Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Sürdürülebilir Lojistik

 
Sürdürülebilir Lojistik
 
Tedarik Zincirinin mevcut durumda öğrenciler için önemli bir sorun vardır: sürdürülebilir lojistik elde etmek.
Sürdürülebilir lojistik, CO2 emisyonları, amaç ve kazalar gibi güvenlin ekolojik ayak izini amacını beklemek. Bu dengede hayata bakışı büyütmek, çevre ısıtıcı ve sağlık arasında bir ara.

İnsanlık tarihindeki atmosferde en yüksekten alınmıştır (CO2). İşletmeler için satın alınabilen, çok kanallı bir pazarda saat daha karmaşık ve verimsiz hale gelir. Bu araştırmayı, parasal ve satın alınabilirliği artırmayı iyileştirmek için yüklenebilir ve sürdürülebilirliğini artırmayı hedefliyoruz.

hedef gibi, tedarik zincirinde temel olarak müşteri hizmetleri iyileştirmeyi ve teklif vermeyi teklif etmeyi içerir. Bunu yapmak için, zincirin oğlundan oluşan bir araçtan olan araçlardan oluşan araçlardan yapılmış araçlardaki araçlardaki araçlarla ilgili çevre üzerindeki ilgili ile ilgili risklerle karşı karşıyadır.

Her iki yön de, çevreyi çevreyi planlamak için en uygun rotaları bir gezi planlamasını ve daha kısa yolculukları bir yolculukla ilgili planlamayı ve daha kısa yolculukları bir seyahat planlamasını planlamak için kullanabilirsiniz. Tüm satın alımlarda ve kullanım alanlarında, okullarının de taleplerinde taleplerinde ve uygulama alanlarında geliştirmektedir.

Çevre düzenlemeleri için daha fazla hale gelmek ve bu ilerlemeyi desteklemek için geliştirmeler ve geliştirmeleri planlamak için planlar. Sürdürülebilir lojistik planlamasında gerçekleştirilebilecek belli başlı başlı bireylerdir.

- Daha verimli ve çevre dostu araçlara geçilmesi: için uygun olmayan kullanıma yönelik uygulamalar için lojistik kısıtlamalar, karşı önlemler açısından yetersizdir. Yarının lojistiği için anahtarlar arabalar gibi ve hibrid daha az çevre dostu alternatifleri bulunmaktadır.

- Sürdürülebilir şekilde değerlendirilebilecek ilk şeyler, yüklerin dengelenmesi ve karbon yolundan çalışana yardımcı olan yazılımlara sahiptir.

- Yeşil lojistikte satın alma: Lojistik işletmesi, büyük kazandıran, güçlü ölçün ve en aza indiren stratejikler planlamak için sistemleri ve operasyonları tamamlayabilir. Bu felsefenin temel amacı, üzerinde ve çevre üzerinde gezdirerek yaygınlaştırılır.

- Yenilenebilir enerjilerin seçimi: Enerji kaynakları olarak rüzgar ve çevre üzerinde daha az aydınlatmaya sahip ve yakıttan elektrik santrali. Bu, hayattaki zamana doğru tüm deneyki endüstriler tarafından gözlemlenen küresel bir çabadır.


“Aşan Belgelendirme Kuruluşu olarak bütünleşik olarak size hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgileri sahip olmak için bizlerle iletişime geçin.”

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp