Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

C-TPAT Denetimi

C-TPAT Denetimi konusu ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlar ve danışmanlık talepleri için Aşan Danışmanlık firması Türkiye´nin her yerinde sizlere hizmet vermekten gurur duyar. C-TPAT Güvenlik Denetimi Amerika devleti ve ticaret kurumlarının ortaklaşa bulunmuş olduğu ticari nakliye alanındaki mal ile alakalı, kargo ile alakalı ve insanların taşınması ile alakalı olan güvenliğin bir sonraki aşamaya erişmek adına dünya çapında tedarik zinciri ile sınır güvenliklerinin güçlendirilmesini amaçlamış olan bir programdır.

Aşan Danışmanlık olarak nitelikli denetçilerimiz ile tedarik zinciriniz boyunca sizlere en iyi değerlendirmenin yapılması, en güncel tedbirlere sahip olmanız ve güvenlik koşullarında yer alan uygunluğun sağlanması için kurumunuza yardımcı olmaktadır. Firmaların dış bariyerler ve fiziksek güvenlik sorunları, fabrikalardaki iç güvenliğin sağlanması, fabrikasında yer alan personellerin güvenliğinin sağlanması, nakliye liman güvenlikleri, güvenlik süreçleri, bilgisayar sistemlerindeki güvenlik durumları ve kontrolleri, anahtar ve mühür kontrollerinin yapılması, konteyner ve mal hareketleri ile alakalı tüm detayların garantiye alınması için Terörizme karşı gümrük ticaret ortaklığı için gerekli denetimleri yapmakta ve işletmenizin global alanda tedarik zincirinin güvenliğini sağlamaktadır. Aşan Danışmanlık firmasından C-TPAT danışmanlığı ve denetimi hizmeti almak için hemen sitede yer alan canlı destek hattından uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

GLOBAL TEDARİK ZİNCİRİ GÜVENLİĞİAşan Danışmanlık Terörizme Karşı Gümrük Ticareti Ortaklığı (C-TPAT) ile alakalı tüm sektörlere hizmet sunar. Uluslararası tedarik süreçlerinde Amerika´nın sınır güvenliğinin güçlendirilmesi, geliştirilmesi için işbirlikçilerimiz ile faaliyetlerimizi doğru adımlarla sunuyoruz. C-TPAT Uygunluk Denetimi ve diğer işlemleri için bizden bilgi alabilirsiniz. Bu sisteme hakim olmak firmanıza bir çok yararı sunacaktır. Örneğin C-TPAT ile bölgenin kültürüne, yasasına ve uygulamalarına hakim olur, uyum sağlayarak denetçilerinizden derinlemesine bilgi edinirsiniz. Uzmanlarımız ile gerekli düzenlemelerin yapılması, işletme için gerekli adımların atılması sağlanmaktadır. Dünya üzerinde her kıtada küresel bir kapsama alanına sahip olmak için sizde hizmet alın.

Aşan Danışmanlık firmasından alacağınız hizmet ile her zaman iyileştirme yaklaşımlarına sahip olur ve uzun vadede oldukça başarılı adımlara sahip olursunuz. Tedarikçilerinizin bu alanda sizi farketmesi ve harekete geçmesi için geç kalmayın! Çevrimiçi C-TPAT denetim sistemlerimiz için hemen iletişim sayfamızdan randevu alabilir, teklif isteyebilir ve kısa süre içerisinde işletmenizi global tedarik zincirine hazır hale getirebilirsiniz. Sizlerin tüm performansını değerlendirecek profesyonel danışmanlarımız ile hizmet veririz. C-TPAT Denetimleri ile ilerlemelerinizi izler, tedarik ağındaki güvenliğiniz için yapılması gerekenlere karar veririz.

Özel bir uyumluluktan yararlanmak ve en uygun fiyatlardan hizmet almak için Aşan Danışmanlığı arayın.


 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Vegan Vejetaryen Sertifikası
  Türkiye´de Vegan Vejetaryen Sertifikası sahibi olmak için işinde uzman danışmanlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz, hemen web sayfamızda yer alan Aşan Danışmanlık numaralarımız ile irtibata geçebilirsiniz.
  29.1.2024 10:37:48
 • Jeotermal Enerji Nedir?
  Dünya´mızın en alt yüzeyinden elde edilen ısılara ve bunlardan elde edilen enerjiye jeotermal enerji denilmektedir. Sürdürülebilirlik konusu içeren bu içeriği inceleyin.
  5.8.2022 11:58:25
 • Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı (TurSEFF)
  Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı (TurSEFF) ile alakalı detayların tamamına bu içeriğimizden hemen erişebilir ve merak ettiğiniz tüm sorular için Aşan Danışmanlık canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz.
  6.5.2022 14:00:10
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp