Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Stopper (Kan Stopperi) CE Belgesi

Stopper (Kan Stopperi) CE Belgesi taleplerinizi hızlı bir süreç dahilinde tamamlamak ve ürününüz için kısa süre içerisinde CE belgesi sahibi olmak adına Aşan Danışmanlık firmasına ulaşabilirsiniz.

Avrupa Birliği ülkeleri ve Türkiye´de satılan tüm ürünlerin imalatı, ihracatı ve ihracı konularında asgari düzeyde güvenlik, sağlık ve çevresel korumayı benimseyen, gerekliliklere göre denetlenen, değerlendirilen ürünlerin başarılı olanları CE belgesi almaya hak kazanırlar. Bir çok ürün grubunda CE belgesi mecburidir. Ce işaretini taşıması gereken ürün kategorilerinin en başında ise sağlık ürünleri gelir. Ürün yönetmelikleri ve diğer tüm hususlara hakim olan Aşan Danışmanlığı uzmanları ile kısa süre içerisinde KAN STOPPER ürünleri için Ce belgesi almanız sağlanmaktadır. CE belgesi bulunan ürünler hem iç pazarda, hemde Avrupa ülkelerinde rahat dolaşımda olacak ve satışında bir sorun olmayacaktır. Endüstriyel pasaport olarak da tanımladığımız CE Belgeleri için en uygun teklifleri sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan alabilirsiniz.

Medikal Cihaz CE Belgesi Nedir Nasıl Alınır?AB´nin tüm teknik mevzuatlarına uyumlu ürünleri burada! Serbest dolaşıma sahip olacak olan kan stopper ürünleri için danışmanlık hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. CE belgesi olacak olan medikal cihazların AB´de daha rahat ticaret sağlanmasına olanak sağlanmaktadır. Üretimi yapan işletmenin ürünü ile alakalı sağlık, güvenlik hususlarında Avrupa Birliği´nin tüm yönergelerine ve yasal gerekliliklere uygun olarak üretildiği iddia edilir. Bir çok marka, bir çok işletme ve birey alacağı ürün üzerinde CE işaretinin bulunup bulunmadığına dikkat eder.

Aşan Danışmanlık olarak AB´nin yönetmeliklerinin tamamına hakim olan uzmanlarımız onaylı kuruluşu ile en detaylı CE BELGELENDİRME hizmetlerini sizlere sunacaktır. Ürettiğiniz ürünlerinizin daha kolay bir yol ile Avrupa´ya açılması için hemen uzman ekibimizden destek alın.

Hızlı teklif hizmetlerimiz ile sizlere Stopper imalatlarınız için en uygun Ce belgelendirme tekliflerini sunmaktayız.

Kan Stopper´i Ce Belgelendirme Süreci


* İlk olarak ce belgesi alınacak olan ürünün hangi kapsama dahil olacağı, hangi direktifleri kapsayacağı belirlenmektedir.
* Belirlenmiş olan kapsam ve direktiflerin ardından standartlar ile alakalı geniş bir çalışma yapılmaktadır.
* Ce belgesi sağlanacak olan ürün için standartlara uygun olarak gerekli testler ve raporlamalar hazırlanacaktır.
* Alınacak olan Ce Belgesi / Sertifikası için ürüne ait teknik dosya hazırlanacaktır. Teknik dosya sürecinin tamamlanması ile ürün AT uygunluk beyanı yayınlanacaktır.
* CE işareti ürüne uygun olacak şekilde yerleştirilmelidir.
* Ürün için hazırlanmış olan teknik dosya direktifte belirtilen süre kapsamında saklanmalı ve gerektiğinde ise yetkili kurumlara sunulabilmelidir.

Tüm süreç hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Aşan´ın alanında uzman, medikal cihazlar alanında tecrübe sahibi, hastane ekipmanları belgelendirme alanında başarılı danışmanlarından teklif alabilirsiniz. Hemen incelediğiniz kurumsal web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numarayı arayabilir ve en uygun teklifleri alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Vegan Ürün Belgesi
  Aşan Danışmanlık ile kısa süre içerisinde Vegan Ürün Belgesi edinebileceğinizi biliyor muydunuz? Sitemizde yer alan irtibat numaralarından hemen bilgi ve destek alabilirsiniz.
  28.8.2023 13:21:26
 • Zirkon CE Belgesi (Diş)
  Zirkon CE Belgesi (Diş) ihtiyaçlarınızda en uygun hizmetleri en hızlı süre içerisinde sizlere sunarak belgelendirme faaliyetlerini başarılı bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.
  6.1.2023 14:39:44
 • El Dezenfektanı CE Belgesi
  Ce Belge Danışmanlığı kapsamında Aşan Danışmanlık olarak sizlere El Dezenfektanı Ürünleri için CE Belgesi almak adına ihtiyacınız olan her konuda destek olmaktadır.
  16.5.2022 14:08:13
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp