Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

WEEE Belgesi

Son dönemlerin oldukça gerekli belgelerinden biri olan Weee belgesi mutlaka alınması gereken gerekli şeylerden biridir. elektrik ve elektronik ekipman atıkları belgesi olan bu belge atıkların geri dönüştürülmesi açısından ve çevreye yararı nedeniyle ve aynı zamanda sağlık sorunlarını önlemesi sebebiyle oldukça çok önemlidir.

Aşan Danışmanlık olarak ülkemizde imal edilen bu gruba dahil olan ürünlerin tamamı için profesyonel hizmetleri size sunuyoruz.

Atıklar tehlike oluşturduğu için ve içerikleri doğaya karışmadığı için mutlaka geliştirilmesi ve buna bağlı olarak ve dönüş durulması gerekmektedir. Yeni kullanılabilir hale getirmek her açıdan pozitif sonuç doğururken özellikle ekonomik ve geri dönüştürme açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tüm bu süreçler bilinçli bir şekilde yönetildiğinde bu belki alındığında kuruluşların da saygınlığa daha da çok artmaktadır.

Bu Belge Neden Gereklidir?


Bu belgeye gerek duymasının başlıca sebebi çevre dostu olmak ve buna bağlı olarak elektronik atıkların dönüştürülmesini sağlamaktır. Özellikle kuruluşların saygınlığını artırmasını amacıyla tercih edilen bu belgeyi firmamızdan kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bu konuda sizlere pratik bir şekilde hizmet sunuyor belgeyi en kısa sürede almanız için desteği veriyoruz.

Ce Belgesi kategorisi alt kategorilerinden olan WEEE Sertifikasyon süreçlerinde uzman danışmanlarımız ile Aşan çatısı altında sizlere hizmet vermek isteriz, bize sitenin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
 

 

WEEE Belgesi

Bu konuda siz de rahat bir şekilde bizimle iletişime geçerek kuruluşunuzu daha saygın ve daha bilinçli bir kuruluş haline getirmek istiyorsanız, elektrikli ve elektronik cihazların birçoğunun ömrünün tamamladıktan sonra geri dönüştürülmesine ve bunu destekleyici bir tavır sergilemek istiyorsanız, bu konuda size firmamıza güvenebilirsiniz. Bu belgeyi kolay bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz.

Belge Kapsamına Giren Ürün Grupları Nelerdir?

•    Aydınlatma ekipmanları ve aydınlatma ürünleri
•    Bilgi ve telekomünikasyon buna dair olan tüm ürünler
•    Buzdolabı dondurucular ve klima gibi iklimlendirme gerektiren cihazlar
•    Elektrikli ya da elektronik olan oyuncaklar eğlence ve spor amacıyla kullanılan ürünler izleme ve kontrol cihazları büyük ve küçük ev aletleri
•    Televizyon ve monitörler 
•    Tıbbi cihazlar
•    Yiyecek ve içecek dondurucuları 

Yukarıda da örnekleri kapsayan birçok farklı Elektronik ürünlere dönüştürme konusunda profesyonel bir şekilde hizmet sunan ve bu alanda geliştirilmiş bir belge veren bu belge mutlaka alınmalıdır. Bunun için firmamız aracılığıyla kolay bir şekilde siz de alışveriş yaparak belgeye sahip olabilirsiniz.

Belge Alınırken Gerekli Olan Evraklar


•    Bu belge alınırken özellikle şirkete dair sicil kaydı olması gerekmektedir.
•    Belli bir takvim süresinde piyasaya sürülmüş olan ürün miktarları net bir şekilde beyan edilmelidir
•    Ürünlerin geri çekilmesi ya da geri dönüşüme gönderilmesi dâhilinde bir sözleşme imzalama gerekmektedir
•    Tüm birbirine eşdeğer olan ürünlerin mevcut olan atık toplama ve geri dönüşüm hizmetini finanse edilmesiyle yükümlüdür
•    Ürünler son kullanıcıların tarafından geri dönüşümü atılırken ne yapılması gerektiğini gösteren işaretlemeler ve semboller ürünlerde kullanılmak zorundadır.

Bu belgeyi almak isteyen firmalar bu alanda uzman olan bir firmayla çalışarak belgeyi kolay bir şekilde alabilirler. Siz de bunun için firmamızla iletişime geçerek en kısa sürede belgeyi çıkartabilir ve gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz.
 

Bu Belgenin Yararları Nelerdir?


•    Eğer siz de her açıdan kuruluşunuzun ve şirketinizin saygınlığını arttırmak ve bilinçli bir kurum olmak istiyorsanız öncelikle bu belgeyi çıkarmalı ve kullanmalısınız.
•    Özellikle ürün uyumluluğu sağlamlığı için pazarlara kolay bir şekilde erişim imkânı sunmaktadır.
•    Ticari olarak grubunuzun ve markanızın imajını büyük ölçüde korumakta ve her an saygınlığımızı daha da çok arttırmaktadır.
•    Müşterilerle tedarikçilerle ve şirket ortaklarıyla yapılan anlaşmaları daha da kolaylaştırmaktadır
•    Farklı pazarlara giriş imkânını kolaylaştırmakta böylece ekonomik açıdan olanaklar sunmaktadır.
•    Özellikle de Weee belgesi etik davranış kurallarına uygun davranan bir firma olmamızın önünü açmakta ve bu alanda oldukça bilinçli olmanızı sağlamaktadır.

En uygun fiyatlardan bu belgeye ulaşmak ve temin etmek için firmamızı arayın. Türkiye’nin öncü firması Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakın, işletmemize ayrıca kurumsal INSTAGRAM sayfasından da DM yolu ile ulaşabilirsiniz.
 

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp