Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Yetkili ve Onaylı CE Belgesi

Birçok ürünün üzerinde gördüğümüz CE işareti, Avrupa Birliği ülkelerinin ve başta ülkemiz olmak üzere buna uyum sağlayan diğer ülkelerin kabul ettiği bir anlam ifade etmektedir. Bu anlam başta sağlık olmak üzere güvenlik ve çevreye karşı duyarlılık gibi standartlara uygunluğu göstermektedir. Yani işletmelerin ürünlerinin serbest bir biçimde Avrupa ülkelerinde dolaşımının sağlanarak ticari faaliyetlerinin sürdürülebilmesi anlamına gelmektedir. Bu belgeye sahip olmayan herhangi bir ürünün gümrüklerden geçmesi ve Avrupa pazarında yer alabilmesi mümkün olmamaktadır. Bu belgenin alınabilmesi için gereken standartların sağlanması ve üreticiye hem de tüketiciye birçok önemli avantajlar sağlamaktadır.

Aşan danışmanlık olarak işinde uzman eğitmen ve danışmanlarımız ile sizi süreçlere başarılı bir şekilde hazırlıyoruz.

Bu nedenle yetkili ve onaylı CE belgesi veren kuruluşlardan bu belgenin temin edilmesi son derece büyük önem arz etmektedir. Günümüzde gerek ulusal gerekse uluslararası piyasalarda yer alabilmek ve sektördeki diğer firmalarla rekabet edebilmek adına en önemli anahtarlardan birisi olan CE belgesi için firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Yetkilendirilmiş bağımsız denetleme ve belgelendirme kuruluşu olarak bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürün güvenliğinin yanı sıra yüksek kalite standartlarında bir göstergeye sahip olmak için uzmanlarımızla canlı görüşme sağlayabilirsiniz. Ya da whatsapp destek hattımız aracılığıyla detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

CE Belgesi Veren Onaylı Kuruluşlar


Yetkili ve onaylı CE belgesi almak için başvuruda bulunduğunuzda sizleri kapsamlı bir süreç bekliyor olacaktır. Bu süreci uzmanlarımız rehberliğinde hızlı ve rahat bir şekilde geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Süreç boyunca size yardımcı olacak teknik ekibimizle ürünlerinizin ilgili standartları sağlayıp sağlamadıkları denetlenecektir. Bu kapsamda ürünlerinizin sağlık, güvenli ve çevre koruma standartlarına uygunluğu detaylı bir şekilde ele alınacaktır. Süreç boyunca görülen eksiklikler ve sorunların çözümüne dair düzeltici ve yenileyici önerilerimizle kuruluşunuzun bu belgeye sahip olması için gereken koşulları kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Süreç içerisinde üretime konu olan ürünlere göre değişmekle birlikte genel olarak ürünle ilgili tasarım, üretim, test gibi birçok aşama yer almaktadır. İlk adım olarak kuruluşunuzun ürününün CE belgesi için gerekli olan ürün listesinde olup olmadığı belirlenmektedir.

Yetkili ve Onaylı CE Belgesi

Avrupa Birliği tarafından belirlenen ürün listesinde olup olmadığına bakılmaktadır. Ardından ilgili standartların ve koşulların sağlanıp sağlanmadığı ile ilgili testler ve risk analizleri gerçekleştirilmektedir. Sonuç olarak tüm sürecin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla birlikte sertifikalandırma süreci nihayete erdirilmektedir. Tüm sürecin ne kadar süreceğine dair bir zaman dilimi belirtmek çok sağlıklı olmayacaktır. Çünkü her ürün gereken testler ve koşullar farklılıklar içerebilmektedir. Bu nedenle konuya dair daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
 

Ce Belgesi Veren Firmalar


Yetkili belgelendirme kuruluşu olarak ürünlerinizin uygunluğunu test ederek yetkili ve onaylı CE belgesi almanıza yardımcı olmaktayız. Böylece ürünlerinizin kaliteli, güvenilir ve sağlıklı olduğunu belgelendirerek Avrupa pazarında yer almasına katkı sağlamaktayız. Böylece ürünleriniz AB piyasalarında ve gümrüklerinde kolayca dolaşarak satılabilme hakkını elde edecektir. CE belgesi anlaşılacağı üzere ürünlerinizin Avrupa ülkelerinde satılabilmesi için zorunlu olan bir belgedir. Ürünlerinizin ilgili standartları sağlayarak satılabileceğinin en büyük göstergesi olmaktadır. Aynı zamanda sadece Avrupa’da değil, dünyanın daha pek çok ülkesinde bu belge sayesinde ürünlerinizi pazara sunmanız mümkün olmaktadır. Kısacası siz de küresel pazarda başarılı olabilmek için CE belgesine mutlaka sahip olmalısınız. Bunun için bizimle yola çıkarak en doğru kararı verebilirsiniz.

Ce Belgesi Veren Firmalar arasında yer alan Aşan Danışmanlık’tan bilgi ve teklif almak da oldukça kolay. Sitemizdeki whatsapp hattı ve canlı destek hattı ile erişim sağlayabilir ve anında bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin öncü danışmanları ile hizmet veriyoruz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp