Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

SASO Belgesi Fiyatları

SASO Belgesi Fiyatları ile alakalı en geniş kapsamlı bilgiye ve dökümanlara Aşan Danışmanlık aracılığıyla ulaşabilirsiniz, hemen sitemizi ziyaret edin. Aşan Danışmanlık olarak bölgeden ihtiyaç duyulan bu belge için en hızlı süreçleri sizlere sunma gayretindeyiz. SASO belgesi fiyatları, bu belgeyi almak isteyenlerin en çok araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere bu belgeyi almak için belgelendirme kuruluşları ile çalışmak işinizi büyük oranda kolaylaştıracak, süreçte yaşanabilecek hata ihtimalini ortadan kaldıracaktır. Bunun için güvenli bir kuruluş tercih etmeniz ise büyük önem taşımaktadır.

Bu konuda net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Her kuruluş kendi işlemleri paralelinde farklı bir fiyatlandırma sistemi kullanabilmektedir. Eğer Suudi Arabistan’a yapacağınız sevkiyatlar için bu belgeyi almayı planlıyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinebilir, sizin için bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü husus için sitemizde yer alan canlı destek hattından anında Aşan Müşteri Temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

SASO Belgesi Nedir?


Günümüz dünyasında ülkeler arası ticaret sıklıkla gerçekleştirilen bir ekonomik faaliyet olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok farklı ürün grubu, ticari amaçlar ile farklı ülkelere sevk edilebilmektedir. Sıklıkla ihracat gerçekleştirilen ülkeler arasında Suudi Arabistan ise ilk sıralarda yer almaktadır.

Bu ülkeye gönderilen ürünlerin yasal mevzuat kapsamında bazı kalite standartlarına uygunluk sağlaması gerekmektedir. Bu uygunluk ise ancak SASO belgesi ile kanıtlanabilmektedir. Bu nedenle ülkeye yapılacak olan sevkiyatlar için bu belgenin alınması zorunlu olarak karşımıza çıkmaktadır. Aksi takdirde gönderilen hiçbir ürün gümrük kapısından içeri alınmamaktadır.

Türkiye’nin öncü belgelendirme firması Aşan Danışmanlık’tır. Sizde firmamızdan anında bilgi alabilirsiniz.

SASO Belgesi Nedir?

SASO Belgesi Almak için Ne Yapmak Gerekir?


Suudi Arabistan’a ürün gönderimi sağlamak için almanız gereken bu belge bir uygunluk belirteci olarak kullanılmaktadır. Alınması zorunlu olduğundan dolayı sevkiyat tarihinin en geç 1 hafta öncesinden belgenin alınması önem taşımaktadır. SASO sertifikasını almak için yapmanız gereken ilk şey, gerekli olan tüm evraklar ile birlikte başvuruda bulunmaktadır.

Yapacağınız başvuruyu gerçekleştirmek için bir belgelendirme firması ile hareket etmek çok daha avantajlıdır. Böylece süreci deneyimli bir şekilde yönetebilir, belgenizi en kısa süre içerisinde alabilirsiniz. SASO sertifikası almak için bizimle iletişime geçerek süreç hakkında doğru ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.
 

SASO Belgesi Zorunlu Mudur?


Eğer Suudi Arabistan’a ürün sevkiyatı yapacaksanız SASO belgesini almanız bir zorunluluk olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu belgeyi almadığınız takdirde ihracat sevkiyatınız başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Bu nedenle ülkeye göndermek istediğiniz herhangi bir sevkiyat öncesinde belge düzenletmeyi unutmamanız gerekmektedir.

Bu belgeyi düzenletmek için gerekli olan tüm evrakları tamamlamanız halinde kolaylıkla başvurunuzu yapabilir, laboratuvar testlerini başlatabilirsiniz. Bu testler ile ürünlerin uygunluğu kontrol edilecek, sonuçların olumlu olması halinde ise belge sevkiyatınız için düzenlenecektir.
 

SASO Belgesi Fiyatları Hakkında Bilgilendirme


Suudi Arabistan’a yapılacak sevkiyatlar için alınması gereken SASO belgesi, yetkili belgelendirme kuruluşları aracılığı ile düzenlenebilmektedir. Bu noktada ise bu belgeyi alacak olan kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri elbette fiyatlandırma olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizlere belgelendirme alanında profesyonel ve güvenilir destek sunmaktayız. SASO belgesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, belgelendirme sürecini kısa sürede başlatabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerine whatsapp hattının yanı sıra INSTAGRAM hesabı aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • EcoVadis Belgelendirme
  EcoVadis Belgelendirme hizmetleri kapsamında Aşan Danışmanlık sizlere en hızlı adımları attırmakta ve daha sürdürülebilir bir dünya için uzman danışmanları ile hizmet vermektedir.
  16.1.2023 09:17:55
 • Yapılar ve İnşaatlar İçin Atık Azaltma
  Ülkemizde artan nüfus ve yenilenen yapılaşma sebepleriyle alakalı çevresel problemlerinde birlikte geldiğini görmekteyiz. Yapılar ve İnşaatlar İçin Atık Azaltma ile ilgili içeriğimizi okuyun..
  18.2.2022 13:07:28
 • Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi
  Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi ile alakalı merak ettiğiniz hususların tamamına web sitemizde yer alan numaramızdan ulaşabilirsiniz. Aşan Danışmanlık tecrübeli kadrosu ile hizmetinizdedir.
  15.1.2024 12:19:36
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?