Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Taksi Durakları İçin ISO 9001 Zorunluluğu

Taksi Durakları İçin ISO 9001 Zorunluluğu ile alakalı bilgilere Aşan Danışmanlık web sitesinden erişebilir ve bu alanda ihtiyacınız olan tüm ISO belgeleri için en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.Taksi Taşımacılığı Yönergesi ve Elektronik Ulaşım Yönetim Lisansı kapsamında yayımlanan verilerin içerisinde rastladığınız bu sertifika hakkında bilgi sahibi değilseniz, ISO 9001 Nedir? konu başlığımıza göz atabilirsiniz.

Elektronik Ulaşım Yönetimi Lisansı Genel Esasları maddeleri içerisinde G bendinde göreceğiniz " Başvuru yapacak tüzel kişilerin ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO 27001 (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi) belgelerine sahip  olmaları gerekmektedir."  konusu ile ilgilenen bu alanda sizi kısa süre içerisinde gerekli eğitimlerden geçirerek, yine kısa süreede belgelere sahip olmanızı sağlayacağız.

Aşan Danışmanlık Türkiye´de belgelendirme alanında en fazla süredir hizmet veren. Uzunca senelerdir faaliyet gösteren bir işletmedir. Çalışmakta olduğumuz uzman danışmanlarımız ile Türkiye´nin her yerinde ihtiyacınız olan bu belgeyi sizlere sunuyoruz.

Taksi Durağı ISO Belgesi


Taksi duraklarının alması zorunlu olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi  için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Taksi güvenlik sistemi uyumluluk şartları kapsamında Aşan Belgelendirme´den hizmet alabilirsiniz. Bu sektörde hizmet verenler için önemli bir haber ve durumdur. Araç takip sistemleri ve aynı zamanda bu alanda mobil teknolojilerde de faaliyet gösteren firmaların tamamının ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olması gerekir. Bunun haricinde yine aynı şekilde bu firmalar ISO 27001 Bilgi Teknolojisi Yönetim Sistem Belgesine sahip olmalıdır. Biz bu belgeye ihtiyaç duyduğunuz her an sizin hizmetinizdeyiz.

Taksi Durakları İçin ISO 9001 Zorunluluğu

Toplu taşıma alanında faal olan firmaların tek bir çatı altında bütünleşmesi için amaç ve kapsamları belirlenmiştir. İl trafik komisyonu ve aynı zamanda Ulaşım koordinasyon merkezlerinin vermiş olduğu izinlerin, yargı ve mevzuat kararları çerçevesinde firmalar tarafından karşılanıyor olması, eksiksiz tüm belgelerinin tamamlanmış olması gerekir. Bu konuda en önemli husus ise İstanbul ili içerisinde yer alan taşımacılık faaliyeti sunacak olan taksilere İBB tarafından sunuldu. Bir çok denetim, yürütme ve şartların yer aldığı bu kapsam ile alakalı Aşan Danışmanlığın size sunacağı hizmetlerin başında Uluslararası Belgelendirme hizmeti kapsamına giren ISO Belgelendirme faaliyetleri girmektedir.
 

Taksi ve Taşımacılık Sektörü İçin ISO 9001 ve ISO 27001 Belgelendirme


Sektörün tamamına hizmet verebilecek kapasitede, geniş bir eğitmen kadrosuna sahibiz. Web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı hemen arayarak en uygun fiyatlardan hizmet alabileceiniz ibiliyor muydunuz?

Tüm ISO Belgelerinde Bütçenize Uygun Fiyatlar sunuyoruz. Detaylı bilgi almak istediğiniz an Aşan Danışmanlık web sitesindeki telefon numaraları, email adresleri, canlı destek hattı ve hatta whatsapp destek hattından anında bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda Aşan Danışmanlık siz değerli Taksi ve Taşımacılık Esnafları için kurumsal INSTAGRAM hesabında düzenli bilgilendirmeler, bu ISO sertifikaları hakkında yararlı bilgileri paylaşmaktadır. Dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Taksiciler için zorunlu olan ISO 9001 belgesi ve ISO 27001 Belgesi için bizi aramaktan çekinmeyin. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • UkrSEPRO Kalite Belgesi
  UkrSEPRO Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için Aşan Danışmanlık firmamızdan bize ulaşım sağlayabilir ve bu önemli sertifika için işinde uzman danışmanlardan bilgi alabilirsiniz.
  8.12.2023 13:52:49
 • Sorumlu Kuyumculuk Konseyi (RJC)
  Sorumlu Kuyumculuk Konseyi (RJC) ile alakalı tüm detaylara kurumsal web sitemizden erişebilir ve RJC ile alakalı merak edilen hususların açıklamalarına Aşan Danışmanlık´tan erişebilirsiniz.
  6.6.2022 13:15:06
 • Gümrük Birliği EAC Belgesi
  Gümrük Birliği EAC Belgesi edinmek isteyenler için Aşan Danışmanlık Tüm Türkiye´de sizlere hizmet vermek için uzman kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır.
  9.6.2023 18:31:16
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp