Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

El Dezenfektanı CE Belgesi

Ce Belge Danışmanlığı kapsamında Aşan Danışmanlık olarak sizlere El Dezenfektanı Ürünleri için CE Belgesi almak adına ihtiyacınız olan her konuda destek olmaktadır.

Koronavirüsün patlaması ile beraber geçtiğimiz senelerde maskelerin, eldivenlerin üreticilerinin arttığı ve dünyaya ülkemizden bu ürün grupları için milyarlarca ürünlerin gönderildiği bilinmektedir. Maskelerin, eldivenlerin yurtdışı pazarında rahat dolaşımı ve satılması için CE BELGESİ ihtiyaçlarını çözümleyen Aşan Danışmanlık aynı zamanda el dezenfektanı ürünleri içinde CE BELGESİ Danışmanlığı hizmetleir sunmaktadır. Ürünlerin uluslararası kalite standartlarına uygun olduğunu belirtmek için CE belgesi alımı konularında destek olmaktayız. Sağlık çalışanları ve vatandaşların en çok kullandığı ürünler arasında yer alan el dezenfektanlarında ce işaretinin olması, ce standartlarına uygun olması zorunludur. Ce belgesine sahip olmak isteyen tüm firmaların yanındayız.

En uygun fiyatlardan
ce belgesi danışmanlığı hizmetini el dezenfektanı üreticilerine sağlamaktayız.

Dezenfektan CE Belgesi Başvurusu

Ce belgesine sahip olmak isteyen bir markanın ürünü için öncelikle ürüne ait teknik dosyasının hazır olması şartı  vardır. Ürününüzün test aşamasından üretim aşamasına kada rolan her kısımda düzenlemeler vardır. Ce Teknik dosyanızın hazırlanması için Aşan Danışmanlık sizlerin hizmetindedir. Sağlık ürünleri arasında yer alan EL DEZENFEKTANLARI için Ce belgesi alabilmek adına TS EN 1040, 1275 ve 1500  standartlarına uyumlu olunmalıdır.

TS EN 1040:  Kapsam detayına göz atılacak olursa, burada temel bakterisidal etkinlik değerlendirmeleri yapılmakta ve bunla alakalı bazı kantitatif süspansiyon deneyler ele alınmaktadır.

TS EN 1275: Bu standart kapsamında ise üründeki mantar risklerine karşı bazı temel fungusidal aktiviteler yer alır. Bunlara göz atılır ve onay alınır.

TS EN 1500: Bu standart kapsamında ise hijyenik ovalama madelerini, el ile alakalı el ovalama maddelerini ilgilendiren deneyler ele alınır. CE belgesine sahip olunabilmesi için tüm mevzuatlara hakim olan danışmanlarımız ile süreçleri takip etmekte ve sizlere sunmaktayız.

Dünya üzerinde ürünlerin rahatça dolaşabilmesi için ihtiyaç duyulan ilk belgedir diyebiliriz. Ticaretin en önemli hususunu oluşturur. Özellikle AB ülkelerinde ürünlerin pazarda rahat dolaşımı için yalnız başına bile kalite göstergesidir. CE belgesine sahip olan ürünler dünya genelinde rahat bir satışa çıkabilir. Özellikle sağlık ve güvenlik ile alakalı hususları ele alır ve CE kalitesine sahip olan ürünlerin halk sağlığını koruduğu bilinir. Uygunlukları ve testleri başarılı bir şekilde geçmiş olan ürünlerden oluşur.

Salgının ardından bir çok marka, bir çok çeşit dezenfektan ürünü piyasaya sürüldü. Bunlardan en yaygın olanı ise el dezenfektanlarıdır. Renksiz olan ve iz bırakmayan dezenfektan ürünleri sıvıdır. Virüse karşı etkili olduğu bilinen, bakterilere ve mantarlara karşı etkili olduğu bilinen ürünlerin ce belgesi ihtiyaçlarında uzmanlarımız ile destek sağlamaktayız. Üretimlerinizi Türkiye´nin neresinde yaparsanız yapın, Aşan Danışmanlık uzmanları sizlere hizmet verecektir.

Dezenfektan CE belgesi ile alakalı tüm detayları edinebilmek adına uzmanlarımız ile incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımız ve canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Modül B Sertifikası
  Aşan Danışmanlık ile Modül B Sertifikası ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz, ihtiyacınız olan tüm belgelendirme işleri için firmamızdan hemen hizmet alın.
  20.3.2023 14:01:29
 • Jeotermal Enerji Nedir?
  Dünya´mızın en alt yüzeyinden elde edilen ısılara ve bunlardan elde edilen enerjiye jeotermal enerji denilmektedir. Sürdürülebilirlik konusu içeren bu içeriği inceleyin.
  5.8.2022 11:58:25
 • Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası
  Aşan Danışmanlık ile Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası sahibi olmak çok kolay! Web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayarak hemen en uygun teklifleri alabilirsiniz.
  15.5.2023 14:46:37
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp