Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

HACCP Belgesi

Bir risk yönetim sistemi olan bu belge gıda güvenliği için en iyi şekilde geliştirildiğinden HACCP belgesi kişiler tarafından alınır. Gıda üreticileri ve işletme sahipleri tarafından alınmakta olan bu belge ile kişiler pek çok avantaj elde edebileceği gibi aynı zamanda faydalarından da yararlanarak doğru şekilde gelişme sağlayabilir. Üretimdeki olası tehlikelerin ve risklerin en aza indirilmesi amaçlanmaktadır.
Gıda güvenliği ile ilgili olarak yasal anlamda da sorun yaşanmaması için kişilere yardımcı olan bu belge gıdaların kalitesini ve de güvenliğini ispat etmekte oldukça iyidir. Üretim sürecindeki adımlar ve bu adımların atılması noktasındaki tüm aşamalar hakkında kişilerin en iyi şekilde profesyonel manada yönlendirilmesi için standartları bulunur.

Gıda hususlarında güvenlik, güvenirlilik önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz bu belge türü için Aşan Danışmanlık firmamıza sitede bulunan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Risklerin neler olabileceği ve de bu risklerle karşılaşılması durumunda insanların ne şekilde önlem alıp tepki vereceği en iyi şekilde belirtilir. Bu durumda kişilerin gıda güvenilirliği sunması adına bu belgeyi alıp gıdasal anlamda sorun yaşamaması sağlanır. Hem güvenilir hem de kaliteli bir gıda üretimi için belge önem arz eder.

Belgenin alınması ve de kolaylıkla temin edilmesi için firmamızın uzman ve profesyonel şekilde çalışmakta olan firması sizlere yardımcı olur. Hem en ksıa sürede sonuç alınası hemd e bu belgenin faydalarından en kısa zamanda faydalanmak adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Üreticiler ve işletme tesisleri tarafından son derece önem arz etmekte olan bu belge düzenli kontroller, incelemeler ve de değerlendirmelere tabi tutulur. Bu durumda insanların sorunsuz ve de eksiksiz olarak üretim yapıp gıdalarının güvenliğini sağlaması için de firmamızdan bu belgeyi almanız söz konusudur.

HACCP Belgesi İlkeleri Nelerdir?


Yedi adet temel ilkesi bulunmakta olan bu belgenin en doğru ve de eksiksiz şekilde alınmasını sağlamak adına firmamız hem belge içeriği hem de belgenin temin edilmesi konusunda yönlendirici olur. Bundan dolayı kişilerin firmamız ile iletişime geçmesi sayesinde ilkeler, süreçler, aşamalar ve de belgenin ne kadar süre içerisinde alınması gibi durumlarda bilgi sahibi olabilmesi mümkün olur.
Tehlike analizlerinin yapılması, kritik kontrol noktalarının ve kritik olan limitlerin belirlenmesi, izleme prosedürlerinin, düzeltici olan faaliyetlerin, doğrulanmakta olan prosedürlerin oluşturulması, kayıt tutma ve dokümantasyon gibi temel ilkeler vardır. Bu ilkeler sayesinde kişilerin daha çok gelişmesi, iyileşmesi en iyi anlamda sonuç elde etmesi sağlanmaktadır.

HACCP Belgesi Nasıl Alınır?

İşletmeniz için ihtiyacınız olan her türlü kalite belgesine, güvenlik belgesine Aşan Danışmanlık aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
 

HACCP Belgesi Nasıl Alınır?


Belgenin alınması için kişilerin firmamız ile iletişime geçmesi ve başvuru oluşturması yeterlidir. Daha sonrasında tüm aşamalar ve süreçler başlamakta olduğundan insanlar için en doğru ve tam adımlar atılarak belgenin temini konusunda çalışılır. Uzmana ve de profesyonel olan ekibimiz tarafından kişilerin tüm uygunluğu ve şartları taşıyıp taşımadığına bakılarak belge hakkında en iyi şekilde süreçler başlar.
Yani belge almak ve bunu en doru şekilde avantaj olarak kullanmak için kişiler firmamızı tercih ederek istedikleri zaman bu belgeyi alabilirler. Bu durumda insanların en kısa süre içerisinde sonuç alması ve belgeyi bulundurması söz konusudur. belgenin olması ile işletmeleri kendilerini daha iyi geliştirip doğru sonuç alabilirler.
 

HACCP Belgesi Ne İşe Yarar?


Belgenin varlığı ile kişilerin daha doğru ve de eksiksiz olarak çalışabilmesi durumu vardır. Şirketin gelişmesi, itibarının artması, daha fazla müşteri tarafından tercih edilmesi, reklam yaparak daha fazla tanınması gibi konularda insanların bu belgeden alacağı çok şey bulunur. Bunda dolayı kişiler HACCP belgesi için firmamızdan hizmet alarak kendilerini geliştirebilir, istedikleri şekilde avantajları kullanarak uluslararası olan bir üretimi kanıtlayabilir.

Öncü belgelendirme kurumu Aşan Danışmanlık ile yola çıkın. Kısa sürede edineceğiniz bilgi birikimi ile belgenize sahip olabilirsiniz. Güncel veriler ve kampanyalar için sitemizdeki numaramızı aramaktan çekinmeyin.

Aşan Belgelendirme Kuruşu olarak bütün süreçlerde sizlere hizmet sağlamaktayız. Detaylı bilgiye sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.”

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp