Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Onaylı CE Sertifikası

Dünyanın hemen her yerinde üretilen ürünlerin ve hizmetlerin ticaretinin yapılabilmesi için belirli standartları ve koşuları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu durum ülkemizde de bu şekilde olmaktadır. Gerek uluslararası standartlar gerekse ülke içinde sınırlı kalmakla belirlenmiş standartlar ve koşullar gerçekleştirildiğinde serbest olarak ticaretinin yapılması söz konusu olmaktadır. Aynı zamanda bu standartların ve koşulların sağlaması sonrasında denetimlerinin gerçekleştirilerek sertifikalandırılması gerekmektedir. Bu denetimler ve sertifikalandırma işlemleri uluslararası yetkilendirilmiş bağımsız kuruluşlar tarafından yapılmaktadır.

Biz de bu yetkili kuruluşlardan birisi olarak uzun yıllardan beri sektörde aralıksız yer almaktayız. Siz değerli müşterilerimize başta onaylı CE sertifikası olmak üzere ihtiyacınız olan tüm belgeleri ve sertifikaları alma sürecinde rehberlik etmekteyiz. Uzmanlarımız eşliğinde tüm inceleme, analiz, değerlendirme ve belgelendirme süreçlerini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz konuyla ilgili olarak bizimle iletişime geçerek canlı destek alabilirsiniz. Ya da whatsapp destek hattımızı kullanarak aklınıza takılan tüm soruları sorarak detaylı cevaplar alabilirsiniz.

CE Belgelendirme, CE Belgesi


Avrupa Birliği ülkelerince yayınlanmış olan CE standartları sağlık ve güvenlik gibi temel alanlara yönelik birçok ürün ve ürün gruplarını kapsamaktadır. Yayınlanan kapsama alanı listesinde yer alan bir ürünün üretildikten sonra serbest ticaretinin yapılabilesi için bu belgeye sahip olması gerekmektedir. Aksi halde koşulları sağlamaması gerekçesiyle ticaretinin yapılması mümkün olmamaktadır. Aynı zamanda koşulları sağladığının bir nişanesi olarak uluslararası geçerliliğe sahip onaylı CE sertifikası olması zorunludur. Böylece gümrüklerde ve serbest dolaşım izinlerinde ürünün kolaylıkla onaylanması mümkün olacaktır.

Aşan Danışmanlık işletmesinin alanında uzman olan danışmanları, eğitmenleri sizler için tüm sürece hakim olarak faaliyet vermektedir.

Çünkü standartların sağlandığının denetimleri üretim tesislerinde gerçekleştirilmekte olup alınacak olan CE belgesi ile pazarda yer alması mümkün olmaktadır. Hangi ürünlerin CE onayı alması gerektiğine dair yayınlanmış bir liste bulunmaktadır. Bu listede makineler, asansörler, alçak gerilimle çalışan elektrikli cihazlar, oyuncaklar, kişisel koruyucu ekipmanlar ve tıbbi cihazlar gibi birçok farklı kategoride cihazlar yer almaktadır. Eğer siz de ürünlerinizin zorunlu CE onayı alması gerekip gerekmediğini öğrenmek istiyorsanız bu listeye bakabilirsiniz. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek ürünlerinizin CE sertifikası almasının gerekip gerekmediğini öğrenebilirsiniz. İster teknik danışmanlık hattımızı arayarak birebir canlı görüşmeyle ister whatsapp üzerinden yazışarak bu sorunuza cevap alabilirsiniz.

Onaylı CE Sertifikası

Bu konuda bizimle görüşerek detaylı bilgi almanızı önermekteyiz. Çünkü ilgili yönetmelikler ve zorunluluklar konusunda ürünleriniz ile ilgili olan kısımların çok dikkatli incelenmesi ve ona göre hareket edilmesi en sağlıklısı olacaktır.
 

Yetkili ve Onaylı CE Belgesi


Söz konusu ürünler uygunluğuna dair ilgili sertifikayı aldıktan sonra aynı zamanda her bir ürünün üzerinde onaylı olduğuna dair CE işaretinin bulunması gerekmektedir. Üretici bu etiketi basmakla yükümlü olup bir yandan da ürününün onaylandığını ispat etmektedir diyebiliriz. CE işaretinin rengi ve uygulama şeklini üreticiler kendileri belirleyebilmektedir. İşaretin büyüklüğü ise teknik olarak belirlenmiş oranlarda değişiklik yapmamak kaydıyla ayarlanabilmektedir. Eğer ürün üzerinde CE sembolünün yer alması mümkün değilse bu durumda ambalajında, garanti belgesinde veya kullanım kılavuzunda yer alması yeterli olmaktadır.

Kurumumuz denetçileri tarafından yapılacak analizler, denetimler, raporlamalar ve iyileştirmeler gibi süreçler sonunda herhangi bir sorun olmaması halinde onaylı CE sertifikası hızlıca hazırlanarak üreticiye teslim edilmektedir. Tüm süreç uzmanlarımız rehberliğinde yürütülerek profesyonel bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Neticesinde de belgelendirme yapılarak süreç tamamlanmaktadır.

Çok daha fazla bilgi ve detay için Aşan Danışmanlık firmasında görevli olan uzman eğitmenlerden bilgi ve destek alabilirsiniz. Türkiye’nin hemen her şehrinde ekiplerimiz hizmetlerini sizlere sunacaktır. Detaylara erişmek için lütfen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayın veya sitemizdeki müşteri hizmetleri whatsapp hattından bilgi alınız.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp