Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Kalite Yönetim Sistemi Dokümanları

Kalite yönetim sistemi dokümanları; sektöre, firmaya, alınmak istenen belgeye, gerçekleştirilen faaliyete göre farklılık gösteriyor. Firmamız çeşitli kalite yönetim sistemlerinin kurulması ve gereken dokümantasyonlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olup; bu alanda firma, şirket, kurum ve kuruluşlara profesyonel destek sunuyor.

İşletmenizin hangi kalite yönetim sistemine tâbî olması gerektiğini, buna yönelik tüm dokümanların neler olduğunu eksiksiz şekilde öğrenmek istiyorsanız; kapsamlı bir analiz, profesyonel denetim ve değerlendirme için hemen firmamız ile iletişime geçmeniz mümkün.

Aşan Danışmanlık olarak bu alanda sizlere en uygun seçenekleri sunuyor ve sağlıyoruz.  Konu ile alakalı merak ettikleriniz için bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kalite Yönetim Sistemi Nedir?


Hizmetlerin ve ürünlerin verimliliğini kaliteye odaklanarak artırmaya odaklanan, bu sayede müşteri memnuniyet oranını yükseltmeyi amaçlayan uygulamaları KYS (Kalite Yönetim Sistemi) adını alıyor. Bu sistemler; müşteri memnuniyetine ilişkin her türlü faaliyetin izlenerek kontrol edilmesinini kapsıyor. Ayrıca sözünü ettiğimiz sistemler; personeller ve işletme yöneticileri arasında, güçlü ve sürdürülebilir bir ilişki kurulmasını amaçlıyor. Kurumsallaşma için son derece mühim bir adım olarak karşımıza çıkan kalite yönetim sistemi kurulum süreci, firmamızın geniş hizmet yelpazesinde de kendine yer buluyor.
Bu noktada firmamız muhtelif kuruluşlara ve şirketlere; kendilerine uygun kalite yönetim sisteminin hangisi olduğunu belirlemeleri, buna yönelik gereklilikleri öğrenerek eksiksiz bir biçimde yerine getirmeleri hususunda profesyonel destek sunuyor. Böylelikle hem işletmelerin ulusal ve global düzeyde kabul görmelerine imkân tanıyor.
 

Kalite Yönetim Sistemi Dokümanları Nelerdir?


Farklı kalite standartları çerçevesinde çeşitlenen bu dokümanlar; sektör, faaliyet ve firma özelinde değişkenlik arz ediyor. Örneğin; aksiyon ve bakım planları; çizelgeler, listeler, tetkik raporları, değerlendirme, analiz ve anket formları, çeşitli prosedürler bunların başında geliyor.

Yine; ISO 9001 Belgesi (sertifikası) da, kalite yönetim sistemi dokümantasyonu içerisinde önemli bir yer tutuyor.
Tüm bunlar hakkında kapsamlı bilgi, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri ise firmamız tarafından profesyonel bir çerçevede sunuluyor. Ayrıntılı bilgiye bizi arayarak ulaşabilir, gereksinim duyduğunuz çözümlere tek noktadan kavuşabilirsiniz.

Kalite Yönetim Sistemi Dokümanları

Aşan Danışmanlık 1 telefon kadar size yakın.
 

ISO 9001 Belgesi Nedir?


Bir işletmenin Uluslararası Standartlar Teşkilatı´na (İngilizce adıyla International Organization Standardizasyon) uygunluğunu belirleyen gerekliliklere riayet edip etmediğini gösteren sertifika, ISO 9001 belgesi olarak adlandırılıyor. Dünya çapındaki en yaygın kalite yönetim sistemi belgeleri arasında başı çeken ISO 9001, firmaların belli standartlara bağlı kalmasını zorunlu kılıyor.
Organizasyon bazında farklılaşan sektörel gereksinimlerini karşılamaya yönelik bir standart olan ISO 9001; bir yandan marka sadakati ve prestiji, diğer taraftan da işletme verimliliği ve kârlılık oranı noktasında büyük önem taşıyor.

Üretim süreçlerindeki hataların en aza indirilmesi, mâliyetlerin azaltılması da ISO 9001 belgesinin sunduğu avantajlardan bazıları olarak dikkat çekiyor. İş akışının iyileşmesine ciddi katkıda bulunan bu sertifika, firmalara güçlendirilmiş operasyon ve denetim, gelişmiş süreç yönetimi becerisi kazanma ayrıcalığı tanıyor.
Firmamız ISO 9001 belgelendirme hizmeti almak isteyenlere profesyonel destek sunmakta olup; ilgili şartların karşılanması, gerekli evrakların hazırlanması, başından sonuna kadar kesintisiz süreç yönetimi ve takibi gibi faaliyetler yürütüyor.

Böylece her açıdan tam donanımlı anahtar teslim bir hizmet vererek; bu sertifikaya ihtiyaç duyanları kompleks prosedürler ile uğraşma zahmetinden kurtarıyor. Bütün işlemlerin hatasız bir şekilde ve hızlıca yerine getirilmesini üstlenip; firmaların performansını, ilgili belge sayesinde en üst düzeye çıkarmasına imkân veriyor ve müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmesine olanak veriyor.
Kalite yönetim sistemi dokümanlarınıza ISO 9001 belgesini dâhil etmek istiyorsanız hemen bize başvurarak, tüm süreçleri sizin adınıza yönetmemizi sağlayabilirsiniz.

Daha fazlası için Aşan Danışmanlık’a sitede yer alan telefon numarası, email adresi, whatsapp hattı ve diğer kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

Kalite Yönetim Sistemi Dokümanları

No Döküman İndir
1 Aksiyon Planı indir indir
2 Bakım Planı indir indir
3 Çalışan Memnuniyeti Anket Formu indir indir
4 Dış Kaynaklı Çalışanlar Doküman Listesi indir indir
5 Doküman Kontrol Prosedürü indir indir
6 Doküman Teslimat Formu indir indir
7 Düzeltici ve Önleyici Faaliyet Formu indir indir
8 Düzeltici ve Önleyici Faaliyet Prosedürü indir indir
9 Eğitim Analiz Formu indir indir
10 Eğitim Değerlendirme Formu indir indir
11 Eğitim Katılım Formu indir indir
12 Eğitim Planı indir indir
13 Eğitim Takip Çizelgesi indir indir
14 Eğitim Talep Formu indir indir
15 Görev Tanımları Listesi indir indir
16 Genel Müdür Görev Tanımları indir indir
17 İç Tetkik Planı indir indir
18 İç Tetkik Prosedürü indir indir
19 İç Tetkik Raporu indir indir
20 İç Tetkik Soru Formu indir indir
21 İzin Çizelgesi indir indir
22 Kalite El Kitabı indir indir
23 Kalite Kayıtlarının Kontrol Prosedürü indir indir
24 Listelerin Listesi indir indir
25 Malzeme Teslim Tutanağı indir indir
26 Muhasebe Görev Tanımları indir indir
27 Müşteri Memnuniyeti Anketi indir indir
28 Onaylı Tedarikçi Listesi indir indir
29 Organizasyon Şeması indir indir
30 Prosedürler Listesi indir indir
31 Satınalma Müdürü Görev Tanımları indir indir
32 Satınalma Teklif ve Talep Formu indir indir
33 Satış Formu indir indir
34 Satış Müdürü Görev Tanımları indir indir
35 Sipariş Teklif Formu indir indir
36 Süreç Etkileşim Şeması indir indir
37 Tedarikçi Performans Değerlendirme Formu indir indir
38 Toplantı Formu indir indir
39 Ürün ve Eğitim Prosedürü indir indir
40 Uygun Olmayan Ürün Prosedürü indir indir
41 Uygunsuzluk Bildirim Formu indir indir
42 Yönetici Asistanı Görev Tanımları indir indir
43 Yönetim Temsilcisi Görev Tanımları indir indir
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp