Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Yakıt Peleti ve Briket İhracatı Belgeleri

Yakıt Peleti ve Briket İhracatı Belgeleri konusunda ihtiyacınız olan belgeleri bilmiyor musunuz? İmal edeceğiniz ürünlerin Avrupa´ya sorunsuz ulaşması ve satışının yapılması için gerekli tüm bilgiler Aşan´da..

İşletmenizin kendi kaynaklarını kullanarak ve aracılar ile imal ettiği değerli yakıt olan peletleri ihraç etmek istediğinde ihtiyacı olan bazı belgeler olacaktır. Yurt dışında pelet ihracatı yapabilmek adına ihtiyacınız olan belgelere web sitemizden göz atabilir veya hemen canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.


Pelet Isı Sanayi ve İhracat İşleri


Çevre kirliliği, küresel ısınma ve akabindeki fosil olan tüm yakıtların ekonomik anlamda maliyetlerinin artması ile tüm dünya yenilenebilir enerji kaynakları arayışına geçti, bununla beraber Türkiye´de yenilenebilir enerji sistemleri kapsamında pelet imalatı ve bunların Avrupa´ya ihracatı da hızlandı. Biyokütle enerji sistemleri bakımından geniş bir potansiyele sahiptir. Dünya´da bugün bir çok ülke enerji fiyatlarından dert yanmaktadır. Hem tükenen enerji kaynakları hemde ekonomik sorunların yanında enerji maliyetlerinin artması farklı kaynaklara ülkeleri yönlendirmektedir. Gelişmekte olan bir çok ülke biyokütle enerji kaynaklarının ilk sırasında olarak bilinen PELET ürünlerini talep etmektedir. Ülkemiz pelet imalatı konusunda Dünya´da ilk sıralarda gelmektedir. Pelet yakıtını kullanarak ısınma ihtiyacının giderilmesi, sanayi amaçlı yakım işleri ve daha bir çok alanda kullanımı bulunuyor.

Gelişmiş ülkelerin açıklamalarına bakıldığında birden fazla ülkenin peletleri ve diğer biyokütle enerji kaynaklarını geleceğin temel enerji kaynağı olarak gördüğünü göreceksiniz. Bu ürünler kullanıldığında diğer ürünlere nazaran düşük sabit, toplam karbon içermesi, yüksek oksijen içermesi, düşük olan ateşlenme sıcaklıkları ve yanma konusundaki hızı ve ısıl değerlere sahip olunduğu bilinir. Çevreye zarar bakımında da oldukça az bir yakıt türü olması ile bir adım öne çıkıyor.

Hem maliyet bakımından hemde karbon kullanımı bakımından oldukça avantajlı olan bir üründür. Fosil yakıtların doğaya verdikleri zararın azalması mümkündür.

Pelet İhracatı İçin İhtiyacınız Olan Belgeler Nedir?

Pelet üreten ve ihracat yapmak isteyen firmaların ihtiyacı olan tüm belgeler Aşan´da..
* CE Belgesi
* ISO Belgeleri
* EN PLUS Belgesi
* Hijyen Belgesi
* MSDS Raporu
* Marka Tescili

PELET İHRACATIPelet imal edenlerin Avrupa Standartlarına uygun olarak paketlerinin hazırlanması daha hızlı ve yaygın ulaşıma sahip olması anlamına gelecektir. Firmanızın ürettiği her ürün partisi için gerekli testlerin yapılması, düzenli olarak kontrollerin sağlanması ve belgelendirme konusunda hiçbir eksiği bulunmaması sizleri rakiplerinizden 1 adım öne getirecek ve istediğiniz pazara girmesini sağlayacaktır.

Avrupa standartlarında pelet imal edenlerden olmak istiyorsanız Aşan Danışmanlık firmasını arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayarak pelet ihracat belgeleri için gerekli tüm detayları öğrenebilir ve işletmenize en uygun teklifleri alabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISCC Belgelendirme Hizmetleri
  ISCC Belgelendirme Hizmetleri kapsamında alanında uzman bir kadro ile uzun senelerdir sektörde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Aşan Danışmanlık ile yola çıkabilir, başarılı bir sertifikalandırma sürecinden geçebilirsiniz.
  12.12.2022 10:15:16
 • Sürdürülebilirlik Stratejiniz Var mı?
  Dünya üzerinde yer alan bir çok sürdürülebilirlik uygulaması genel anlamda 2 ana grupta toplanır. Sürdürülebilirliğin firmalara entegre edilmesi için Aşan Danışmanlık hizmetinizdedir.
  1.4.2022 12:33:03
 • ISO 12207 Sertifikası
  Aşan Danışmanlık firmamızdan ISO 12207 Sertifikası hakkında hemen bilgi edinebilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz, alanında uzman kadromuz ile sizlere tüm Türkiye´de hizmet veriyoruz.
  29.5.2023 09:35:37
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp