Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 27017 Belgesi

Aşan Danışmanlık numaralarını arayarak en uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan ISO 27017 Belgesi için danışmanlık hizmeti & belgelendirme hizmeti alabilirsiniz, hemen sitemizdeki numaramızdan bize ulaşın. Bulut hizmetleri için sağlayıcı vazifesi üstlenen firmalar için ISO 27017 belgesi özel olarak hazırlanan koşulları içerir. Dünya genelinde geçerliliğe sahip olan standartlar, bilgi güvenliğinin tüm bölümleri için oldukça kapsamlı hatlara sahiptir. Standartların uygun biçimde uyarlanmasının ardından güvenlik ihtiyaçları çok daha hızlı biçimde karşılanır ve kullanılan sistemlere rahatlıkla entegre edilir. Bu aşamada en önemli unsur ise danışmanlık hizmetlerinin verimidir.

Bu belge ile alakalı önemli verileri sizler için Aşan Danışmanlık kurumsal INSTAGRAM hesabında düzenli olarak paylaşmaktayız, hesabımızı takibe alarak sizlerde doğru zamanda, doğru yerde olabilirsiniz.

Konusunda gerekli yetkinlik ve tecrübe sahibi danışmanlarımız, en iyi sonucu en kısa süre içerisinde almanız adına büyük bir özveriyle size destek verir. Bu sayede bilgi güvenliği sistemlerinizin kusursuz bir temel üzerine kurulması da ciddi anlamda kolaylaşır. Uzmanlarımızın son derece etkili uygulamaları ve verimi arttıran özel teknikleri sayesinde hedeflerinize çok daha hızlı ulaşmanız mümkün olur. Hemen başvuru yaparak ayrıntılı bilgileri edinmek ve fiyat teklifi almak içinse WhatsApp hattımızı dilediğiniz an kullanabilirsiniz.
 


ISO 27017 Belgesi Kapsamı


ISO 27017 belgesi
genel olarak bilgi güvenliği yönetim sistemlerinin gelişmesi adına ISO 27001 standardını temel almaktadır. Bu standartlara ek olarak bulut bilişimin iyileştirilmesi için özel güvenlik yönleri sisteme dahil edilir. Her iki standardın bir arada uygulanması ise çok daha ayrıcalıklı bir yapı kurmanıza imkân verir. Bunun yanı sıra genel olarak kapsam dahilinde bulunan bazı konular şu şekilde sıralanır:

•    Normatif referanslar
•    Kısaltma ve terimler
•    Bilgi güvenliği yönergeleri
•    Bulut sektörü için geliştirilmiş özel konseptler
•    Organizasyon süreçleri
•    Personel güvenliğinin sağlanması
•    Giriş kontrolü ve varlık yönetimi
•    Çevresel ve fiziksel güvenlik uygulamaları
•    İletişim ve operasyonel güvenlik
•    Sistemlerin sorunsuz işlemesi, geliştirilmesi ve bakımının yapılması
•    Risk yönetimi
•    Faaliyet sürekliliği ve tedarikçi ilişkileri
•    Yeni uygulamalarla uyum

ISO 27017 Belgesi

Kapsam içerisinde yer alan tüm metrikleri, uzman danışmanlarımız sayesinde rahatlıkla öğrenebilir ve uygulamalarınıza ekleyebilirsiniz. Bu sayede marka değerinizi arttırmanoktasında da ekstra avantajlı bir şekilde hareket etmeniz fazlasıyla kolaylaşır. Aynı zamanda canlı destek hattımızı belge talepleriniz için rahatlıkla kullanma fırsatına sahip olduğunuzu da bilmelisiniz.

Türkiye´nin tecrübeli danışmanları ile sizlerin yanında oluyoruz. Aşan Danışmanlık bu alandaki sayısız referansı ile sizlerin hizmetindedir.
 

ISO 27017 Belgesi Alım Süreci


ISO 27017 belgesi için gerekli işlemlerin başlaması adına ilk yapmanız gereken uzman kadromuzla görüşme gerçekleştirmektir. Bu sayede konuya ilişkin tüm detayları birinci ağızdan öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda süreçler için işletmenize özel olarak gerçekleştirilecek hesaplama işlemlerinin ardından avantajlı teklifinizi kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Bununla beraber belge alım süreci için bazı ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

•    Uluslararası normlar çerçevesinde hizmet detaylarınıza göre analiz gerçekleştirilir.
•    Daha sonra proje planlaması için detaylı bir çalışma yapılır.
•    Ön denetimin ardından alınması gereken tedbirler açık bir şekilde tespit edilir.
•    Gerekli çalışmaların tamamlanması ile beraber belgelendirme denetimi yapılır.
•    Sistemin tüm aşamaları ile değerlendirilmesinin ardından belgeniz hazırlanarak teslim edilir.
•    İyileşmenin kalıcı hale gelmesi adına performans izleme süreçleri de göz ardı edilmeden kesintisiz bir iletişim bağı kurulur.

Tam olarak gereksinimleriniz doğrultusunda oluşturduğumuz stratejiler sayesinde marka değerinizi zorlanmadan katlayabilirsiniz. Böylelikle çok daha verimli çalışmalara imza atarak, sektörünüzde zirve yürüyüşünüzü fazlasıyla hızlandırabilirsiniz. En başarılı sonuçlara ulaşmak içinse geç kalmadan harekete geçmeli ve uzman ekibimizle ilk bağlantınızı hemen kurmalısınız. Bu sayede kusursuz bir süreç yaşayacağınızı da yakından göreceksiniz.
 
Hangi şehirde olursanız olun, hangi sektörde olursanız olun Aşan Danışamanlık firmamızın alanında uzman temsilcilerinden bilgi & destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi)
  KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi) ile alakalı uzmanlaşan kadromuz ile tüm Türkiye´de sizlere hizmet sağlamaktayız. Aşan Danışmanlık KC Sertifikası için en iyi teklifleri sizlere sunar.
  12.1.2023 10:40:27
 • ISO 39001 Belgesi
  ISO 39001 Yol Trafik Güvenliği Yönetimi kapsamı dahiline giren bu belgelendirme sürecinde Yol ve trafik kazaları ile alakalı ciddi yaralanma oranlarının ve risklerinin azaltılmasını amaçlamaktadır.
  18.7.2022 14:55:18
 • Ecovero Belgesi
  Aşan Danışmanlık´ta ihtiyacınız olan Ecovero Belgesi ile alakalı bilgilerin tamamı mevcut. Bir çok ISO Sertifikası ve sürdürülebililrlik danışmanlığı için firmamıza ulaşabilirsiniz.
  3.5.2024 10:56:49
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp