Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?

Aşan Danışmanlık ile başta ISO 28000´ı ele alarak sizleri bilgilendirdik. Bugün sizler için Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir? sorusunun yanıtını bu sayfamızda sunuyoruz.

Firmaların kazançlarını etkileyen en önemli hususların başında tedarik zincirinin doğru yönetilmesi gelmektedir. İşletmelerin ihtiyacı olan hammaddeyi tedarik süreçlerinden, ürünün imalatının ardından varış noktasına erişmesine kadar geçen süre, ürünün servisi, mal detayları, veriler ve finans akışlarının tamamını kapsayan bu terim bir çok kişi tarafından lojistik ile aynı görülmektedir. Ancak aslında tedarik zinciri lojistikten harici olarak sadece bir bileşendir.  İşletmelerin tedarik zinciri içerisinde yer alan faaliyetlerinden satın alma, ürünün yaşam döngüsünün yönetilmesi, tedarik zincirinin planlaması, tedarik envanter planlaması, firma kurumsal varlıkların planlanması, nakliyesi, filo yönetimi, siparişlerin yönetimi ve bir çok önemli hususu kapsamaktadır.

Tedarik zinciri üreticileri, lojistik firmalarını, toptancıları, perakendecileri, müşterileri ve üreticileri kapsamaktadır. Mallar veya hizmetin menşei ile nihai varış noktası arasında yer alan tüm taşıma, teslimat, üretim işlemlerinin denetlenmesini, yönetimesini kapsayan bu faaliyet işletmeniz için bir çok yarar sağlamaktadır.

İşletmelere Tedarik Zinciri Yönetiminin Faydaları Nelerdir?Bu süreci aksatmadan, doğru bir şekilde yürütmek ve yönetmek ustalık ister. İşte bu noktada devreye giren Aşan Danışmanlık firması ile ISO 28000 belgesi sahibi olabilir ve doğru adımları atarak kısa süre içerisinde işletmenizin hızla büyümesini sağlayabilirsiniz. Tedarik zinciri kapsamında iyi bir yönetim ile işletmenize şu faydaları sağlarsınız;

* Firmanızın teslimat süreçlerindeki iyileşmeleri edinmesi sağlanır.
* Firmaların dağıtım alanındaki tüm sürecin iyi yönetilmesi sağlanır.
* Tedarik zinciri yönetimleri ile müşterilerin memnuniyeti artacaktır.
* Firmanızın lojistik anlamındaki bir çok maliyetinde azalma olacaktır.
* Firmanızın verimliliğinde artış gözlemlenecek ve çalışmada, üretimdeki kapasitedeki artış sağlanacaktır.
* Firmanızın her türlü ani değişiklik durumlarına karşı hazırlıklı olmasına destek olmaktadır.
* Firmanız açısından önemli derecede tasarruf sağlanacaktır.

Ticaretin her türlüsünde tedarik zincirinin yeri büyüktür. Ürünlerin imal edilmesi kadar gönderilmesi, alınması, taşınma süreçleri ve depolama süreçlerinde bulunan en temel işlemler sizi temsil edecek ve sizin değerinizi ortaya çıkaracaktır. En iyi tedarik zinciri yönetimi için Aşan Danışmanlık firmasından ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz. Tedarik zinciri yönetimi danışmanlığı ve ISO belgelendirmeleri için bize sitemizde yer alan numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve en uygun fiyatları bizlerden alabilirsiniz.

ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi  ile sizlerde rakiplerinizden 1 adım önde olun. Aşan Danışmanlık firmasını tercih ederek tüm süreçlerin doğru yönetimesi için en önemli adımı atmış olursunuz. Yönetim sistemlerinin kurulması için danışmanlık hizmetleri veren firmamız aynı zamanda ISO 28000 belgesine sahip olabilmeniz için denetlemeler, belgelendirmeler ve iyileştirmeler için de uzmanları ile destek sağlayacaktır. Uzman personelimiz ile sizlere her açıdan destek olmakta ve sürdürülebilir ve iş ortaklığı geliştirmekteyiz. Tedarik zinciri yönetimi için hemen bize incelediğiniz web sitemizde yer alan iletişim numaramızdan ulaşın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Tedarik Zinciri Nedir?
  ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında Tedarik Zinciri Nedir? konusunu ele aldığımız bu içeriğimizde bir çok detay sizlerle paylaşıldı.
  5.9.2022 13:51:32
 • ISO 27017 Faydaları Nelerdir?
  Aşan Danışmanlık´ta sizler için alanında uzman ekipler hizmet veriyor. Hemen sitemizden ISO 27017 Faydaları Nelerdir? sorusunun yanıtını inceleyin ve anında bilgi sahibi olun.
  23.2.2024 15:01:01
 • Ukrayna Ukr SEPRO Belgesi
  Ukrayna Ukr SEPRO Belgesi talepleriniz Aşan Danışmanlık olarak almakta ve en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Türkiye´nin öncü danışmanları ile hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.
  1.12.2023 12:46:40
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp