Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Nedir?

Uluslararası normlar çerçevesinde belirlenen kalite yönetim sistemi standartları, “ISO 9001 nedir?” sorusunun en net cevabıdır. Bu standartlar, kurum ve kuruluşların etkili bir kalite yönetim sistemi kurmasına ve devamlılığını sağlamasına yardımcı olur. Esas amaç ise müşteri memnuniyetini arttırmak, süreci verimli biçimde optimize etmek, hizmet veya ürün kalitesini sürekli olarak geliştirmektir. Böylece şirket hedeflerinize çok daha hızlı bir şekilde erişmeniz de kolaylaşır.

Sizlerde en çok tercih edilen Uluslararası ISO belgelerinden olan 9001 için Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerinden hemen destek alın.

Gerekli çalışmaların uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmesi durumunda firmanızın gereksinimlerine en uygun olan çalışmalarla karşılaşırsınız. Kusursuz biçimde tamamlanacak aşamalardan sonra ise belgenizi alarak, faaliyetlerinizin kalitesini şeffaf bir şekilde ispat etmeniz ciddi derecede kolaylaşır. İç tetkik, kaynak yönetimi ve risk analizi gibi pek çok farklı durum için profesyonel bir destek arıyorsanız, zaman kaybetmeden belgelendirme merkezimizle iletişim kurmalısınız. Bu sayede çok daha ayrıcalıklı olarak hizmet almaya hemen başlayabilirsiniz.

ISO 9001 Ne İşe Yarar?


ISO 9001 standardı, organizasyonlarınızın kalite yönetim sistemi çerçevesinde kurulması ve devam etmesi adına oldukça önemlidir. Elde edeceğiniz bazı ayrıcalıklar ise şu şekilde sıralanır:

•    İlk etapta tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak adına ihtiyaçları anlama ve karşılama konusunda önemli bilgiler edinirsiniz. Aynı zamanda memnuniyetin sürekli olarak sağlanması için gerekli adımları kolaylıkla atmayı sürdürebilirsiniz.
•    Faaliyetlerinizin tüm aşamalarını düzeltme ve iyileştirme noktasında fark yaratacak bir sisteme sahip olursunuz. Bu sayede hatalarınızı düzeltme konusunda da yüksek bir performans sergileyebilirsiniz.
•    İş planlamalarınızı çok daha şeffaf ve kontrol altında tutulabilir biçimde yapabilirsiniz.
•    Çalışmalarınızın kalitesini sahip olacağınız bu belgeyle gözler önüne serebilirsiniz.
•    Yönetim ve çalışanların kalite yönetim sistemlerine dahil edilmesi ile kaynakların verimli kullanımı ve stratejilerinizin karşılığını bulması kolaylaşır.

ISO 9001 Nedir?

•    İşletmenizin adını uluslararası tanınan markalar arasına rahatlıkla yazdırabilirsiniz.
•    Ticari ilişkilerinizi, yüksek güven çerçevesinde zorlanmadan sürdürebilirsiniz.
•    Alacağınız önlemler sayesinde maliyetlerinizi fazlasıyla azaltarak, yeni projelerinizi çok daha kolay bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.
•    Olası riskleri önceden tespit etme noktasında son derece değerli bir donanıma sahip olursunuz.

Yukarıdaki avantajların yanı sıra ISO 9001 kapsamı ve belgelendirme firmamızın özel teknikleri sayesinde ekstra pek çok kazanıma da kolaylıkla ulaşmanız mümkün hale gelir. Bunun için iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle bağlantıya geçebilir ve tüm merak ettiklerinizi birinci ağızdan öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınız olan bu en önemli belge için biz buradayız! Sektörün tecrübeli danışmanları ile Türkiye’nin her yerinde size hizmet veriyoruz. Merak ettiğiniz hususların tamamı için bize Aşan Danışmanlık müşteri hizmetleri numaralarından ulaşabilir ve teklif talep edebilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Nereden Alınır?


ISO 9001 belgesini almak için kesinlikle doğru tercih yapmanız gerekmektedir. Vereceğiniz yanlış kararlar, faydadan çok zararla karşı karşıya kalmanıza sebebiyet verebilir. Aynı zamanda alacağınız belgenin uluslararası geçerliliğe sahip olabilmesi için yetkili bir kurumdan destek almanız büyük önem arz eder. Bu noktada uzman ekiplerimiz devreye girerek, işletmenize özel düzenlemelere imza atar. Bununla beraber hem genel hem de faaliyet alanına göre ekstra alınması gereken tedbirler konusunda tam donanıma sahip biçimde destek sunarlar.

Kurum olarak, kalite yönetim sistemleri konusunda fark yaratan uygulamalarımız sayesinde memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Sizinle aynı dili konuşarak, öncelikle işletmenizin ihtiyaçlarını belirliyor ve ardından gerekli işlemlere başlıyoruz. İlk olarak firmanızı denetliyor ve hemen ardından tespit ettiğimiz detaylara göre planlama gerçekleştiriyoruz. Eğitim, dokümantasyon ve belgelendirme süreçlerini tamamlamamızın ardından belgenizi sunuyor ve sürekli iyileştirme noktasında çok ciddi katkılar yapıyoruz.

En uygun fiyatlardan danışmanlık almak istiyorsanız Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşabilirsiniz. Sizlere 1 telefon kadar yakınız! Hemen sitemizde yer alan numaramız, email adresimiz veya whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp