Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Sürdürülebilir Gıda

 

Sürdürülebilir Gıda


Gıda sürdürülebilirliği açısından söz konusu tek bir gerçek yoktur. Çoğu tanımlama fakörleri;

•    Sürdürülebilir Tarım Uygulamaları: Sürdürülebilir tarım, zenginleştirmek için büyütmeyi veya arttırmayı bekliyoruz.

•    Düşük Çevresel Etki:Sürdürülebilir gıda, doğal kaynaklara vermekten veya israftan yararlanmayı amaçlar. Ayrıca, tüm üretim sürecinde sistem işlevine girişini en aza indirir. Dünya çapında kullanımda da dikkate alınır. Buna taşıma ve pastırmada enerji kullanımı da dahildir. Çevredeki flora ve fauna, su yolları, hava ve ses açısından etkisinde de etkilidir. İdeal olarak, mümkün olan en verimli ve uygun maliyetle üretilebilirken olumsuz yönde etkilenebilir en aza indirilir.

•    Hayvan Refahını İdame Etmek:Sürdürülebilir hayvancılık tekniklerini geliştirme. Mera otlatması sağlar ve hayvansal hareket izin verir. hiçbir hayvan bir kafesle yaşamaz. Bu, çocuklara özen ve saygıyla davranılmasını sağlar. Bu tür çiftçiler ayrıntılı, gıda gıda üretimi küçük bir parça olarak maruz kalmakta da beklenebilir.

•    Toplum Sağlığının Korunması: Sürdürülebilir gıda, var ve zengin besinleri içerir. Zararlı pestisler ve kimyasallar, normal olmayan veya büyüme takviyeler kullanılmadan üretilir. Sürdürülebilir gıdaların içinde beslenmede de artan bir rol gerçekleştiriliyor.

•   İyi İstihdam Uygulamaları Ve Toplum desteği: Sürdürülebilir gıda markaları, yaşe devamı, hayatta ve adil yaşamanın yanında yaşamlarını idame için yeterli yükü de verir.

sürdürülebilir gıda sadece kendisiyle ilgili değildir. Yiyeceklerin nasıl üretildiği, nasıl dağıtıldığı, nasıl paketlendiği ve nasıl giyildiği gibi bir şekildedurdur.

“Aşan Belgelendirme Kuruluşu olarak bütünleşik olarak size hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgileri sahip olmak için bizlerle iletişime geçin.”

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp