Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Tomografi Cihazı CE Belgesi

Tomografi Cihazı CE Belgesi ile alakalı bilgilendirmelere bu içerik aracılığıyla hemen erişebilir ve anında uzmanlarımızdan sertifika süreçleri ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Uluslararası sertifikalandırma adına bir çok hizmete en tecrübeli ekiplerden erişebileceğiniz firmamızın web sitesine hoşgeldiniz. Web sitemizde sizler için profesyonel hizmetler sunmaktayız. Hastanelerde ve sağlık merkezlerinde kullanılan cihazlar ile alakalı CE sertifikası edinmek için uzman desteğini bizden alabilirsiniz.

Detaylı anlatıma geçmeden önce, Tomogrofi cihazlarını yakından tanıyalım.


Tomogrofi Cihazı Nedir?Bir çok hastalığın görüntüleme sistemleri ile görüntüleme cihazları ile ortaya çıkarıldığı günümüzde tedavilerin iyi bir şekilde ilerlemesi  için hızlı çekim özelliği bulunan ve güvenilir olan tomogrofi cihazları tercih edilir. İnsan  vücudunun içerisinde yer alan bölümlerin çok detaylı bir şekilde resimlerinin alınması ve taramalarının yapılması için özel röntgen ışınları ile çalışan bu görüntüleme sistemi cihazları ile farklı açılardan çekilen röntgen görüntüleri birleşir ve kişinin kemikleri, damarları ve yumuşak dokularındaki kesitlerinin tüm görnümleri ortaya çıkar.

Tomografi (BT) Hangi Hastalıklarda Kullanılır?

Bu cihazlar sağlık alanında yaygın kullanılan, bir çok işi kolaylaştıran ve erken tanı için önemli konuma sahip olan cihazlardır. Ülkemizde üretilen cihaz veya cihaz parçalarının rahat dolaşım içerisinde olabilmesi, diğer bir deyiş ile satılabilmesi için CE sertifikasına sahip olması gereklidir. Tomogrofi cihazları sayesinde kişilerin kemiklerinde meydana gelen kırıklık durumları, kemik bozuklukları ve kemiklerde oluşan tümör teşhisi yapılabilir. Ayrıca iç organ yaralanmaları, iç kanamalar vb.. durumların belirlenmesinde de tomogrofi cihazları önemli bir yere sahiptir. Enfeksiyon, kan pıhtısının vücut içerisindeki konumunun belirlenmesi ve diğer detaylar için de önemli bir konuma sahip olan bu ürün, kanserde, kalp hastalıklarında, karaciğer kitlelerinde, akciğer nodüllerinin belirlenmesinde yardımcıdır.

Bu ve bunun gibi yüzlerce durumun belirlenmesinde en büyük sağlık kurumu destekçisi olan bu teknoloji için ihityacınız olan tüm belgelendirmeler ve detaylar için uzman desteği alabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık Sağlık kurumlarına, medikal cihaz üreticilerine her alanda desteğini sürdürmekte ve en bilgili, tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Medikal Cihazlar Yönetmeliğinde yer alan tüm hususlara hakim olan dev bir kadro ile çalışmaktayız. Cihazlarınız için ihtiyaç duyulan testler, muayeneler, ölçümler akredite olmuş firmalar tarafından yapılmaktadır.     93/42/EEC Uygunluk Değerlendirme faaliyetleri (93/42/EEC CE Sertifikasyonu)     EN 60601-1 Testi     Temiz oda ölçümleri     Biyomekanik Testler – İmplant Testleri     ISO 13485 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasyonu ve daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmasından hizmet alabilirsiniz.

Medikal Cihaz Ce SertifikasıMedikal cihazlar için ihtiyaç duyulan bir çok sertifikayı sağlayacak olan ekiplerimiz ile 1 adım önde olun. Medikal cihaz teknik dosyası hazırlama ve sınıflarının belirlenerek belgelendirme süreçlerini takip etme durumları adına bizden destek alabilirsiniz. Test raporları, teknik dosyalar ve kalite yönetim sistemi ile alakalı en uygun fiyatları Aşan´dan alabilirsiniz

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 28000 Standardı
  Aşan Danışmanlık ile sizlere en iyi danışmanlar ile sunulan ISO 28000 Standardı için hizmetlere hemen site aracılığıyla göz atın ve işletmeniz için en uygun danışmanlık teklifini alın.
  26.8.2022 10:01:29
 • FSC Belgelendirme
  Aşan Danışmanlık ile FSC belgelendirme hizmeti çok rahat. Kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan belgeye sahip olabilmek için bize ulaşın.
  14.4.2023 09:48:03
 • ISO 27001 Bilgi Güvenliği
  ISO 27001 Bilgi Güvenliği ile alakalı belgelendirme faaliyetlerinde Aşan Danışmanlık´tan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Detayları edinmek için hemen siteyi ziyaret edin.
  25.3.2024 14:14:44
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp