Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

TS EN ISO 14001 çevre yönetim sistemi TSE tarafından kabul edilen ve Türkiye’de bulunan işletmelerin çevresel süreçlerde yapması gerekenleri tanımlayan hususlardan oluşur. Bir firmanın çevresel konularda atması gereken adımları öğrenmesi ve kalıcı bir şekilde faaliyetlerini sorunsuz olarak sürdürmesi açısından belirlenen standartlar son derece değerlidir. Uluslararası yetkili kurumların belirlediği standartlara uygun biçimde çalışmalarınızı sürdürmek içinse mutlaka profesyonel bir belgelendirme hizmeti almanız gerektiğini bilmelisiniz.

Alanında uzmanlık ve yetkinlik bakımından oldukça üst düzey bir noktada bulunan danışmanlarımız, ihtiyaçlarınız ve diğer gereklilikler doğrultusunda hızla harekete geçer. Firmanızın detaylı bir şekilde analiz edilmesinin ardından belgelendirme aşamalarına geçilmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde belgenize kavuşurken aynı zamanda işletme olarak etkileyici bir seviyeye de çıkabilirsiniz. Canlı destek hattımızı ise dilediğiniz an kullanma fırsatınızın olması, herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşamadan sonuca ulaşmanıza katkıda bulunur.

Aşan Danışmanlık olarak sektörün en iyi eğitmen & danışman kadrosu sizlerin hizmetinizdedir. Detayları edinmek adına yapmanız gereken canlı destek hattımız veyahut whatsapp numaramız ile bize ulaşmak olmalıdır.

TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Neden Önemlidir?


İşletmelerin faaliyet alanı ne olursa olsun, çevresel hususlara önem gösterilmesi son derece kritik bir konudur. Çalışmaların sorunsuz devam edebilmesi adına uluslararası normlara uyum gösterilmesi gerekir. Aksi durumlarda işletmeye duyulan güvenin negatif yönde seyretmesi de kaçınılmaz bir hale gelir. Aynı zamanda iş ortakları, müşteriler ve çalışanlar için gerekli şartların sağlanmaması, oldukça kötü bir intiba bırakır. Bunun yanı sıra iş stratejilerinin gelişmesi noktasında ciddi sorunlar ortaya çıkar.

TS EN ISO 14001 çevre yönetim sistemi sayesinde çevreye verdiğiniz önemi açık bir şekilde gösterme fırsatınız olur. Alınacak önlemler ile birlikte işlemlerinizin kalıcı bir şekilde iyileşmeye devam etmesi, olası tehlikelerin çok önceden önlenmesine yardımcı olur. Bu sayede marka değeriniz, beklentilerinizin çok üzerinde bir düzeye çıkar. Uzman danışman ekibimizin özel teknikleri ise çalışmaların çok geçmeden sonuç vermesi adına son derece önemli bir konumdadır. Atık yönetimi, kaynakların verimli kullanımı ve güven oluşturmanıza destek verecek konuların tamamı için vakit kaybına müsaade etmeden ilk adımı atmalısınız.

Çevresel yönetim sistemini olması gerektiği gibi kurdurmanız durumunda avantajlarınız kısa süre içerisinde artmaya başlar. Halihazırda doğru bir şekilde sürdürdüğünüz uygulamaların da ekstra gelişmesini sağlarsınız. Eksikliklerinizi yakından görmeniz ise rekabet ortamında fazlasıyla ön plana çıkmanızı kolaylaştırır. Bu aşamada yapmanız gereken ilk iş WhatsApp hattımızı kullanarak tarafımıza mesaj göndermektir. Ekibimiz mesajınızın ardından gerekli çalışmalara hızlıca başlar ve sürecin mümkün olan en kısa sürede tamamlanmasını sağlar.

TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirme

Daha fazlası için lütfen sitemizde kısa bir gezintiye çıkarak Aşan danışmanlık işletmesinin sizlere sunduğu detaylı verilere erişin.
 

TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirme Aşamaları


TS EN ISO 14001 çevre yönetim sistemi hazırlık süreçleri, işletmelerin benzersiz bir seviyeye gelmesine katkıda bulunur. Uluslararası kurumların akredite ettiği firmamıza ulaşmanız ile beraber belgelendirme aşamaları ise şu şekilde devam eder:

•    İşletmelerin çevresel etkilerinin belirlenmesi
•    Fayda sağlayacak iş planının yapılması
•    Yasal uyumluluk ve risklerin azaltılması
•    Rekabet avantajı sağlayacak özel yöntemlerin kullanılması
•    Kurum imajının yükseltilmesi
•    Maliyet tasarrufu sağlanması
•    Sürdürülebilir uygulamaların hayata geçirilmesi
•    Firmanın yeniden denetimden geçirilmesi
•    Belgenin hazırlanarak teslim edilmesi

Yukarıdaki adımların tamamı için uzman ekibimiz oldukça önemli bir görev üstlenir. Siz de çevreye duyarlı bir şekilde faaliyetlerinize devam etmek için bizi tercih etmelisiniz.

Son Olarak Aşan Danışmanlık´ın sizler için sunduğu detaylı verilere erişebilirsiniz. Sitemizde ilgili kategori üzerinden anında konu ile alakalı bilgiler, hap verilere erişebilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp