Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

ISO 22716 Faydaları Nelerdir?

ISO 22716 standartlarının oluşturulma amacı kozmetik sektöründe yer alan ürünlerin güvenilir ve kaliteli bir şekilde üretilmesini sağlamaktır. Bir nevi kılavuz niteliğinde olan bu standartlar üretim tesislerinin hijyen kaidelerine uymalarından çalışanların eğitimlerine ve farkındalıklarının oluşturulmasına kadar birçok alanı doğrudan ilgilendirmektedir. Kozmetik sektörü doğrudan insan sağlığı için önemli olduğundan dolayı bu alanda önemeli bir yeri bulunmaktadır.

ISO 22716 – KOZMETİKTE İYİ ÜRETİM UYGULAMALARI


Ürünlerin kaliteli ve güvenilir bir biçimde üretilerek tüketiciye sunulmasını sağlamak adına iyi üretim uygulamalarını (GMP) kapsamaktadır. Bir dizi uluslararası geçerliliğe sahip standartlardan oluşan bu belge ile güzellik ve kişisel bakım alanlarında kullanılan kozmetik ürünlerinin tüketiciye güvenilir hissiyatı uyandırmaktadır. Uzun yıllardan bu yana yer aldığımız belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri sektöründe birçok işletmenin ISO 22716 sertifikası almasına katkı sağladık. Uzman danışmanlarımız ve teknik ekibimizle siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Siz de şirketiniz için bu belgeyi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gerek whatsapp danışman hattımız gerek canlı iletişim hattımız bu konuda sizlere her an detaylı bilgi verebilmektedir. Dilediğiniz zaman herhangi bir iletişim kanalı ile bize ulaştığınızda tüm sorularınıza bilgilendirici yanıtlar alabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak birçok soruya olduğu gibi ISO 22716 faydaları nelerdir sorusuna da kapsamlı cevaplar alabilirsiniz.
Kozmetik sektöründe yer alan ürünler, cilt ve saç gibi vücudun hassas yerlerine uygulandıkları için kaliteli ve güvenilirlik açısından ciddi önem arz etmektedirler.

Aşan Danışmanlık olarak bir çok ISO belgesi ile alakalı olarak siz ve sizin gibi işletmelere destek olduk. En iyi fiyatlardan hizmetlerimizi sunduk, sitemizde bulunan telefon numaralarımız, whatsapp hattımızdan hemen bilgi ve destek alabilirsiniz.

ISO 22716 – KOZMETİKTE İYİ ÜRETİM UYGULAMALARI


GMP İyi Üretim Uygulamaları Belgesi


ISO 22716 standartları
ile bu ürünlerin daha iyi koşullarda üretilmesini sağlamaya, tüketiciye güvenilir imajı vermeye çalışılır. Böylece üretici ile tüketici arasında güvenilir bir ilişki kurulmasına uygun zemin hazırlanmış olur. Ayrıca daima iyileştirilen üretim süreçleri sayesinde sürdürülebilir ve etkin bir sistemin oluşturularak işletmenin imajını daima yükseltmeye katkı sağlar. Bu nedenle birçok firma ISO 22716 standartlarını bünyesinde gerçekleştirmek ve bunu belgelendirerek ilan etmeyi amaçlar. Bu amaç doğrultusunda hareket eden işletme yöneticileri ve sahipleri firmamızla iletişime geçerek başvuruda bulunmaktadır. ISO 22716 sertifikası başvurusu yapmadan evvel çağrı merkezimizi arayarak ISO 22716 faydaları nelerdir gibi tüm sorularınızı sorarak detaylı cevaplar alabilirsiniz. Hem whatsapp destek hattımız hem de canlı iletişim kanalımız ile sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Birçok açıdan faydası olan ISO 22716 belgesi her şeyden evvel ilk olarak kaliteli ve sağlıklı bir üretim sisteminin kurulmasını sağlamaktadır. Böylece üretilen ürünlerin gerekli standartları sağlaması ile birlikte müşteriler tarafından daha fazla tercih edilebilir ve güvenilir olması mümkündür. Bu durum aynı zamanda markanın piyasada rekabet gücünün artmasını ve daha fazla tanınır hale gelmesini sağlamaktadır. Gerek ulusal gerekse uluslararası arenada rekabet gücünü artıran bir ürünün marka değeri de artmaktadır. ISO 22716 faydaları nelerdir diye baktığımızda genel anlamıyla bu şekilde bahsedebiliriz. Bu standartların yerine getirilmesi aynı zamanda kompleks bir sistemin kurularak devamlılığının sağlanması açısından önemlidir. Tüm sürecin başarılı bir şekilde yönetilerek tamamlanabilmesi için gerekli kontrollerin ve denetimlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Uzmanlarımız bu konuda gerekli işlemleri sağlayarak sürecin başarılı bir şekilde yönetildiğini raporlayarak tarafınıza iletecektir. Böylece ISO 22716 standartlarının uygulamasının takibi ve kontrolü sağlanarak oluşturulan sistemin devamlılığı garanti altına alınmaktadır.

Dünya’nın hemen her ülkesinden danışan müşterilere sağladığımız fayda oldukça yüksektir. Sizde işletmeniz için ihtiyacınız olan ISO Belgeleri için Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp