden yararlanacak ve başarılıdır.


“Aşan Belgelendirme Kuruluşu olarak bütünleşik olarak size hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgileri sahip olmak için bizlerle iletişime geçin.”

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp