Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Rusya Gost R Belgesi

Rusya Gost R belgesi ithalat ve ihracat için istenen belge türlerinden biri olarak karşınıza çıkar. Rusya ve Avrasya Birliği üye ülkelerinden herhangi şekilde ithalatı ve ihracatı gerçekleştirilirken Gost belgesine dahil edilmiş olan tüm ürünlerde bazı şartlara uyulması şart koşulmaktadır. Gost belgesine sahip olmayan ürünlerin ülke gümrüklerinde girişi yasaklanmıştır. Tüketicinin korunmasını amaçlamakta olan bu belge toptan ve perakende ürünler için geçerli olmaktadır.

Belge içerisinde yer alan R harfi Rusya’yı ifade etmekteyken Gost kelimesi ise diğer ülkeleri temsil etmektedir. Önemli olan belgeyi almak ve de belgenin alınması sürecinde gerekli olan tüm aşamaları gerçekleştirmek adına firmamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Firmamız sizlere bu belgeyi temin etmekte ve toptan perakende ürünlerin ülkeye giriş çıkışını kolaylaştırmanız söz konusu olmaktadır.

Kurumunuz, firmanız için Rusya Gost R Belgesi almak istediğinizde yalnızca Aşan Danışmanlık web sitesinde yer alan telefon numarasını aramanız yada e-mail aracılığı ile müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.
 

Rusya Gost R Belgesi Ne İşe Yarar?
 

Dünyada en çok nüfusa sahip olan ülkelerden biri olarak Rusya gibi bir ülkeye ihracat yapılabilmesi için Gost kapsamına giren ürünlerin bu belgeyi alarak rahatlıkla ürünleri ülkeye sokabilmesi mümkün olur. Bu belgeye sahip olmanın faydalarından biri olarak ise Rusya gibi büyük bir ülkeye ihracat yapılış olur. Firmanın hitap etmekte olduğu pazarın büyümesi ve genişlemesi mümkündür. Rusya ve çevresinde bulunan pazarlarda ürünleri serbest şekilde dolaştırmak, daha geniş müşteri potansiyeline ulaşmak sağlanır.

Firmanın saygınlığının artması açısından da bu belgenin varlığı son derece avantajlı ve faydalıdır. Günümüzde mevzuat çerçevesinde ürünler için resmen bir pasaport görevi görmekte olan bu belge son zamanlarda firmalar için son derece önemli bir yerdedir. Bu nedenle de bu kadar çok faydası ve de firmanın geleceğini maddi anlamda etkilemesi açısından tercih edilebilecek ve alınabilecek olan belgelerdendir.

Rusya Gost-R Belgesi
 

Rusya Gost R Belgesi Nasıl Alınır?
 

Gost belgesinin alınması için kişilerin ilk olarak başvuru yapması ve de bunun için de yetkili olan firmaları tercih etmesi gerekir. Yani firmamız tarafından verilmekte olan bu belge için firmamız kişilere en iyi şekilde yardımcı olmakta ve de hizmet vermektedir. Kişilerin ithalat ve ihracat yapabilmesi için ilk iş olarak bu belgeyi almaları oldukça gereklidir. Çünkü Rusya’ya yapılacak olan ithalat ve ihracat konularında bu belgenin varlığı son derece önemli olur.

Kişilerin firmamıza başvuru yapması ve daha sonrasında gerekli olan evrak ya da belgeleri de bulundurması gerekir. Ürünlere dair olan tüm raporlar, evraklar ve belgeler hazır edildikten sonra belgenin verilmesine yönelik olarak firmamız tarafından tüm aşamalar ve değerlendirmeler gerçekleşmektedir.

Ürünün kalitesi, faturası, test raporları ve laboratuar analizleri gibi tüm detaylar istenmektedir. Bunlardan sonra ise kişiler için gerekli görülmesi halinde belge verilmektedir. Rusya Gost R belgesi sayesinde firmalar pek çok avantaj ve de artı elde etmektedir. Bunun için belgeyi firmamızdan talep edebilirsiniz.

Merak ettiğiniz her türlü husus için web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizi arayabilir ve en uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Emar Cihazı CE Belgesi
  Emar Cihazı CE Belgesi ihtiyacı olan sağlık alanında faaliyet gösteren üreticiler için uzmanlarımız ile en hızlı belgelendirme süreçlerini, en uygun teklifler ile sağlıyoruz.
  21.11.2022 11:03:55
 • ExProof Atex Nedir?
  Merak ettiğiniz belgelerin, hizmetlerin kısa bilgileri ile tanıtımlarını yapmaya devam ediyoruz. Aşan Danışmanlık olarak Türkiye´nin önde gelen kurumlarına hizmet vermekteyiz.
  16.6.2023 15:59:21
 • ISO 9001 Sertifika Fiyatı
  Aşan Danışmanlık belgelendirme hizmetleri sunan firmamız sizlere ISO 9001 Sertifika Fiyatı konusunda en uygun seçenekleri sunuyor. Hemen sizler için teklif verebilmemiz adına bize ulaşabilirsiniz.
  10.6.2022 12:08:38
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp