Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

X-Ray Cihazı CE Belgesi

X-Ray Cihazı CE Belgesi alımı için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilir ve Avrupa´nın her yerinde geçerli CE sertifikasına anında sahip olabilirsiniz.

X-ray cihazı imalatçıları için en makul fiyatlardan CE sertifikası, AT Uygunluk Beyanı hizmetlerini sağlamaktayız. Avrupa ürün mevzuatlarına uygunluğunun göstergesi olarak imal edilen X-RAY Cihazlarında CE işareti yer almalıdır. Avrupa normlarına uygun olan cihazların satışının ilgili pazarlarda yapılabilmesi daha kolay olacaktır. Nitekim CE Belgesi olmayan ürünler kesinlikle AB´de satılamamaktadır. Bugün sağlık, güvenlik ve çevre korunması konusunda detayların önemli kısımlarını içeren CE Belgeleri ile edinilir. Bu belge, bu işaret ürün ile alakalı bir kalite markası değildir, Ce sertifikasına sahip olan ürünler bazı standartları karşıladığını gösterir.

Belgeyi alma ile alakalı merak edilen tüm hususlar ve alanında uzman danışmanlardan x-ray ce belgesi almak hakkında bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

X-RAY CİHAZI NEDİR?


İnsan vücudunda yer alan katı nesnelerden geçebilen elektromanyedik radyasyon türlerinden birisi de x-ray´dr.  Xray cihazları vücudda yer alan zararlı organik, inorganik ve metal malzemelerin tanımlanması için ülkemizde ve dünya´nın çeşitli şehirlerinde aktif olarak kulalnılır. Güvenlik alanlarında bulunan X-Ray cihazları içerisinde geçen malzemelerin tamamında kütle yoğunluğuna, atom numarasına bakar. Tehlikeli maddeleri tespit eder ve cihaz başında bulanan görevlilere hemen bilgi verir.

X-Ray cihazlarının başında bulunan personele olası tehdit içeren malzemenin anında tanımlaması yapılır.

Potansiyel tehlikeli bir nesnenin X-Ray cihazından geçerken uyarısı personele bildirilmektedir. Her türlü giysinin altında, vücut içerisinde yer alan gizlenen eşyaların tespiti için X-Ray Cihazları tercih edilir. Ülkemizde de bir çok X-Ray modeli üretilmekte ve bu modeller CE Belgesine sahip olarak Avrupa´nın her yerinde rahat satışa sunulmatkadır.

X-RAY CİHAZI BELGELENDİRME


Bir çok kişi tarafından kalite sembolü olarak bilinen CE sembolü ürünlerin amaca uygun olarak üretilmesi ve kullanılması ile kişilere can güvenliğini, mal güvenliğini, hayvan ve çevre bakımından güveni sağlayacağını, güvenli bir ürün olduğunu gösteren şekildir. Ab´de yer alan tüm ülkeler ve bir çok Dünya üllesinde ürünlerin rahat dolaşıma sahip olabilmesi için CE belgelerine ihtiyaç duyulur. İmal ettiğiniz X-RAY Cihazları için de uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizlere bu belgeyi almaya hak kazandıracaktır.

Yeni yaklaşım direktiflerine uygunluğu gösteren

CE sertifikasına sahip ürünler için bize ulaşın Aşan Danışmanlık uzmanları ile kısa süre içerisinde garantili hizmetle tanışın.

Ce belgesini alabilmek için bizden profesyonel destek alın. Bir çok işletmeye, bir çok ürüne danışmanlık hizmetleri veren Aşan Danışmanlık ersonelleir ile kısa süre içerisinde, düzgün adımlar atılmakta ve belgelendirme süreçleri başlatılmaktadır. Bizlerle irtibata geçmenizin hemen ardından teklifiniz hazırlanacak ve tarafınıza sunulacaktır. Ce direktiflerinin belirlenmesi ve X-RAY Cihazları için ce belgesine sahip olabilmek için gerekli testlerin yapılması, gereken analizlerin elde edilmesi ve teknik kontrol detayları ile aşamaların tamamlanması mümkün olmaktadır.

Hemen arayın ve en uygun fiyatlardan yararlanın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • İklim Acil Durum Bildirimi Nedir?
  İklim acil durumu (climate emergency), iklim değişikliğinin getirdiği sonuçlarla vakit kaybetmeden mücadele edilmesi gerektiğini ifade eden bir durumdur. Özellikle son yıllarda tüm dünyanın içinde bulunduğu iklim krizinin önemine dikkat ç
  16.2.2022 16:59:51
 • MSDS Formu Hazırlama Hizmeti
  Aşan Danışmanlık sizlere MSDS Formu Hazırlama Hizmeti konusunda en iyi uzmanlar ile faaliyetlerini sunabilmektedir. Hemen sitemizde yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
  10.2.2023 11:58:08
 • Atex Belgesi Nasıl Alınır?
  Aşan Danışmanlık web sitesinde ATEX Sertifikası hakkında bir çok veriye erişmek mümkün, bugün siz değerli ziyaretçilerimize Atex Belgesi Nasıl Alınır? sorusunun yanıtını sunuyor olacağız.
  29.6.2023 21:49:50
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?