Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Rohs Belgesi

Üretim esnasında kullanılan zararlı maddeleri denetlemek amacıyla kullanılan Rohs Belgesi’ni almak birçok avantajı beraberinde getirecektir.

Rohs Belgesi almak istediğinizde danışmanlık, belgelendirme ve eğitim firmamıza başvurabilirsiniz. Kapsam ve fiyatlandırma yanında, teknik gereksinimler konusunda ayrıntılı bilgi sunuyoruz. Belge için gereken idari prosedürler, test ve yönetmelikler hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Uygun belgelendirme fiyatı sayesinde kolayca dilediğiniz CE Belgesi’ni alabilirsiniz.

Türkiye’nin öncü belgelendirme firmalarından olan Aşan Danışmanlık’tan anında hizmet almanız ve danışmanlık hizmetleri kapsamında kısa süre içerisinde belge sahibi olmanız mümkün.

Rohs Belgesi Nedir? Nasıl Alınır?


Rohs testleri ile özet olarak elektronik malzemelerdeki kimyasal madde sınırlamasına uygunluk prosedürleri yerine getirilmiş olur. Testler tamamlandığında, belgelendirme için de uygun bir zemin hazırlanacaktır. Belge aldığınız anda birçok avantaj sizleri ve firmanızı bekliyor olacaktır.

AŞAN Belgelendirme Firması olarak Rohs Belge Hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Belgelendirme öncesinde üretici firmanın adı ve adresi, ürün bilgileri ayrıntılı olarak alınmaktadır. Teknik bilgilendirme ayrıntıları kapsamında testler oluşacağı için ön bilgileri sizlerden detaylıca istemekteyiz. Test raporunun başarılı olması bu aşamada en önemli kısımdır. Beyan tarih ve yeri konularında da istenen süreçler gerçekleşecektir.

Elektronik eşyalarda zararlı maddelerin tespit edilerek uygunluğunun ölçülmesi için yönetmelik maddelerine uygunluk aranır. Belgelendirme ve danışmanlık konusunda uzman ekibimize mutlaka detaylı talepleri iletmelisiniz.

Bu belgeye erişebilmek ve kısa sürede sahip olabilmek için Aşan Danışmanlık firmasına ulaşım sağlayabilirsiniz, Türkiye’nin en hızlı, en uygun ve en tecrübeli işletmelerinden olan Aşan’a web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Rohs Belgesi Yönetmeliği Hangi Ürünleri Kapsıyor?

AEEE Kontrolü Yönetmeliği ve Elektronik Eşyalarda Zararlı Maddelerin Sınırlandırılması Yönetmeliği’ni dikkate alarak belgelendirme yapmaktayız. Atık elektronik malzemelerde gereken kimyasal malzeme kontrolleri oldukça geniş bir ürün yelpazesini kapsar. İletişim aletleri, küçük ve büyük ev aletleri, elektrikli aydınlatma malzemeleri en yaygın olanlardandır. Otomatlar ve tıbbi alanda kullanılan cihazlar da aynı şekilde gerekli testlere tabi tutulmayı gerektirmektedir.

Rohs Belgesi

Ürününüzün bu kapsamda yer alıp almadığını öğrenebilmek için sitemizde yer alan Aşan Belgelendirme numaralarından ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır.
 

Hangi Kimyasal Maddelerin Kontrolü Yapılır?


Elektronik cihazlarda bulunmaması gereken kimyasal maddelerde -%0,1 sınırı söz konusudur. Kurşun, kadmiyum, civa, krom, polibromürlü bifenil, polibromürlü difenil eterin maddeleri belirtilen değerin altında olmalıdır.

Elektronik malzemelerdeki kimyasal maddeleri sınırlandıran yönetmelik, sağlıklı ürün kullanımı ve satışı açısından son derece önemlidir. Doğaya ve çevreye uyumlu bir imalat süreci sayesinde güvenli bir cihaz prosedürü gündeme gelecektir.
 

Rohs Belgesi Fiyatları


Rohs kimyasal madde yönetmeliği
için belgelendirme firmamıza başvuru yaparken, kapsamlı bir şekilde fiyat değerlendirmesi sunulacaktır. Fiyat değerlendirmesi için öncelikle sizlerden bilgi almaktayız. Bilgilere ve ek belge taleplerinize göre süreç devam edecektir.

Uygulama prosedürleri AB ve TSE kapsamında inceleneceği için yönetmelik maddelerine uygunluk aşamaları da önem kazanır. Tüm bu süreçler firmanızı destekleyen optimizasyon aşamaları olacaktır. Dolayısıyla fiyatlandırma konusunda bilgi alırken tüm süreç ve güncellemelere göre işlemler gerçekleşecektir.

Teknik dosya hazırlıkları esnasında test uygulama süreçleri maliyetli olabilecektir. Kimyasal maddeleri test edebilecek donanım kullanımı belirli bir maliyet anlamına da gelecektir. Kurumsal belgelendirme sayesinde bir miktar harcama yaparak toplu satışları engellememiş olursunuz. Toplu imalat anlaşmaları için geniş kapsamda etki gösteren ekibimize fiyata dair soru sorabilirsiniz.
CE Belgesi fiyatları Rohs Belgesi maliyetleri ve daha fazlası için belgelendirme firmamıza başvuruları beklemekteyiz.

Tüm bunlara ek olarak sorularınız, merak ettikleriniz ve teklif talepleriniz için Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan irtibat numaralarımız, canlı destek hattımız, whatsapp hattımız veya kurumsal INSTAGRAM hesabımız üzerinden işletme personelimizden destek, bilgi alabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp