Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

İş dünyasında giderek rekabet koşullarının zorlaştığı, aynı sektörde yer alan firma sayılarının hızla arttığı ve yoğunlaşan ticari faaliyetler neticesinde firmaların müşteri memnuniyetine daha fazla önem vermeye başladığı bir dönemdeyiz. Günümüz iş piyasalarında giderek zorlaşan rekabet koşulları şirketlerin bu yöne doğru arayışlarda olmalarına yol açmaktadır. Müşteri odaklı gelişen faaliyetler ile artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılama yoluna gidilmektedir. Bu kapsamda uluslararası kabul görmüş ve de başarılı olmuş Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ön plana çıkmaktadır. Kısacası müşterilerin bir ürün veya hizmetten beklentilerini karşılaması, ondan fayda görmesi ve ihtiyacını gidermesi olarak müşteri memnuniyetini tanımlayabiliriz.

Tüm bu çerçeveden hareketle geliştirilen ISO 10002, şirketlerin en büyük yardımcısı olmaktadır. Günümüz piyasalarında gerek yerel gerekse uluslararası şirketler müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak bu standartları bünyelerinde sağlamayı tercih etmektedir. Siz d şirketinizde müşteri memnuniyetini artırmak istiyorsanız bağımsız belgelendirme kuruluşu olarak bize başvuruda bulunabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız danışmanlık hizmeti ile ilgili süreci sağlıklı ve güvenilir bir biçimde tamamlayarak sertifikasına sahip olabilirsiniz. Konuyla ilgili aklınıza takılanları sormak için canlı iletişim kanalımızı kullanabilirsiniz. Ya da whatsapp destek hattımızı kullanarak da detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi


Aşan Danışmanlık olarak uzun senelerdir bu alanda faaliyetlerimizi size sunmaktayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizden bilgi & destek ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Danışmanlarımız eşliğinde şirketinize kuracağınız müşteri memnuniyeti yönetim sistemi ile müşterilerinizin ürün veya hizmetlerinizden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlamış olursunuz. Müşterilerinizle daha uzun vadeli ve kalıcı ilişkililer geliştirerek onlarla daha büyük ve karlı işler yapmak için uygun zemin oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizden gelen geri bildirimler doğrultusunda geliştirmeler, iyileştirmeler ve düzeltmeler yapma şansına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda olumsuz geri dönüşlerin ve şikayetlerin en aza indirilmesini sağlayabilirsiniz. Müşterilerin kendilerini önemsedikleri hissiyatını uyandırırsınız. Kurum itibarını artırarak müşterilerinizin sizi tercih etme maliyetlerini azaltabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini artırmak isteyen tüm işletmeler ve kuruluşlar bu sistemi bünyelerinde uygulayarak bahsi geçen faydalarından yararlanabilirler. Firmamıza başvuruda bulunarak danışmanlık hizmeti talep eden her ölçekten ve sektörden işletmelere gereken rehberliği sağlayarak ilgili sisteme sahip olmalarına yardımcı olmaktayız. Uzun yıllardan beri yer aldığımız bu sektörde pek çok işletmenin ISO 10004 sertifikasına sahip olmasına yardımcı olmuş bulunmaktayız. Siz de bu konuda destek almak ve şirketinize uygulamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik destek ekibimiz ve profesyonel danışmanlarımız sizlere detaylı bilgiler sunarak fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite Yönetim Sistemi

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite Yönetim Sistemi

Uzman danışanlar ile sizleri ilgili belgeyi almaya hazırlıyoruz, bize sitemizdeki numaramızdan ulaşabilir ve ilgili belge için Aşan Danışmanlık’tan en uygun teklifleri alabilirsiniz.
Bağımsız danışmanlık ve belgelendirme kuruluşu olarak uzun yıllardan bu yana ISO 10002 sertifikası alarak müşteri memnuniyeti yönetim sistemi kurmak isteyen danışanlarımıza rehberlik etmekteyiz. Firmamız bünyesinde alanında uzman ve sektörün tecrübeli isimleri ile profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Böylece müşterilerinizin memnuniyetini ve şirketinizin itibarını artırmak amacıyla çıktığınız bu yolda başarılı bir süreç geçirmenizi ve nihai hedefe ulaşmanızı sağlamaktayız. Müşteri geri dönüşleri ile ilgili neler yapmanız ve nasıl davranmanız gerektiği konusunda yol gösterici bir rehber olarak sistemin kurulmasına yardımcı olmaktayız. Her geçen gün değişen piyasa koşulları ve müşteri beklentilerine hızlıca adapte olmanıza ve gerekli düzenlemeleri yapmanıza katkı sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti merkezli oluşturulacak yönetim sistemi ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında şirketinizin imajını, marka bilinirliğini ve değerini artırarak müşteri memnuniyetinizi en üst seviyelere çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz.

Konu ile alakalı en iyi içerikleri işletmemize ait Aşan INSTAGRAM hesabından sağlamaktayız. Sizde mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alın.

 

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp