Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Sağlık Kurumları İçin Temos Uluslararası Akreditasyon Programları

Temos Belgesi (Sağlık Kurumları İçin Temos Uluslararası Akreditasyon Programları) hakkında bir çok detaya bu içerik aracılığıyla erişebilir ve belgelendirme teklifleri için Aşan Danışmanlık firmasını arayabilirsiniz.

YAKINDAN TANIYALIM

İlk olarak 2010 senesinde Almanya´da kuruldu ve akabinde hemen ardından Avrupa Araştırma projesinde yer aldı. Alman Devlet Araştırma projesi olarak sürecin başlangıcı ve başarılı bir dönemin ardından Avrupa´daki Araştırma Projesinden ayrıldı ve bireyselleşen bir Akreditasyon Kurumu olarak dünya üzerindeki yoluna devam etmiş oldu.

Trust: Güven
Effective Medicine: Etkili Tıp Optimized Services: Optimizeedilmiş Sağlık Hizmetleri

Şeklinde Bir Açılımı vardır. Dünya çapında 14+ ofisi yer alan kurumun 100´den fazla ülkede de deneyimli değerlendirme uzmanları yer almaktadır. Temos sertifika programları arasında ihtiyacınız olan bir program için Aşan Danışmanlık firmasından kurumsal destek ve hizmet alabilirsiniz. Dünya´nın hemen her kıtasında bölge ofisleri bulunan kurum ile alakalı olarak açıklama şu şekildedir, TEMOS; başvurusunda yer almak isteyen firmaların tıbbi yada tıbbi olmayan hizmetlerindeki kalitelerinin belirlenmesinde tarafsız bir biçimde değerlendirmesinin yapılması ve iyileştirme potansiyellerinin teşhis edilmesini, hastalarının için verdiği tıbbi olan hizmetlerin yada genel sağlık hizmetlerinin kalitelerinin daha iyi bir hale gelmesini ve bakım hizmetlerindeki sürekliliğin sağlanmasını ister, amaçlar.

TEMOS BELGELENDİRMETemos ile alakalı olarak Aşan Danışmanlık sağlık alanında hemen her sektörün ihtiyacı olan bu belgeyi edinmektedir. Hastaneler için ve klinikler için Temos Belgesi oldukça önemlidir. Bunların yanı sıra temos belgesi aile hekimleri, polikilinikler, günlük cerrahi merkezleri, hastaneler ve dışarıda yer alan diş hekimliği uygulamaları, göz sağlığı ile alakalı hastaneler ve klinikler için önem taşır. Temos belgeine ihtiyaç duyabileceğini düşündüğümüz diğer kurumlar ise Üreme merkezleri, eczaneler ve ayakta yada yatarak tedavi gören hastalar için meydana gelmiş olan  rehabilitasyon merkezleridir.

Aşan Danışmanlık olarak uzman danışmanlarımız ile sağlık kurumları için TEMOS BELGESİ edinme alanında pro hizmetler sunmaktayız. Onaylı sağlık tesisi olmak isteyenlerin hastaların güvenliği ve kalite güvencesini sağladığını gösterebilmeleri için Temos Belgesi oldukça önemlidir. Ayrıca hsataların ailelerinin, arkadaşlarının tarafndan da tercih edildiği bir kurum olmak isterseniz kalitenizi göstermeniz ve hasta hizmetlerinizde farkınızı ortaya koymanız gerekir. Mesleki yeterlilik konusunda da personelinizin kişisel gelişimine faydalı olacak olan bir sistemdir.

Kurumunuza sayısız fayda sağlayacak olan TEMOS BELGESİ işleri oldukça rahatlatacak ve kolaylaştıracaktır. Bu sayede organizasyonlarınızdaki verimliliği de gözle görebileceksiniz. Kurum içi sitemlerin daha koordine olması ve uyumlu hale gelmesi için Temos danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Temos Belgesi sayesinde personellerinizin yetkinliğini arttırmanız ve memnun personellerle çalışmanız beklenmektedir. Daha iyi sonuçlar elde etmek için Aşan Danışmanlık firmasını tercih edebilir ve riskleri & yükümlülükleri azaltabilirsiniz. Bu faydaların haricinde kurumunuza katacağı diğer faydalar ise şu şekilde olacaktır,

* Rakiplerinizden daha farklı olduğunuz belirgin bir şekilde ortaya çıkacaktır.
* Kurum bilinirliği ve sektörde görünürlüğü artacaktır. Ayrıca Temos Sertifikasına sahip olan kurumların kurumsal TEMOS web sitesinde ve sosyal medya platformalarında da tanıtımı yapılmaktadır.
* Kurum için pazarlama alanında potansiyeli geniş tutmanızı ve kısa süre içerisinde arttırabilmenizi sağlar. Nitekim pazarlama faaliyetleriniz için Temos akreditasyon belgesini kullanabilirsiniz.
* Kaliteyle ilgili olan bağlılığın ve ziyaretçileriniz ile aranızdaki güvenin oluşumu sağlanmakta ve sadakat oluşmaktadır.

Temos Uluslararası Akreditasyon Programı Danışmanlığı


Hastaların bakış açısından sağlık kurumlarına baktığımızda her zaman daha iyi hizmetler beklerler. Daha iyi bir kliniği tercih eden hastaların oranı oldukça yüksektir. Klinik dışı sonuçlara da dikkat eden hastalar vardır. Ayrıca hasta deneyimi sağlkıkta oldukça önemlidir. Geliştirilmiş bir hasta deneyimi sistemi için TEMOS danışmanlığı almalısınız. Güvenli, emniyet sahibi, ücüncü taraf onaylı bir ortamda tedavi olmak isterler. Güvenilir sağlık kurumlarını tercih ederler. Aşan Danışmanlık olarak ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız.

Kuruma ilk girişinizden itibaren kaliteyi hissedeceğiniz bir ortam için TEMOS belgesi gereklidir.

Temos Belgelendirme danışmanlığı için Aşan Danışmanlık firmasını hemen arayın..

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Yara Bandı Ce Belgesi
  Aşan Danışmanlık´ta ihtiyacınız olan her sağlık ekipmanlı, sağlık ürünü için hizmet var. Yara Bandı Ce Belgesi ihtiyaçlarınız için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.
  26.12.2022 13:37:29
 • EcoVadis Belgelendirme
  EcoVadis Belgelendirme hizmetleri kapsamında Aşan Danışmanlık sizlere en hızlı adımları attırmakta ve daha sürdürülebilir bir dünya için uzman danışmanları ile hizmet vermektedir.
  16.1.2023 09:17:55
 • SA 8000 Sertifikası
  SA 8000 Sertifikası ile alakalı bilgilere erişmek ve en uygun fiyatlardan danışmanlık alarak ilgili sertifika sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.
  10.3.2023 15:45:45
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp