Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

UkrSEPRO Kalite Belgesi

UkrSEPRO Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için Aşan Danışmanlık firmamızdan bize ulaşım sağlayabilir ve bu önemli sertifika için işinde uzman danışmanlardan bilgi alabilirsiniz. UkrSEPRO kalite belgesi Sovyetler Birliğinin dağılmasından sonra kişilerin ithal edilecek ürünler için farklı prosedürler eşliğinde uygun olup olmadığını kanıtlar. Rusya ve Ukrayna ülkeleri piyasaya sürülmek adına ithal edilecek ürünler için farklı prosedürler uygulanmaktadır. Ukrayna ise bu noktada ürünlerin ülke standardı adına uygun olup olmadığına bakabilmek amacıyla bu belgeyi geliştirmiştir. Yani ürünün kalite anlamında geçerliliği ve kalitesi bu belge ile tasdiklenmiştir.

Aşan Danışmanlık bu ülkede etkili ve bilgili olan danışmanlarından destek alır ve sizlerin ihtiyacı olan tüm belgelerde olduğu gibi bu sertifikada da en iyi faaliyeti sunar. Detaylara erişmek için sitemizdeki numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Ukrayna ülkesine dış ticaretin gerçekleştirilmesi için üreticiler gerek zorunlu gerekse de ürün piyasa onayının alınması için şirket prestijini artırmaya yönelik olarak bu belgeyi almalıdır. Bunun sağlanması için de kişiler başvuruda bulunmalı ve de belgenin temin edilmesini sağlamalıdır. Firmamız tarafından sizler için verilmekte ve de sunulmakta olan hizmetler kapsamında bu belgenin verilmesi de söz konusudur. Bunun için kişilerin, firmaların belge için başvuruda bulunması yeterlidir.
 


UkrSEPRO Belgesi Nasıl Alınır?


Bu belgenin alınabilmesi için kişiler ilk olarak firmamız ile iletişime geçmelidir. Firmamız ise gerekli olan tüm incelemeler, kontroller ve de testlere tabi tutmaktadır. Daha sonrasında ise en uygun ve de gerekli olan sonuçların alınması ile birlikte belge kişilere ulaştırılmaktadır. Belgenin alınması için gerekli görülen tüm evraklar ve de bilgilerin de hazır edilmesi gereklidir. Başvurunun yapılmasının ardından firmamız tüm gerekli işlemleri en doğru ve de eksiksiz şekilde yerine getirmektedir.

Üretici firmaların ürünlerinin kalitesinin ve de uygun olduğunun ispatlanmasını sağlamak için en doğru şekilde yapılan testler, kontroller ve de değerlendirmeler sonrasında bu belgenin alınması söz konusudur. Bunun için de üretici olan her firmanın başvuruda bulunması ve de firmamızdan yardım alması mümkündür.

Türkiye´nin önde gelen danışmanları ile  çalışıyor ve sizi en iyi belgelere erişmeniz için tekliflerimizi ne düşük düzeylerde tutuyoruz. Aşan Danışmanlık´tan hemen bilgi alabilirsiniz.
 


UkrSEPRO Belgesi Nerelerde Kullanılır?


Ukrayna gümrükleri için gerekli olan bu belge gümrüklerde zorunlu olarak istenmekte ve kullanılmaktadır. Perakende olarak satılabilen ürünler için perakende mağazalarında bu belgenin gerekli olduğunu belirtmek doğru olur. İskan ruhsatının alınabilmesi için inşaatlarda, çalıştırma izninin alınabilmesi için endüstriyel çamaşırhane ya da mutfak gibi alanlarda da bu belgenin olması gerekir.

UkrSEPRO Belgesi

Çalıştırma ve üretim izninin alınabilmesi için fabrikalarda, üretim tesislerinde bu belgenin kullanılması söz konusudur. Bunun için de kişiler bu belgeyi alarak işlerini daha kolay şekilde yapabilecekleri gibi pratik yollardan da işlerini halledebilir. Belgeye sahip olmak isteyen kişiler de firmamız ile iletişime geçebilir.
 

UkrSEPRO Belgesi Neden Gerekli?


Bu belgenin olmadığı firmalar, işletmeler ya da kişiler Ukrayna’da satış yapabilmek için sadece ucuz pazarlara yönelebilir. Fakat bu belgeye sahip olan işletmeler ise kalite tespit düzenlemelerini başarılı şekilde yapabildikleri için daha saygın ve de popüler olan bir işletme halinde gelebilirler.

Daha saygın ve popüler bir işletme olarak çalışmak ise müşteri potansiyeli ve de kitlesi açısından daha çok kişiye ulaşmayı sağlayabileceği gibi daha fazla satış yapılmasını sağlar. UkrSEPRO kalite belgesi üreticilere her anlamda ciddi faydalar sağlar.

Çok daha fazla bilgi ve detay için Aşan Danışmanlık´ın işinde uzman personellerinden hemen bilgi alın, dilerseniz sitemizdeki numaralardan, whatsapp hattından veya email adresinden bize ulaşabilir ayrıca INSTAGRAM hesabımızdan DM yolu ile bize yazabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Su Ayak İzi Doğrulama
  Su Ayak İzi Doğrulaması ve ISO 14046 ile ilgili detaylı bilgilere kurumsal web sitemizden hemen erişebilir ve aklınıza takılan her türlü husus için web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.
  8.4.2022 10:25:46
 • KKDIK Kayıt Hizmetleri
  KKDIK Kayıt Hizmetleri ile alakalı bilgi almak ve kaydın yapılması için ücretlendirme detaylarına erişmek için hemen Aşan Danışmanlık firmasının web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayın.
  23.12.2022 12:21:53
 • ISO 28000 Belgesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?
  Aşan Danışmanlık bilgilendirmeye, firmalara hızlı belgelendirme sunmaya devam ediyor. ISO 28000 Belgesi için Gerekli Evraklar Nelerdir? sorusunun yanıtı için hemen bu içeriğe göz atın.
  2.1.2023 13:40:45
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp