Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

VDE Belgesi

Aşan Danışmanlık ile Avrupa´nın önemli belgeleri arasında gösterilen VDE Belgesi için en doğru adımı Türkiye´de atın. İhtiyacınız olan belge için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. VDE belgesi Almanya’ da elektronik alanında belirlenen standartlardan bir tanesidir. Elektronik alanında teknolojilerin gelişmesine yardımcı olmak ve güvenlik standartları geliştirmek amacıyla belge dünya çapında kullanılmaktadır. Firmalar bu belge sayesinde adını global düzeyde duyurabiliyor. VDE, kuruluşların sanayi standartlarını ve ürün test faaliyetlerini bir araya getirir.


VDE Test Ve Sertifika Enstitüsü


VDE test ve sertifika enstitüsü Almanya’da bulunur. Enstitü her yıl yüzbinlerce ürünün testlerini gerçekleştiriyor. Elektrikli tüm ürünler belirli sertifikalar üzerinden hareket eder. Elektrik, elektronik ve bilgi teknolojileri kurumları VDE’ye dahildir. Günümüzde VDE dünya üzerinde de birçok faaliyette bulunmaktadır. VDE´de elektrik ve elektronik ile alakalı testleri başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Elektronik ürünlerinin iyi ve sorunsuz sürdürebilmesi için bu testlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Sektör ve firma büyüklüğü ayrımı yapmadan belgelendirme konusunda destek almak isterseniz sizlere gereken desteği verebiliriz. VDE belgelendirme alanında tecrübeli ekiplerimizle tam zamanında çözümler sunabiliriz. Firmamız talep ettiğiniz belgelendirme hizmetini sizlere en iyi şekilde sunabiliyor. Belgelendirme alanında yüksek kalite standartlarımızdan hemen yararlanabilirsiniz.


VDE Belgelendirme Organizasyonu


VDE Organizasyonu elektronik ürünler en yüksek olan güvenlik standartlarını sağlayabilmektir. VDE´de mühendislik programlarının incelenmesi için yılın belirli dönemlerinde devlet tarafından teşvik verilmektedir.  VDE, standartları elektrikli ve elektronik ürünler üzerinedir. Almanya’da ve başka ülkelerde elektrikli araçların sertifikalandırılması gerekir. VDE bu konuda gereken desteği sunar.

Firmamız yönetim sistemi standartlarına bağlı olarak sizlere VDE sertifikası konusunda gerekli çalışmaları sunabiliyor.  Belgelendirme ve daha birçok alanda profesyonel hizmet veren firmamız VDE alanında başarılı adımlar atmak isteyen kurumlara yardımcı oluyor. Sistem belgelendirme konusunda merak ettiklerinizi bizlere iletebilirsiniz.

İhtiyacınız olan bu belge için hizmeti alabilmek adına Aşan Danışmanlık firmasını hemen arayın. Güncel bilgilere anında erişeiblmek için ise firmamıza ait
INSTAGRAM sayfasını  takip etmeyi unutmayın.

VDE Belgesi Standartları Nelerdir?

2003 yılında VDE global olarak hizmet veren standardizasyonlardan bir tanesidir. Firmamız aşağıda yer alan standartları elde edebilmeniz için yardımcı olabiliyor. İnternet adresimiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımızı arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. VDE standartları şu şekildedir;

VDE 0860
Ev kullanımı ve benzeri amaçla tercih edilen elektronik cihazlar için belirlenen güvenlik standartlarıdır. Ayrıca elektronik aksesuarlarda bu kategori içerisinde yer almaktadır.

VDE 0700
Elektrikli ev aletleri ve benzeri ürünlerin emniyeti üzerinde kurulan standarttır.

VDE 0550/0551
Trransformatörler için komutlar üzerine oluşturulan standartlardan bir tanesidir.

VDE 0160
Güç sitemi üzerinde belirlenen standartların uygulanmasını sağlar. Elektronik cihazların tamamına bu standardın sağlanması gerekir.

VDE 0113
Elektronik cihazlarla yapılan elektiriksel kurulum işlemlerini baz alır.

VDE 0105
Güç sistemlerinin oluşturulması adına oluşturulan standartlardan bir tanesidir.

VDE 0100   
Gerilim oraların 1000 Volt’un altında olan yüksek gerilim sistemlerinin kurulması için belirlenen standartlardır.

Belgelendirme konusunda merak ettiklerinizi buradan bizlere iletebilirsiniz. Firmamız VDE belge ve sertifikalandırma hizmetlerinde en uygun çözümleri sizler için sunabiliyor. Ürün belgelendirme, gözetim ve testlerinde uzun yıllardan bu yana deneyimli kadromuzla yanınızdayız.

Aşan Danışmanlık  Türkiye ve Dünya´nın herhangi bir bölgesinde sizlerden gelen talepleri dinlemekte ve değerlendirmektedir. Teklif talepleriniz için lütfen bizi arayın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Amerikan Bitki Gıda Kontrol Görevlileri Derneği (AAPFCO) Standartları
  Aşan Danışmanlık web sayfasında bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için Amerikan Bitki Gıda Kontrol Görevlileri Derneği (AAPFCO) Standartları konusunu ele aldık. Hemen inceleyebilir ve merak ettikleriniz için bize yazabilirsiniz.
  9.5.2022 10:30:40
 • Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS)
  Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS) ile ilgili bu içeriği siz değerli Aşan Danışmanlık ziyaretçileri için hazırladık. Sayfamızdan gerekli tüm bilgilere anında erişebilirsiniz.
  28.2.2022 15:07:44
 • Helal Belgesi Nasıl Alınır?
  Türkiye´de ihtiyacınız olan Helal Sertifikası ve diğer belgeler için Aşan Danışmanlık her zaman hizmetinizdedir. Helal Belgesi Nasıl Alınır? sorusunun kapsamlı yanıtı için sitemizi ziyaret edin.
  10.11.2023 11:27:17
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?