Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

ISO 16949 Danışmanlığı

Türkiye´nin en iyi eğitmenlerinin de yer aldığı Aşan Danışmanlık´ta sizler için ISO 16949 Danışmanlığı hizmeti sağlanmaktadır, en uygun fiyatlardan hemen bizden hizmet alabilirsiniz. Otomotiv endüstrisi içerisinde faaliyet gösteren tüm firmaların etkili bir kalite yönetim sistemine sahip olması adına uluslararası yetkiye sahip kurumlar ISO 16949 standartlarını ortaya koymuştur. Bu standartlar doğrultusunda gerekli hazırlıkların ivedilikle yapılarak uygulamalara dahil edilmesi ise işletmenizin marka değerini fazlasıyla arttırır. Amaçladığınız konuma çok daha rahat bir şekilde erişebilmeniz ise ilk olarak ISO 16949 danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanmanız ile ilişkilidir.

Kalite yönetim sistemlerinizin kusursuz bir düzeye varması adına ekip olarak son derece etkileyici çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kadromuzun ISO 16949 konusunda sahip olduğu yetkinlik ve deneyim, elde edeceğiniz başarılar için açık bir göstergedir. Bu aşamada canlı destek hattımıza istediğiniz her zaman ulaşabilme şansınızın olduğunu da unutmamalısınız. Hemen bizimle bağlantıya geçerek, konu hakkındaki detayların yanı sıra uygun fiyat teklifinizi de rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Türkiye´de nerede olursanız olun, imalatlarınız için ihtiyaç duyduğuınuz bir çok ISO sertifikası için Aşan Danışmanlık´tan hizmet alabilirsiniz.
 

ISO 16949 Danışmanlığı Hizmetleri Nelerdir?


ISO 16949 danışmanlığı desteklerimiz, standartların genel kapması ile beraber özel ihtiyaçlarınızın özenle karşılanması adına son derece önemlidir. Büyük bir özveri ile devam ettiğimiz çalışmalar sonucunda hem kurumunuz gerekli kalite yönetim sistemine sahip olur hem de kalıcı bir şekilde iyileşmenin sürekli hale gelmesi kolaylaşır. Böylelikle faaliyetlerinizin çok daha etkili biçimde sürmesi de mümkün olur.

Alanında uzman ekibimiz aracılığıyla destek almanız durumunda pek çok önemli hizmetimizden yararlanmış olursunuz. Genel olarak çalışmalarınıza değer katacak bazı uygulamalarımız ise şu şekilde sıralanır:

•    Uzman kadromuza başvurmanızın hemen ardından işletmeniz etraflıca değerlendirilir.
•    Çalışma alanınız ve hizmet türünüze göre etkili bir analiz gerçekleştirilir.
•    Analizin hemen ardından hatalı ve geçerli işlemleriniz açık bir şekilde tespit edilir.
•    Gerekli düzenlemelerin başlaması ile birlikte dokümantasyon hazırlıkları da sürdürülür.
•    Çalışanlarınızın donanımını ve bilinçlerini yüksek oranda geliştirmek adına son derece önemli eğitim planlaması yapılır.
•    Muhtemel riskler analiz edilerek, ek tedbirlerin hayata geçirilmesi ile işlemler devam eder.
•    Atık yönetimi ve çevresel faktörlere göre özel bir düzenleme yapılır.
•    Çalışmaların nihayete ermesi ile birlikte belgelendirme denetimi yapılır ve daha sonra sertifikanız tarafınıza teslim edilir.
•    Kalite yönetim sistemlerinizin kalıcı bir şekilde devam edebilmesi adına performans izleme ve yeniden denetim konularında da destek verilir.

ISO 16949 Danışmanlığı

Ekibimizin oldukça önemli çalışmaları sayesinde çok geçmeden kalite seviyenizi katlamanızın önü açılır. Bu sayede iş ortaklarınıza ve müşterilerinize ne kadar güvenli bir iş yaptığınızı da açıkça gösterme fırsatınız olur. WhatsApp hattımızı dilediğiniz zaman kullanarak, hizmet detaylarımızı ve fiyat teklifimizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
 

Benzersiz Bir ISO 16949 Danışmanlığı Deneyimi Sizleri Bekliyor


ISO 16949 danışmanlığı hizmetlerimiz, yalnızca belgelendirme işlemlerini içermez. Aynı zamanda kalite yönetim sisteminizin kalıcı bir şekilde sürmesini destekler. Bu sayede faaliyetlerinizin başarılı biçimde devam etmesi de fazlasıyla kolaylaşır. Uzmanlık ve tecrübe konusunda herhangi bir zorluk çekmeyen ekibimiz, en iyi sonuca ulaşmanıza katkıda bulunur.

Danışmanlık ve belgelendirme işlemlerimizden dilediğiniz her an yararlanabileceğinizi bilmelisiniz. Bunun yanı sıra hızla harekete geçmeniz, rakiplerinizin arasından sıyrılma hususunda ekstra kazanımlı olmanıza da yardımcı olur. Böylelikle hem ürün ve hizmetlerinizi kusursuz bir seviyeye taşıyabilir hem de mümkün olan en az ödeme ile kârınızı rahatlıkla arttırabilirsiniz. Siz de bizi tercih ederek, sektörünüzde farkınızı ispat edebilirsiniz.

Daha fazlası için lütfen Aşan Danışmanlık whatsapp numarası veya irtibat numaraları ile bizlere ulaşınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 28000 Nedir?
  Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi olarak karşımıza çıkan bu gereksinimdeki tüm tanımlar ve detaylar için Aşan Danışmanlık web sitesinden verilere erişeiblirsiniz.
  22.8.2022 12:26:41
 • PAS 220 Gıda Kalite Belgesi
  Dünya üzerinde G4 olarak tanınan ve bilinen 4 markanın ( Kraft, Danona, Unilever, Nestle ) bir araya gelmesi ve bir çok belgelendirme kurumu ile ortak çalışmalarının yürütülmesi sayesinde 2008 senesinde PAS 220 Gıda Kalite Belgesi ortaya ç?
  29.7.2022 12:35:24
 • ISO 14067 Ürün Karbon Ayak İzi Belgelendirme
  ISO 14067 Ürün Karbon Ayak İzi Belgelendirme ile alakalı bilgiler ve diğer detaylar için Aşan Danışmanlık sayfasında bu içeriği sizler için hazırladı, hemen inceleyebilir, bilgi alabilirsiniz.
  14.6.2024 11:04:52
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp