Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Tekerlekli Sandalye İçin CE Belgesi

Tekerlekli Sandalye İçin CE Belgesi ihtiyaçlarınıza kısa süre içerisinde çözüm üretecek, alanında uzman, tecrübe sahibi danışmanlar ile hizmetlerimizi tüm Türkiye´de veriyoruz. CE işaretinin şekli, oranı, orantısı net bir şekilde belirtilmiştir. CE işareti olan ürünlerin bilgi levhasında, etiketinde görünür bir şekilde yer alması gerekir. Silinemez şekilde, okunaklı bir biçimde ce belgesinin ürün üzerinde yer alması gerekecektir.

CE İÇİN TEMEK GEREKLİLİKLERAvrupa Birliği´nin yönetmeliklerindeki ortak paydaya baktığımızda, CE işaretinin yer alacağı ürünlerin yüksek miktarda sağlık ve güvenlik gerekliliklerini ortaya çıkaracaktır. Temel gereklerde belirlenmiş olan detaylar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bilgi & destek alabilirsiniz. Ürünler ile alakalı yapıda yer alan tasarımsal, yazılımsal açıdan tehlileleri temel gerekler temsil etmektedir. Bu nedenle üreticilerin ürünleri kullandıkları C tipi harmonize standartları bulunmuyorsa, risk analizlerini ilgili genel standarta göre yapmalı ve teknik dosyasında da buna yer vermelidir. Tekerlekli sandalye imal eden firmaların bu dosyaları eksiksiz bir şekilde hazırlaması için Aşan Danışmanlık tüm kadrosu ile hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Tekerlekli Sandalye Nedir?


Bu ürünler kullanıcıların özel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına yürüme, yaralanma yada sakatlık sebebiyle yürüme konusunda zorluk çeken yada yürüyemeyen kişiler için üretilen, medikal sandalyelerdir. Kullanıcılar için kişiselleştirilmiş olarak üretilen tekerlekli sandalyeler, ayrıca manuel el ile itilmesini sağlayan varyasyonları bulunan ürünlerdir de. İnsanların hareketli ve bağımsız olmalarına yardımcı olan ürünleriden biri olan tekerlekli sandalyeleri farklı sebepler ile kullanan ve farklı kullanım durumları bulunan çeşitli ürünleri bulunur.

Bu ürünleri imal eden firmalar için CE BELGESİ olmazsa olmazdır. Ürünlerin pazara sunulması, satışa hazır hale gelmesi için CE standartlarını karşılıyor olması gerekir. 
Ce danışmanlığı veren firmamızı hemen arayarak tekerlekli sandalyeler için CE belgesi almanın en kolay yolunu öğrenebilir ve kısa süre içerisinde bu belgelere sahip olabilirsiniz.

Dünya´da bir çok ürünün ihracatı için ve piyasaya arz olmasına ilişkin en önemli hususları için AB´ye gidecek olan tüm ürünlerde CE işareti yani Avrupa´ya Uygunluk anlamına gelmektedir.CE işareti Avrupa Birliği ülkerlerinde veAvrupa Ekonomik Topluluğuna üye ülkelerde geçerlidir.  Türkiye (2009), Avusturya (1995), Belçika, Bulgaristan (2007), Çekya (2004), Güney Kıbrıs Rum Kesimi (2004), Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti(2018), Danimarka, Estonya (2004), Finlandiya (1995), Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan (2004), Izlanda, Irlanda  Italya, Letonya (2004), Litvanya (2004), Liechtenstein, Lüksemburg, Malta (2004), Norveç, Hollanda, Polonya (2004), Portekiz, Romanya (2007), Slovakya (2004), Slovenya (2004)  İspanya, İsveç (1995), İngiltere(2020 sonu itibari ile anlaşmaya göre CE işaretine tabi olacak veya olmayacak) Hırvatistan (2013)

Daha fazla bilgi edinmek ve TEKERLEKLİ SANDALYELER İÇİN CE İŞARETİ teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Üçlü Sorumluluk Nedir?
  Aşan Danışmanlık ile belgelendirme hizmetleri kapsamında her türlü sorunuzun yanıtını bulun. Üçlü Sorumluluk Nedir? sorusuna ait açıklamalı yanıt ve detaylar için bu içeriği inceleyin.
  17.3.2023 12:15:38
 • Yeşil Yıldız Sertifikası
  Yeşil Yıldız Sertifikası hakkında bilgilere yer verdiğimiz bu içerikte bir çok bilgiye erişebilirsiniz. En uygun tekliflerden yararlanmak için Aşan Danışmanlık işletmesine ayrıca ulaşabilirsiniz.
  28.4.2023 16:33:22
 • ISO 50500 İnovasyon Yönetimi Serileri
  ISO 50500 İnovasyon Yönetimi Serileri ile alakalı bilgilendirme ve detaylara firmamızın web sitesinden göz atabilirsiniz. İnceleyeceğiniz
  27.6.2022 12:41:21
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?