Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Tulum ve Koruyucu Giysiler CE Belgesi

Tulum ve koruyucu giysilere yönelik belirli düzenlemeleri kapsayan CE Belgesi, firmamız danışmanları tarafından verilmektedir. Belge sürecine dair detayları hemen öğrenebilirsiniz. Tulum ve koruyucu giysiler CE Belgesi almak ekipman özelliklerini nitelik bakımından uygun hale getirmek adına önemlidir. Koruyucu giysi kapsamın giren tulum ve eldiven gibi malzemeler birtakım standartlara göre denetlenerek güvenli imalat sürecine dahil edilir. CE Belgesi olan ürünler, çevre ve sağlığa zarar vermeyen ürünler anlamına gelir. Avrupa satışları için de sorun olmayan bir imalat süreci geçirmiş demektir.

Aşan Danışmanlık olarak bu alanda ihtiyacınız olan tüm belgelendirme desteğini sizlere en uygun fiyatlardan sunmaktayız.

Kişisel Koruyucu Giysiler CE Belgesi Nedir?


Tulum çeşitleri, koruyucu giysiler ve ekipman kapsamında ele alınabilir. Özellikle sağlık ve güvenlik açısından riskli olan bölümlerde kullanılan koruyucu giysilerin olması belirli standartlara göre gerçekleşir. CE Belgesi de tulum gibi giysilere yönelik bazı standartlara göre verilir. Öncesinde gereken tüm hazırlıklar ve optimizasyon için danışmanlık firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Kişisel koruyucu ekipmanlar kapsamında bulunan malzemelerden bazıları aşağıdaki gibidir:

•    Kask
•    Tulum
•    Göz koruyucu malzemeler
•    Koruyucu eldiven

Görünürlüğü yüksek giysiler tehlikeli durumlara karşı kullanılan ve CE Belgesi alınması gereken ürün kategorileri arasındadır. Her ürün kategorisi kendi içinde ayrı çeşitlere ayrılsa da standartlar kapsamında belli başlı uyulması gereken prosedürler olacaktır. Belirlenecek prosedürler ise yönetmelik doğrultusunda uygulanacaktır.

Konu ile alakalı merak ettiğiniz hususlar için sitemizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatları, en iyi teklifleri ekiplerimiz size sunacaktır.

Koruyucu Giysilere Özel CE Belgesi


Koruyucu Giysilere Özel CE Belgesi Faydaları


İş yerlerinde çeşitli risklerle karşılaşan çalışanlar, duruma ve çalışma koşullarına en uygun koruyucu giysiyi kullanmak durumundadır. Koruyucu giysileri her zaman sorunsuz şekilde kullanabilmek, güvenli bir çalışma alanı bakımından önem kazanır. CE Belgesi alacağınız koruyucu giysiler de güvenli bir şekilde bu ürünleri kullanmanızı sağlar.

•    CE Belgesi olan ürünleri üreten firmanız müşteri memnuniyet açısından birçok avantaj kazanacaktır. Tulum ve koruyucu giysiler CE Belgesi ile belirli standartları kaliteli ve zararsız şekilde ürettiğinizi diğer müşterilere aktarmış olursunuz.
•    Üretim aşamasını başarılı şekilde tamamlayan firmanız, piyasa genelinde saygınlık kazanarak daha kolay yeni ortaklıklar kazanır.
Salgın hastalıklar nedeniyle iş yerlerinde meydana gelebilecek riskleri önemli düzeyde azaltmış olursunuz. Korona virüs ve diğer riskli salgınlara karşı ilk önlemi almanız daha da avantaj sağlar. İş yerinizi üretim süreci bakımından aksatmamış olursunuz.  

Daha fazlası için sitemizdeki numaralarımızı arayarak Aşan Danışmanlık ekiplerine ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat tekliflerini ISO alanında sunan firmamız CE belgelerinde de uygun fiyatları sağlamaktadır.

Koruyucu Giysilere Özel CE Belgesi


Koruyucu Giysilere Özel CE Belgesi Standartları


Tulumlara ve diğer koruyucu giysilere özel CE Belgesi standartlarını doğru bir şekilde incelemek gerekir. Her ürünün kendine özel detayları olmakla beraber, genel olarak talep edilen standartlar daha genel kapsamda oluşacaktır.

•    Satış ve tedarik zinciri anlamında bir sorun yaşamamaya odaklanmak gerekir. Koruyucu giysiler kapsamındaki ürünlerin teknik açıdan uygunluğu belirli bir standarda göre hazırlanmış olmalıdır.  CE Belgesi alacak olan üretici firmaya bu satış tedarik alanında detayları aktarıyoruz.
•    Radyoaktif önlem amaçlı kullanılan koruyucu giysi kriterleri EN 1073 kapsamında belirlenen standartlara göre hazırlanmalıdır. Eldiven ve bot üretimi yapan firmalar için de aynı durum geçerlidir.
•    Üreticilerin ürettiği koruyucu giysiler EN 340 kapsamındaki genel özelliklere uygun olmalıdır. Ergonomi ve zararsız kullanıma ek uyumluluk vs. kriterleri aranır.
•    Kimyasal koruyucu giyecekler için EN ISO 13982 standartlarına uygunluk aranmaktadır. Özellikle hava yoluyla yayılan katı parçacıklara karşı önemli bir standart olacaktır. Şayet sıvı kimyasallara karşı bir standart gerekiyorsa EN 13034 prosedürlerine göre üretim sağlanmalıdır.
•    Giysilerdeki elektriksel direncin ölçümü için EN 1149 standartları dikkate alınır. Elektrik şebeke geriliminden koruyan eldivenler gibi ürünler bu standartlara göre üretilir.

Patojen organizmalara karşı koruyucu giysi üreten firmalar EN 14126 kriterlerine göre bir üretim yapmalıdır. Tulum ve koruyucu giysiler CE Belgesi almak için başvurularınızı bekliyoruz.

Aşan Danışmanlık işletmesine incelediğiniz web sitesinin iletişim sayfasında yer alan nuamralardan, whatsapp hattından, mesai saatlerinde canlı destek hattından ve her zaman aktif olan INSTAGRAM hesabından ulaşabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp