Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

TSE Çift Yıldız Uygunluk Belgesi

TSE Çift Yıldız Uygunluk Belgesi ihtiyaçlarınızda en uygun seçenekleri alanında uzman kadrosu ile sizlere sunabilen Aşan Danışmanlık ile yola çıkın. Araştırdığınız TSE YILDIZ / Çift Yıldız Belgesi için uzun senelerdir uzman danışmanlarımız ile faaliyetlerimizi Türkiye´deki tüm firmalara sunuyoruz.
 

TSE Çift Yıldız Belgesi Hakkında


TSE´nin Uygunluk belgeleri kategorisinde yer alan çift yıldız sertifikasına sahip olan işletmelerin ürünlerinin uygulanabilirliğine göre TSE´de yayımlanmış olan kriterler incelenmekte ve kriterlere uygun olan markaların tamamına bu belge verilebilmektedir. Bu belgeye sahip olarak sizlerde ürünlerinizi, markanızı ve işletmenizi rakiplerinizden 1 adım öteye taşımak ister misiniz? En uygun seçenekleri öğrenebilmek için bulunduğunuz web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı veya canlı destek hattımızdan anında bilgi alabilirsiniz.
 

TSE Çift Yıldız Sertifikasının Bazı Faydaları


* Bu belgeye sahip olanların Türk standartlarında yer alan şartların daha da üstünde özellikleri bulunduğunu gösterdiği bilinir, bu şekilde de farkındalık sağlanır.
* Çift yıldız belgesinde yer alan asgari şartlara sınırlı kalmadan sizleri doğrudan ARGE faaliyetlerine teşvik eder.
* Ürettiği ürünün kalitesini paydaşlarına sunmak isteyenlerin ve rakiplerinden 1 adım önde olmak isteyenlerin farkını ortaya koymasını sağlar.
* Normalin daha da üzerinde kalitede ürün üretenlerin tüketicilere daha rahat, daha hızlı ulaşabilmesini sağlar.

TSE Çift Yıldız Belgesi Hakkında

Tüm bunlara ek olarak TSE´nin sunduğu Çift Yıldız Belgelendirme hizmetinde çalışmalar her zaman Türk Standartlarında yürütülüyor. TSE´de bulunmayan diğer konularda  enstitüce hazırlanmış olan kriterler ise çalışma dışında olacaktır. İmalatçının taleplerinin dikkate alınması ve yürürlükte yer alan TSE kapsamı dahilinde olan kalite hususu, performans durumu, güvenlik durumu gibi tüm detaylar göz önüne alınır ve değerlendirme bu şekilde yapılır. Firmaların TSE Çift yıldız belgelendirme kriterleri ile alakalı çok daha detaylı bilgi istediğinizde Aşan Danışmanlık numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

TSE YILDIZ ( Çift Yıldız Belgelendirme ) DANIŞMANLIĞI


Aşan Danışmanlık olarak Türkiye´nin her yerinden müşterilerimize hizmet verebiliyoruz. Danışmanlık almak istediğiniz TSE sertifikalandırma hususları ile ilgili bizi arayabilirsiniz. Ürünlerin standardında belirlenmiş olan sagari şartların karşılanması ve bunun haricinde de ürün ile ilgili standardın belirlenmesi gibi bazı parametrelerin daha üst seviyeye karşılanması istenilir. İşletmelerin TSE uygunluk sertifikası için başvurularını yapmadığı hallerde TSE Çift Yıldız Belgelendirme başvuruları kabul olmayacaktır. Öncelikle TSE uygunluk belgesi başvurunuzun olması ve ardından bu belgeye başvuru yapmanız gerekir. Geçerlilik ile alakalı olarak ise TSE uygunluk belgelerinin geçerlilik süreleri ile tamamen aynı olan çift yıldız belgesi için doğru adrestesiniz. İletişim sayfamızdan veya Aşan Danışmanlık INSTAGRAM hesabımızdan kısa sürede bilgi ve teklif alabilirsiniz.

TSE´ye yapılan başvuruların sonuçlanması ve belgeyi almaya firmanın, markanın hak kazanması halinde sözleşme yapılmasını takiben TSE Yeşil Çift Yıldız belgesini kullanmaya hak kazanacaktır.

 

Daha fazla  bilgi ve uygun fiyatlandırma seçenekleri için Aşan Danışmanlık firmamızı arayın.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp