Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 22881 Nasıl Alınır?

Aşan Danışmanlık sizler için hap bilgi ve önemli verileri paylaşmaya devam ediyor. ISO 22881 Nasıl Alınır? sorusunu bugün web sitemizde sizler için ele aldık. ISO 22881 standardı, uluslararası yetkili kurumların belirlediği ve oldukça önemli olan içeriklerden oluşur. Yük tekeri ve ruletlerin performans değerlendirme süreçlerinde kullanılan bu standartlar dayanıklılık, kalite ve güvenilirlik esaslarına dayanarak gerçekleştirilen testler sonucu hayata geçirilir. Bu sayede tasarım ve üretim aşamaları başta olmak üzere diğer prosedürlerin karşılanması da kolay bir hale gelir. Aynı zamanda konusunda gerekli profesyonelliğe sahip danışmanların katkıları ile süreçler ekstra pratikleşir.

Aşan Danışmanlık sektördeki tecrübesi ile sizleri de kısa süre içerisinde bu sertifikayı alabilmeye hazırlayacaktır. Konu ile alakalı merak ettiğiniz hususların tamamında bize sitemizdeki numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Belge ihtiyaçlarını karşılamak isteyen işletmeler “ISO 22881 nasıl alınır?” konusunda detayları fazlasıyla merak eder. Bu noktada uzman ekibimiz devreye girerek, gereksinimleri güvenli ve kaliteli bir şekilde karşılamak adına çalışmalarını başlatır. Yapılacak olan değerlendirme ve düzenlemelerin ardından ise belgenizi rahatlıkla alabilirsiniz. Belgelendirme işlemlerinin başlaması içinse canlı destek hattımız aracılığıyla hemen bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Böylece çok geçmeden gerekli testlerin başlaması da kolaylaşır.

ISO 22881 Alım Süreci


ISO 22881 uygulamaları sayesinde yük tekeri ve ruletler belirli sınıflara göre rahatlıkla analiz edilir. Yapıları ve yükleme kapasiteleri doğrultusunda ayrılan tekerler ile beraber statik, hareketli ve dönme tipi gibi çeşitleri bulunan ruletler, titizlikle incelenir. Böylelikle belgelendirme işlemleri de çok daha hızlı bir şekilde tamamlanır. Alanında gerekli yetkinlik ve donanıma sahip olan uzmanlarımız aracılığıyla belgelendirme süreçleri şu adımlar sonucunda tamamlanır:

•    Sektör ve çalışma alanınıza göre ilk olarak gereksinimleriniz belirlenir.
•    Test aşamasına geçmeden önce hazırlık yapılır ve genel standartların yanı sıra özel metrikler ortaya konur.
•    Testlerin gerçekleştirilmesi ile beraber işletmenizdeki dokümantasyon hazırlığı da tarafımızdan yapılır.
•    Yük tekeri ve ruletler için yöneticilerle birlikte çalışanlar için eğitim programları düzenlenir.
•    Risk faktörleri ve acil durum eylem planları gibi uygulamalar, titizlikle değerlendirilerek gerekli bilinç oluşturulur.
•    Kurumun beklenen düzeye gelmesinin hemen ardından belgelendirme denetimi gerçekleştirilir.
•    Denetim sırasında herhangi bir uygunsuzluk olmaması halinde belgeniz hazırlanarak teslim edilir.
•    Süreçlerin verimliliğini ve kalitesini koruması adına periyodik olarak yeni kontroller gerçekleştirilir.
•    Yeni tetkikler esnasında hatalı veya yanlış uygulamaların belirlenmesi durumunda ise hızla aksiyon alınarak düzenlemelerin yapılması sağlanır.

ISO 22881 Nasıl Alınır?

Ekip olarak, belgenizi alırken aynı zamanda donanımınızı arttırmak için gerekli adımları atmaya devam ediyoruz. En üst düzeyde faydayı elde edebilmeniz adına tüm tedbirleri alıyor ve en başarılı sonuca ulaşmanızı hedefliyoruz. Bu aşamada yapacağınız başvuru sonucunda detaylı bilgileri öğrenme ve fiyat teklifi alma fırsatınız olduğunu da bilmelisiniz. WhatsApp hattımız üzerinden mesaj göndererek, doğrudan uzman ekibimizle rahatlıkla görüşebilirsiniz.

Aşan Danışmanlık olarak size 1 telefon kadar yakınız! Sitemizdeki numaramızı aramanız ve uzmanlarımızdan merak ettiğiniz tüm detaylarla alakalı bilgi almanız mümkündür, sitemizdeki telefon numaramızı hemen arayın ve sizde karlı çıkın.
 

ISO 22881 İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?


“ISO 22881 nasıl alınır?” sorusunun en doğru cevabı, profesyonel destek aracılığıyla alınan hizmetler şeklindedir. Uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ve gerekli güncellemelere olan hâkimiyetimiz sayesinde tüm belge ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılıyoruz. Her müşterimiz için hassas bir şekilde analiz yaparak kişiye özel hizmet düzenlemesi gerçekleştiriyoruz.

Standartlar genel olarak aynı çizgide devam ediyor olsa da işletmelere göre ek düzenlemelerin yapılması gerekebilir. Bu noktada ekibimizin geçmiş deneyimleri ve konu hakkında donanımları, elinizi fazlasıyla güçlendirecek türdendir. Böylelikle yük tekeri ve ruletler için en doğru sonuca kolayca ulaşabilirsiniz. Siz de zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmeli ve destek talebinde bulunmalısınız.

Aşan Danışmanlık işletmesine sitede yer alan numaradan ulaşabilirsiniz. Ek olarak merak ettiğiniz hususlar için bize INSTAGRAM üzerinden DM´de gönderebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • FDA Nedir?
  Amerika´ya ürün ihracatı için ihtiyacınız olan FDA belgelendirme hizmeti için sitemizde yer alan numaralardan bize ulaşabilirsiniz. FDA Nedir? sorusunun kapsamlı yanıtı için sizlerin hizmetindeyiz.
  31.5.2024 14:50:43
 • X-Ray Cihazı CE Belgesi
  X-Ray Cihazı CE Belgesi alımı için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilir ve Avrupa´nın her yerinde geçerli CE sertifikasına anında sahip olabilirsiniz.
  31.10.2022 13:30:23
 • Oyuncaklar İçin CE Belgesi
  Oyuncak İçin CE Belgesi ihtiyacınız mı var? Hemen Aşan Danışmanlık firmasını arayın ve en uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan belgeye sahip olun.
  17.2.2023 11:18:32
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp