Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 27017 Bulut Hizmetlerinde Bilgi Güvenliği

ISO 27017 Sertifikası için doğru adrestesiniz. Aşan Danışmanlık olarak bulut hizmetlerinin güvenliğinin sağlanabilmesi adına uluslararası arenada kabul görmüş bir standart olan bu ISO belgesi için tüm hizmet sağlayıcılara hizmet verebilmekteyiz. Buluta özel bir bilgi güvenliği alınmasını destekleyici olan bu standart ile güvenlik yönetim sistemlerinde sorunsuz bir süreç ile hareket edersiniz. Buluta özel bilgi güvenliği kontrollerinin oluşturulması ve işletmelerin güvenlik hususlarının tanımlanması için Aşan Danışmanlık´ın uzman danışmanları sizlere destek olacaktır. Uluslararası bu belgeyi temin edebilmeniz adına güvenli veri iletiminizin kanıtlanması da önemlidir.

ISO 27017´nin bulut hizmet sağlayıcılar için ve bu hizmetleri satın alanlar için daha güvenli bir ortam oluşturmak amaçlanır. Ayrıca güvenlik sorunlarının risklerini en aza indirmek, güvenlik süreçlerinin geliştirilmesine imkan sağlayan bir standarttır. Gelişen teknolojik imkanlar sebebiyle bir çok firma harici depolama alanları, veri aktarımları ve yazılım sağlayabilmek adına bulut hizmetlerine güvenmektedir. Bu sebeple iletim sırasında depolanan bulut verilerinin korunması da bir hayli önemlidir.

ISO 27017 belgesi firmalar ile müşterileri arasındaki iletişimin önemini ortaya koyacaktır.

ISO 27017´nin Bulut Hizmet Sağlayıcısına Sunduğu Faydalar


Bu sertifikaya sahip olduğunuzda firmanız müşterilerine ve diğer iş paydaşlarına güven verecektir. Verilerin ve tüm bilgilerin işletmenizin sunduğu hizmet kapsamında korunduğuna dair daha fazla güven sağlanacaktır. Bunun yanı sıra firmanızın gelişen Türkiye pazarında rekabet avantajını sağlayacaktır. Veri korumak için sağlam kontrollerin yürürlükte olduğunu da sunacaktır.

Bunların yanı sıra temin edeceğiniz ISO 27017 sertifikası işletmenizin marka değerini yükseltecek ve itibarını koruyacaktır. Veri ihlallerinin ortaya çıkması ve bu gibi durumların olumsuz imaj yaratma durumunu azaltacaktır. Firmanızın alacağı veri ihlalleri ile bağlantılı olan yüksek meblaglardaki para cezalarının önüne geçmesini engelleyecek ve bunun gibi riskleri azaltmak için gerekli düzenlemelere uygun bir işletme olmasını sağlayacaktır.

ISO 27017 DANIŞMANLIĞI

Aşan Danışmanlık ile edineceğiniz ISO 27017 belgesi firmanızın büyümesine yardımcı olur. Farklı ülkelerde sektörünüzde iş yapmak, farklı ülkelere açılarak para kazanmak istediğinizde bu uluslararası sertifika ile avantaj sahibi olacaksınız. Firmanızın büyük para cezalarına maruz kalmaması, siber suçların kurbanı olmaması için Aşan Danışmanlık´tan destek alın.
 

ISO 27017 DANIŞMANLIĞI


Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşarak ISO 27107 sertifikasyon sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile öncelikle ilk görüşme ve hedef analizi yapılır ve ardından proje planlaması yapılarak ilk 2 aşama ele alınır. Firmanın sistem değerlendirilmesinin yapılmasının ardından gözetim denetimleri aşamasına geçilir. Firmanızın bu sertifikayı alabilmek için tüm önemli gereksinimlerini karşıladığından emin olacak olan Aşan Danışmanlık temsilcileri bilgi güvenliği yönetim sistemindeki süreçlere hakimdir.

Daha fazla bilgi edinmek ve bu belge için en uygun fiyat tekliflerini almak için Aşan Danışmanlık firmasına sitede yer alan telefon numarası, email adresi veya canlı destek hattı kanalları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen ISO belgelendirme kuruluşu ile sizde yola çıkın. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

ISO Belgelendirme

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp