Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

TEMOS Uluslararası Ağız ve Diş Sağlığı Bakımında Kalite Belgesi

Hemen her sağlık kurumu için Temos belgesi önerilmektedir. Hastaneler, klinikleri, diş hekimleri, rehabilitasyon merkezleri, göz sağlığı alanında hizmet veren firmalar, üreme bakım merkezleri, eczaneler, medikal seyahat koordinatörleri için Temos standartları fayda sağlayıcıdır.

Aşan Danışmanlık olarak tıbbi anlamda ve klinik dışı hizmetlerin kalitesini tarafsız bir şekilde değerlendirmek ve doğrulamak için bizden destek alabilirsiniz. Aşan Danışmanlık firmasına Temos belgesi için başvuran kurumlara kısa süre içerisinde akreditasyon süreçlerini başlatmaktayız.

Temos Uluslararası Yönetim Kurulu, TIHA standartlarını onaylama konusunda genel yetki ve sorumluluğa sahiptir.  Temos International tarafından kullanılmaktadır.

İlk olarak 2010 senesinde faaliyetlerini sunan Temos hem hastaneler, hem klinikler hemde medikal alanında faaliyet gösterenler için uluslararası hizmetler sunar. Yüksek kaliteli hizmeti sunmak amacında olan ve en yüksek performansları edinenler için sürekliliği sağlamaktadır. İşbirliği içerisinde olmak ve yeniliğe açık olmak için Temos belgelendirme danışmanlığı alabilirsiniz. Evrensel kalite standartlarını hastalar için deneyimleyerek ve hastalardan elde edilen kültürel farklılıkları inceler ve kliniğinizin, sağlık kurumunuzun standartlarını belirlemektedir. Hasta güvenliği için iyileştirilmiş ve müşteri memnuniyetini arttırılmış olan firmaların Temos Standartlarına dahil olması gerekir. Temos Belgelendirme hizmetleri için Aşan Danışmanlık sizlere ulaşmakta ve hizmetlerini sağlamaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Aşan Danışmanlık firmasından Temos Belgesi Danışmanlığı alabilirsiniz.

TEMOS BELGELENDİRME

Mümkün olan en iyi hasta bakımı deneyimlerini edinmek için Aşan Danışmanlık firması hizmetinizdedir. İyi yönetim ve şeffaflık için hasta yönetiminizde her anlamda mükemmelliğe ulaşmak için profesyonel destek alabilirsiniz. Temos tarafından akredite edilmiş sağlık tesislerinde;

Bulunulan ortam için güvenli tesis ve kalite güvencesi hastalar tarafından sağlanmasından ötürü her hastanın ilk tercihi olursunuz. Hastaların ailelerinde ve arkadaşlarında bilinen, tanınan ve tavsiye edilen firma olmak için Temos Standartlarına uyum sağlayabilirsiniz. Kaliteli çalışmalar ve hasta hizmetlerinde doktorlar tarafından da bilinen, tercih edilen kurum olun. Temos kalite programına dahil olmak ve dünya çapında sistem içerisinde olan hastanelerden, kliniklerden ve tıbbi tedavi merkezlerinden olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için incelediğiniz web sitemizde yer alan numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 9001 Sertifika Fiyatı
  Aşan Danışmanlık belgelendirme hizmetleri sunan firmamız sizlere ISO 9001 Sertifika Fiyatı konusunda en uygun seçenekleri sunuyor. Hemen sizler için teklif verebilmemiz adına bize ulaşabilirsiniz.
  10.6.2022 12:08:38
 • ISO 28000 Belgesini Kimler Alır?
  Aşan Danışmanlık bilgilendirmelere devam ediyor. ISO 28000 Belgesini Kimler Alır? sorusunun en kapsamlı yanıtı için hemen sitemizi ziyaret edebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.
  30.1.2023 14:09:56
 • Oteller İçin Yeşil Yıldız Belgelendirme
  Aşan Danışmanlık ile Oteller İçin Yeşil Yıldız Belgesi almak artık çok kolay! Hemen teklif numaralarımızı arayarak işletmenize özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
  3.2.2023 12:49:09
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp