Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası

Aşan Danışmanlık ile Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası sahibi olmak çok kolay! Web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayarak hemen en uygun teklifleri alabilirsiniz. Pazar payını arttırmak ve pek çok alanda ihracatı arttırmak için işletmeler tarafından tercih edilen sertifikalardan biri olan Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası diğer ihracat belgelerinde olduğu gibi firmamız tarafından siz değerli üreticiler için sunulmaktadır. Bu anlamda uzun yıllardır bu alanda hizmet veren ekiplerimiz bu belgenin temini için de hem süreç kapsamında sizlere yardımcı olmakta hem de süreç sonrasındaki belgelendirme işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Bu açıdan bakıldığında sektör içerisinde payını genişletmek isteyen herkes ekiplerimiz ile ön görüşme gerçekleştirerek ilgili belgenin temini için net bilgi talebinde bulunabilirler. Bizler bu standardizasyon hizmeti alanında sunduğumuz hizmetler içerisinde Ukr SEPRO için de profesyonel şekilde belgelendirme hizmeti sunmaktayız.

Ukrayna Ukr SEPRO Belgesi Nedir?Firmamız tarafından belgelendirme süreçleri sağlanan Ukrayna Ukr SEPRO Belgesi Ukrayna´da üretilen veya Ukrayna´ya ithal edilen ürünlerin güvenlik, kalite ve uygunluk açısından belirli standartlara uyduğunu gösteren bir belgedir. Bu anlamda Türkiye kapsamın da üretimi gerçekleştirilen ve sonrasında da Ukrayna kapsamında pazarlaması gerçekleştirilecek olan ürünler için mutlaka alınması veya edinilmesi gereken belgeler arasında yer almaktadır.

İlgili belge kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitler üretimi gerçekleştirilen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda ürün hangi çeşit içerisine giriyorsa üretim yapan firmanın alması gereken belge o kapsam içerisinde olacaktır. Bizler de belgelendirme sağlayan firma olarak sizlere bu alanda yardımcı olmakta ve güvenilir şekilde hem süreç içerisinde hem de belgelendirmede hizmet sunmaktayız.

Aşan Danışmanlık firmasına ait telefon numarası, whatsapp hattı veya INSTAGRAM hattı üzerinden bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Ukrayna Ukr SEPRO Belgesi Nasıl Alınır?Ukr SEPRO sertifikasını verme yetkisine sahip olan kuruluşlar Ukrayna Devlet Standardizasyonu, Metroloji ve Sertifikasyon Komitesi (Derzhstandart) tarafından belirlenir. Bu kuruluşlar, ürünlerin güvenlik gerekliliklerini ve teknik standartları karşıladığını doğrulamak için test ve değerlendirme süreçlerini yürütmektedir. Bu anlamda firmamız da bu kuruluşlar içerisinde yetkili olarak görev almaktadır. Bu nedenle de belgenin alınabilmesi için yapmanız gereken ekiplerimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi almaktır.

Bizler ile iletişime geçtikten sonra firmamız üretim konusunda bazı denetlemeler gerçekleştirecektir. Bunun ardından üretim süreçlerinin ilgili belgeyi almaya uygun olup olmadığı saptanacaktır. Bu saptama sonrasında üretim içerisinde bazı düzenlemeler gerçekleştirildikten sonra üretim belge şartlarına uyuyor ise de firmamız tarafından belgelendirme işlemleri gerçekleştirilerek, üretimlerinizin pazarda önü açılacaktır.

ukrayna-ukr-sepro-sertifikasi

Ukrayna Ukr SEPRO Belgesi FiyatlarıGenel olarak bakıldığında belgelendirmelerde farklı fiyatlandırmalar söz konusu olmaktadır. Bunların nedeni ürün içeriklerinin ve üretim süreçlerinin değişmesinden kaynaklanmaktadır. O nedenle firmamız kapsamında belge sahibi olmak için ekiplerimiz ile iletişime geçtiğinizde sizler için net bilgilendirmeler sunacaktır.

Bu açıdan bakıldığında firmamız kapsamında belgelendirmesi gerçekleştirilenlerden biri olan Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası fiyatı da değişkenlik göstermektedir. Sitemiz üzerinden edindiğiniz iletişim bilgilerini kullanarak ekibimiz ile iletişime geçebilir, süreci ve fiyatlandırması hakkında net bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık işletmesine incelediğiniz web sitesi veya telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içerisinde Aşan Müşteri hizmetleri canlı destek hattı ile görüşebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Atex Sertifikası
  Aşan Danışmanlık´tan dev fırsat! Atex Sertifikası ihtiyacı olan işletmeler için uzman danışmanımız hemen yanınızda! Detaylı bilgi ve avantajlı fiyatlar için bizi arayabilirsiniz.
  3.11.2023 11:49:52
 • BSCI İşletme Sosyal Uyumluluk İnisiyatifi
  Aşan Danışmanlık´tan BSCI İşletme Sosyal Uyumluluk İnisiyatifi hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak çok kolay! Kurumsal site üzerinde yer alan irtibat numaralarından hemen bilgi alabilirsiniz.
  30.10.2023 11:35:33
 • ISO 50001 Zorunluluğu
  ISO 50001 Zorunluluğu ile alakalı bilgilendirmelerin yer aldığı bu içeriği inceleyebilir ve en uygun fiyatlardan teklif almak üzere Aşan Danışmanlık firmamıza sitedeki numaralardan ulaşabilirsiniz.
  16.10.2023 11:15:53
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp