Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

SASO Uygunluk Belgesi

Aşan Danışmanlık ile ihtiyacınız olan ihracat belgelerini kısa sürede edinmek çok rahat ve kolay! SASO İhracat Belgesi için bize internet sitemizde yer alan numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. Firmamız tüm alanlarda olduğu gibi ihracat süreçlerinde de belgelendirme konusunda siz değerli üreticilere yardımcı olmaktadır. Bu anlamda SASO İhracat Belgesi de ekiplerimiz tarafından siz değerli müşterilerimiz için sağlanan özellikler arasındadır.

Genel olarak üretim gerçekleştiren ve bunu da yurt dışı bazlı olarak planlayan üreticilerin alması gereken belgelerden olan SASO, firmamız tarafından gerekli süreçler geçirildikten sonra belge olarak siz değerli üreticilere sunulmaktadır. Bu alanda öncü olarak görev almamız da bizleri öne çıkaran unsurlar olarak görülmektedir.

SASO İhracat Belgesi Nedir?


Genel bir tanım yapacak olursak SASO Belgesi, Suudi Arabistan´ın teknik düzenlemelerine uygunluğu kanıtlayan bir belgedir ve Suudi Arabistan pazarına ihraç ürünlerin girişi için gereklidir. Bu belge, Suudi Arabistan Standartlar, Ölçüm ve Kalite Organizasyonu (SASO) tarafından verilen resmi bir onaydır ve ürünlerin belirli standartlara uygun olduğunu teyit eder.

SASO Belgesi, ihracat yapan firmalar için son derece önemlidir ve Suudi Arabistan pazarına girmek isteyen birçok şirket için zorunlu bir gerekliliktir. Ancak, SASO Belgesi alma süreci karmaşık olabilir ve birçok detayı içerir. Bu nedenle, işletmeler genellikle uzman bir firma ile çalışmak söz konusu olmaktadır. Bu anlamda da sizler için hizmet sunan profesyonel ekiplerimiz ile bizler devreye girerek yol göstermekte ve belgelendirmeye kadar tüm süreçlerde sizlere yardımcı olmaktayız.

Biz Aşan Danışmanlık olarak bu alanda hizmet veren danışmanlarımızın tamamının sektörde edindiği tecrübeye güvenmekte ve sizleri de bizlere güvenmeye davet etmekteyiz.
 

SASO İhracat Belgesi Veren Firmalar


Bizler SASO belgesi veren firmalar arasında siz değerli işletmeciler için hizmet sunmakta ve bu alanda da , işletmelerinize bu karmaşık süreçte rehberlik eden ve belgenin alınmasını kolaylaştıran hizmetler ile yardımcı olmaktayız. Bu firmalar içerisinden bizler, uzman ekiplerimiz ve Suudi Arabistan´ın teknik düzenlemeleri konusundaki derin bilgileri sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilmiş çözümler sunmaktayız.

SASO Uygunluk Belgesi

Bu anlamda bizler ile çalışmak, sizlere pek çok alanda bir dizi avantaj sağlayacaktır. Firmamız bu alanda başvuru sürecini yönetir, gereken belgeleri toplar ve gerekli test ve deneyleri düzenler. Ayrıca, sürecin düzgün ve hızlı ilerlemesini sağlamak için SASO ile iletişim kurar ve işletmelere danışmanlık hizmetleri sunar.

Saso belgesi veren firmalardan olan ekibimizin müşterilerimize sunduğu hizmetler arasında ürünlerin uygunluk değerlendirmesi, standartlara uyum sağlama, deney ve testlerin koordinasyonu, belge düzenlemesi ve başvuru takibi gibi konular bulunur. Bu hizmetler, işletmelerin Saso belgesi almak için gereken süreci daha etkin ve verimli hale getirmelerine yardımcı olur.

Tüm bunlar göz önüne alındığında firmamız Suudi Arabistan pazarına ihracat yapmak isteyen işletmelere önemli destek sağlar. Firmamız, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirilmiş çözümler sunar ve belgenin alınması için gerekli tüm süreçlerde yardımcı olurken aynı zamanda da belgelendirme süreçlerini de sağlamaktadır.
 

SASO İhracat Belgesi Fiyatı


Genel olarak firmamız bu alanda uygun ücretlendirmeler sunmaktadır. Sizler de SASO İhracat Belgesi hakkında net açıklama ve fiyat bilgisi için ekiplerimize ulaşabilir ve süreçleri profesyonel şekilde yönetmek adına bizlerle çalışarak belgenizi elde edebilirsiniz.

Daha fazlası için lütfen INSTAGRAM hesabımızdan müşteri hizmetlerimiz ile görüşün. Ayrıca acil belgelendirme talepleriniz için Aşan Danışmanlık numaralarını arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • İklim Acil Durum Bildirimi Nedir?
  İklim acil durumu (climate emergency), iklim değişikliğinin getirdiği sonuçlarla vakit kaybetmeden mücadele edilmesi gerektiğini ifade eden bir durumdur. Özellikle son yıllarda tüm dünyanın içinde bulunduğu iklim krizinin önemine dikkat ç
  16.2.2022 16:59:51
 • Koltuk Değnekleri İçin CE Belgesi
  Koltuk Değnekleri İçin CE Belgesi ile alakalı tüm bilgilere kurumsal sitemizden erişebilirsiniz. CE belgelendirme konusunda uzman müşteri temsilcileri ile uzun senelerdir hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
  25.11.2022 11:29:14
 • 50 Soruda Kurumsal Sürdürülebilirlik Yolculuğu Kitabı D&R´da
  Dilek Aşan 50 Soruda Kurumsal Sürdürülebilirlik Yolculuğu Kitabı D&R´da satışta. Bir çok önemli detayın yer aldığı, bir çok hususa değinilen bu kitabı Aşan Danışmanlık olarak öneriyoruz.
  4.4.2022 13:26:16
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp