Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 20 34
info@asandanismanlik.com

Zirkon CE Belgesi (Diş)

Zirkon CE Belgesi (Diş) ihtiyaçlarınızda en uygun hizmetleri en hızlı süre içerisinde sizlere sunarak belgelendirme faaliyetlerini başarılı bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Klasik porselen köprü ve protez uygulamalarının alt yapısında kullanılan zirkonyum maddesi gri metal yerine uygulanan beyaz renge sahip olan bir alaşım olarak bilinir. Zirkonyum kaplama ürünleri hem ülkemizde, hemde dünya üzerinde bir çok diş hekimi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Zirkonyum diş, bir tip estetik diştir. Bu dişler, dişlerinizin görünümünü iyileştirirken aynı zamanda dayanıklı ve sağlamdır. Zirkonyum dişler, porselen veya plastik gibi malzemelerden yapılmış değildir; bunun yerine, zirkonyum oksit adı verilen bir metal kullanılarak üretilir. Bu metal, dişlerinizin görünümünü iyileştirirken aynı zamanda dayanıklı ve sağlamdır. Zirkonyum dişler, çoğunlukla ön dişler için kullanılır ve genellikle dişlerinizi gülümsetirken görünür olmazlar.

Zirkonyum Diş Kaplama HakkındaDiş kaplaması alanında kullanımı yaygın olan bu ürünlerin üreticisi olan firmaların ürünlerinin sağlık pazarında rahat dolaşıma sahip olabilmesi için CE BELGESİ´ne sahip olması gerekir. Bizlerde bu alanda CE Belgesi ihtiyaçlarınıza uzmanlarımız ile destek sunuyoruz. Zirkonyum ürünlerinin tercihinde en uygun seçenekleri baz alıyor ve diş beyazlatma konusunda bu ürünlerin etkisini biliyoruz. Ülkemizde yaygın kullanılan diş sektörlerinde renk değişimi ihtiyacı olan dişler için zirkonyum kaplamalı dişler yapılmaktadır. Bir çok dişçi tedavisinde ayrık dişler, az çapraşık dişler vb. diş restorasyonlarında implant üzeri kaplama sistemlerinde estetik sonuçları edinebilmek için zirkonyum diş kaplaması tercih edilir.

Zirkonyum diş kaplaması sistemlerinde ürünlerinize
CE Belgesi ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Türkiye´nin her ilinde ihtiyaç duyduğunuz anda sizlerin hizmetinde oluyoruz.

Estetik bir gülüşe sahip olmak isteyenlerin tercihi zirkonyum kaplamalı dişler olmaktadır. Bir çok estetik gülüş tasarım merkezinin ihtiyacı olan bu uygulama hammaddesinin satışının yapılabilmesi için detaylar yer alır. En önemli özellik ise CE BELGESİ´dir. Zirkonyum diş kaplaması ile dişlerinizin doğal rengine yakın bir sonuclara sahip olabilirsiniz. Zirkonyum diş kaplama ürünleri için en uygun fiyatlarla CE Belgelendirme hizmeti veriyoruz.

CE Belgesi veya İşaretlemesi Hangi Ürünler İçin Uygulanır?Avrupa´da satışını yapacağınız ürünleriniz için en doğru adres Aşan Belgelendirme olacaktır.  AB´ye üye olan ülkelerin tamamında Avrupa Birliği Direktifleri kapsamında CE işaretlendirilmesinin yapılmış oılmasıgerekir. Ürünler ile alakalı teknik dosya oluşturma hizmeti vermekteyiz. Ürün gerekliliklerini karşılayan diş ekipmanları için en iyi fiyatları vermekteyiz.

Detaylar için hemen sitemizde yer alan numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • AB Emisyon Ticaret Sistemi (AB ETS) Nedir?
  AB Emisyon Ticaret Sistemi (AB ETS) Nedir? Sorusunun yanıtı ve sürdürülebilirlik alanında tüm gelişmeleri yakından takip eden Aşan Danışmanlık önerilerine bu içerikten ulaşabilirsiniz.
  14.10.2022 12:28:30
 • Sağlık Kurumları İçin Temos Uluslararası Akreditasyon Programları
  Temos Belgesi (Sağlık Kurumları İçin Temos Uluslararası Akreditasyon Programları) hakkında bir çok detaya bu içerik aracılığıyla erişebilir ve belgelendirme teklifleri için Aşan Danışmanlık firmasını arayabilirsiniz.
  8.7.2022 09:28:06
 • Rüzgar Enerjisinden Elektrik Üretimi
  Havada yer alan kinetik enerjinin kurulacak olan rüzgar tribünleriyle elektrik akımına dönüşmesi "yenilenebilir enerji" kasamında oldukça önemlidir.
  21.3.2022 12:50:19

Ne Aramıştınız ?