Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Sürdürülebilirlik Raporu Danışmanlığı

Aşan Danışmanlık olarak firmanızın dönüşümüne ortak oluyoruz. Daha dengeli ve daha uzun ömürlü bir yaşam için sürdürülebilirlik önemli! Firmanızın verimliliği ve çağa ayak uydurması ve maliyet dönüşümü bakımından da ileriye taşınması için hizmetlerimizi sunuyoruz.

Sürdürülebilirlik Raporu Nedir?

Bu raporlar firmaların hizmetleri ve gelecek projelerini ilgilendirir. Doğaya bırakılan etkilerin ve doğanın firmaya sunacağı riskleri, risklerin ne şekilde yönetilmesi gerektiğini Aşan Danışmanlık´tan alacağınız sürdürülebilirlik raporu danışmanlığı ile öğrenin.

Markanızın gelecekteki yapacağı her çalışma için politikalarınızı belirlemeli ve gerekli adımları atmalısınız. Firmaların sürdürülebilirlik raporlamaları sayesinde değerini arttığı biliniyor. Teknolojik tüm gelişmeler ve iletişim ile alakalı tekniklerin gelişmesi sayesinde rakiplerinizden 1 adım önde olmayı hissedecek ve ülkemizdeki bir çok işletme gibi sizlerde dünya standartlarına uygun bir sürdürülebilirlik sistemine sahip olacaksınız. Aşan Danışmanlık firmasının sunduğu sürdürülebilirlik raporu danışmanlığı ile doğru verilerin toplanması, verilerin analizlerinin yapılması, risk ve stratejilerinizin doğru belirlenmesi sağlanacaktır. Firmanızın sürdürülebilirlik alanında uzman danışmanlara ihtiyacı olacaktır. İşte bu noktada tecrübeli ekibimiz ile devreye giriyoruz.

Bir çok dev marka sürdürülebilirlik raporlarını halka açık bir şekilde düzenli olarak paylaşmaktadır. Türkiye´de ve firmamızda en çok tercih edilen raporlama sistemi ise GRI – Küresel Raporlama Girişimi (Global Reporting Initiative) olmaktadır.

Sürdürülebilirlik Raporu Temel Amaçları Nelerdir?

Raporlamada 2 önemli amaç yer alır. Bunların birincisi firmaların sürdürülebilir kalkınma modellerindeki kalitesinin arttırılması yada finansal açıdan büyümesi ile alakalı stratejilerin benimsenmesidir. Sürdürülebilirlik performanslarına bağlı olan ölçmeler, ölçümlerin tamamı ileriye dönük hedefler koymayı ve planlamaları sağlar. Diğer bir amaç ise yatırımcıları, müşterileri, medyayı, personeli ve tüm paydaşları düzenli bir şekilde bilgilendirmenizi ister. Çevreye ait tüm politikaların bilinmesi ve firmaların pozitif katkı sağlaması ile beraber geleceklerini güvence altına alması için sürdürülebilirlik önemli, Aşan Danışmanlık ile daha sürdürülebilir bir işletme olun.

Sürdürülebilirlik Raporu Danışmanlık Hizmetinin Bazı Faydaları

Ülkemizde bir çok firma düzenli aralıklarla sürdürülebilirlik raporlarını yayınlamakta ve paydaşları, müşterileri ile bu raporları paylaşması neticesinde güven kazanmaktadır. İyi ve doğru bir biçimde uygulanacak olan sürdürülebilirlik

raporu danışmanlığı ile bir çok fayda size kazandırılmaktadır. Firmanıza yeni yatırımcılar kazandırabilmeniz için önemli bir adım olacaktır. Firmanızın risk analizlerini, risk yönetimlerini iyileştirebilmek adına sürdürülebilirlik danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Faydalar arasında işletmenin itibarına katkıda bulunması, marka algısında ve güvenirliliğinde artış olması, rekabet ortamında farkedilebilir olmak, sağlam temellere dayanacak olan ekonomik büyüme destekçisidir. Ayrıca etkin bir risk yönetimi ile uzun vadeye bakıldığında sürdürülebilirlik raporlaması ekonomik hedeflere ulaşmanızı sağlayacak ve gelişmeniz için öngörünün kazanmasını sunacaktır. Firma personeliniz açısından sadakat, güven ve ek motivasyon sağlanacaktır. Sürdürülebilirlik raporlaması sayesinde devletin bazı teşviklerinden ve desteklerinden de yararlanmanız mümkün olacaktır. Avantajlı firmalar arasında olabilmek için sizde Aşan Danışmanlık firmasından destek alın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Vegan Sertifikası Nasıl Alınır?
  İhtiyacınız olan belge burada! Vegan sertifikalandırma konusunda uzman bir kadro ile hizmet veren Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakın. Vegan Sertifikası Nasıl Alınır? sorusuna ait yanıt için sitemizi ziyaret edin.
  17.11.2023 10:58:11
 • Federal İnsektisit, Fungisit ve Rodentisit Yasası (FIFRA) Kaydı
  Federal İnsektisit, Fungisit ve Rodentisit Yasası (FIFRA) Kaydı ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlanan bu içeriğimizi hemen inceleyebilir ve danışmanlık hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.
  23.5.2022 13:49:07
 • Karbon Ayak İzi Doğrulama Nasıl Yapılır?
  Aşan Danışmanlık sürdürülebilirlik alanında sayısız başarıya imza attı. Karbon Ayak İzi Doğrulama Nasıl Yapılır? sorusunun kapsamlı yanıtı için sitemizdeki numaramızı hemen arayın.
  3.6.2024 12:23:39
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp