Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Sürdürülebilirlik Raporu Danışmanlığı

Aşan Danışmanlık olarak firmanızın dönüşümüne ortak oluyoruz. Daha dengeli ve daha uzun ömürlü bir yaşam için sürdürülebilirlik önemli! Firmanızın verimliliği ve çağa ayak uydurması ve maliyet dönüşümü bakımından da ileriye taşınması için hizmetlerimizi sunuyoruz.

Sürdürülebilirlik Raporu Nedir?

Bu raporlar firmaların hizmetleri ve gelecek projelerini ilgilendirir. Doğaya bırakılan etkilerin ve doğanın firmaya sunacağı riskleri, risklerin ne şekilde yönetilmesi gerektiğini Aşan Danışmanlık´tan alacağınız sürdürülebilirlik raporu danışmanlığı ile öğrenin.

Markanızın gelecekteki yapacağı her çalışma için politikalarınızı belirlemeli ve gerekli adımları atmalısınız. Firmaların sürdürülebilirlik raporlamaları sayesinde değerini arttığı biliniyor. Teknolojik tüm gelişmeler ve iletişim ile alakalı tekniklerin gelişmesi sayesinde rakiplerinizden 1 adım önde olmayı hissedecek ve ülkemizdeki bir çok işletme gibi sizlerde dünya standartlarına uygun bir sürdürülebilirlik sistemine sahip olacaksınız. Aşan Danışmanlık firmasının sunduğu sürdürülebilirlik raporu danışmanlığı ile doğru verilerin toplanması, verilerin analizlerinin yapılması, risk ve stratejilerinizin doğru belirlenmesi sağlanacaktır. Firmanızın sürdürülebilirlik alanında uzman danışmanlara ihtiyacı olacaktır. İşte bu noktada tecrübeli ekibimiz ile devreye giriyoruz.

Bir çok dev marka sürdürülebilirlik raporlarını halka açık bir şekilde düzenli olarak paylaşmaktadır. Türkiye´de ve firmamızda en çok tercih edilen raporlama sistemi ise GRI – Küresel Raporlama Girişimi (Global Reporting Initiative) olmaktadır.

Sürdürülebilirlik Raporu Temel Amaçları Nelerdir?

Raporlamada 2 önemli amaç yer alır. Bunların birincisi firmaların sürdürülebilir kalkınma modellerindeki kalitesinin arttırılması yada finansal açıdan büyümesi ile alakalı stratejilerin benimsenmesidir. Sürdürülebilirlik performanslarına bağlı olan ölçmeler, ölçümlerin tamamı ileriye dönük hedefler koymayı ve planlamaları sağlar. Diğer bir amaç ise yatırımcıları, müşterileri, medyayı, personeli ve tüm paydaşları düzenli bir şekilde bilgilendirmenizi ister. Çevreye ait tüm politikaların bilinmesi ve firmaların pozitif katkı sağlaması ile beraber geleceklerini güvence altına alması için sürdürülebilirlik önemli, Aşan Danışmanlık ile daha sürdürülebilir bir işletme olun.

Sürdürülebilirlik Raporu Danışmanlık Hizmetinin Bazı Faydaları

Ülkemizde bir çok firma düzenli aralıklarla sürdürülebilirlik raporlarını yayınlamakta ve paydaşları, müşterileri ile bu raporları paylaşması neticesinde güven kazanmaktadır. İyi ve doğru bir biçimde uygulanacak olan sürdürülebilirlik

raporu danışmanlığı ile bir çok fayda size kazandırılmaktadır. Firmanıza yeni yatırımcılar kazandırabilmeniz için önemli bir adım olacaktır. Firmanızın risk analizlerini, risk yönetimlerini iyileştirebilmek adına sürdürülebilirlik danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Faydalar arasında işletmenin itibarına katkıda bulunması, marka algısında ve güvenirliliğinde artış olması, rekabet ortamında farkedilebilir olmak, sağlam temellere dayanacak olan ekonomik büyüme destekçisidir. Ayrıca etkin bir risk yönetimi ile uzun vadeye bakıldığında sürdürülebilirlik raporlaması ekonomik hedeflere ulaşmanızı sağlayacak ve gelişmeniz için öngörünün kazanmasını sunacaktır. Firma personeliniz açısından sadakat, güven ve ek motivasyon sağlanacaktır. Sürdürülebilirlik raporlaması sayesinde devletin bazı teşviklerinden ve desteklerinden de yararlanmanız mümkün olacaktır. Avantajlı firmalar arasında olabilmek için sizde Aşan Danışmanlık firmasından destek alın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Karbon Ayak İzini Azaltmak İçin Öneriler
  Aşan Danışmanlık firmasının sizler için hazırlanan bugünki içeriğinde "Karbon Ayak İzini Azaltmak İçin Öneriler" konusunu ele aldık. Hemen sitemizden sizler için hazırlanan önerileri inceleyebilirsiniz.
  15.4.2022 10:02:43
 • Asan Danışmanlık Firma Profili
  2003 senesinden bu yana KOBİ?lere gerek danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaya devam eden Aşan Danışmanlık, kısa süre içinde alanında öncü olmayı başarmıştır. Aşan Danışmanlık başarısını kaliteli hizmet anlayışına ve danışmanlık, eğitim, belgelendirme,
  25.4.2020 17:48:48
 • ISO 27017 Faydaları Nelerdir?
  Aşan Danışmanlık´ta sizler için alanında uzman ekipler hizmet veriyor. Hemen sitemizden ISO 27017 Faydaları Nelerdir? sorusunun yanıtını inceleyin ve anında bilgi sahibi olun.
  23.2.2024 15:01:01
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?