Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

PVOC Belgesi (Kenya Uygunluk Sertifikası)

PVOC Belgesi (Kenya Uygunluk Sertifikası) ile alakalı merak ettikleriniz için sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve anında tekliflerimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aşan Danışmanlık olarak Türkiye´de bulunan tüm firmalara hizmet sunuyoruz. Belgelendirme firması olarak sizlere sunduğumuz PVOC Belgesi ( Kenya Uygunluk Sertifikası ) ile ihracat için kullanmanız ve sahip olmanız gereken belgeyi almanız için tüm adımlarınızda sizler ile birlikte süreci yönetmekteyiz.

Bu kapsamda Kenya merkezli standartlar kurumunun talep ettiği güvenlik, kalite, sağlık ve çevreye uygunluk gibi durumların şirketiniz tarafından sağlandığının kanıtlanması için ilgili belgeye ihtiyaç duymaktasınız.

Firmamız da bu anlamda siz başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ilgili düzenlemeleri yaparak ve belge ile ilgili eksiklerinizi gidermenize yardımcı olduktan sonra belgeyi kazanmanız adına sizler ile birlikte hareket etmekte ve belgelendirmeyi gerçekleştirmektedir.

PVOC Belgesi Nedir?


Kenya’da ihracat gerçekleştirilebilmesi için alınması gereken sertifikalardan olan Kenya ihracat uygunluk belgesi ile sizlere en hızlı şekilde sertifikalandırma sürecini sağlamaktayız. Bu kapsamda alanında uzman ekip kadromuz ile süreci takip etmekte ve en hızlı, güvenilir şekilde sertifika almanıza yardımcı olmaktayız.

Kenya’ da hükümet kapsamında belirlenen ve ihracat kapsamında ülekeye alınacak olan ürünlerin sertifika ile alınması zorunlu olarak bildirilmiştir. Bu kapsamda eğer şirketinizde firmamızın sağladığı bu sertifika yoksa gümrükte mallarınızın iadesi gibi sorunlar ile karşılaşmanız olası olarak karşınıza çıkacaktır.

Firmamız bu anlamda sizlere belgelendirme hizmeti sunmaktadır. Sziler de bu anlamda bir ihracat gerçekleştirecekseniz PVOC Belgesi ( Kenya Uygunluk Sertifikası ) almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizlere INSTAGRAM sayfamızdan veya mesai saatlerinde Aşan Danışmanlık Canlı Destek Hattından ulaşabilirsiniz.

PVOC Belgesi Neden Önemli?

Her ülkenin ihracat konusunda belirli kanunları ve kuralları bulunmaktadır. Bu kapsamda Kenya sertifika uygunluk belgesi olarak da adlandırabileceğimiz bu belgenin ihracat alanında şirketler için önemi oldukça fazladır.

Bizler, belgelendirme firması olarak uzman ekiplerimiz ile sizlere sunduğumuz bu hizmette, ilgili belgeyi neden almanız gerektiğini de sizler için derledik.

PVOC Belgesi (Kenya Uygunluk Sertifikası)

Öncelikle Kenya malları için uygunluk belgesi zorunludur. Bunun yanında ilgili belge her sevkiyattaki ürünün gümrüklenmesi için gerekli ve zorunlu olarak yasalarca belirlenmiştir. Muaf olan ürünler de yine bu kapsamda KEBS gözetimi altında olmaktadır.

Eğer şirket olarak ihracat ile ilgili uygunluk belgesi almadıysanız, doğabilecek tüm uygunluk sorunlarından bizzat sizler mesul olursunuz. Bunun yanında uygunluğun sağlanmasından da ihracatçı sorumlu olarak görülmüştür.
 

PVOC Belgesi ile Sizlere Ne Sağlıyoruz?


PVOC belgesi alma ve belge ile ilgili eksikliklerin tamamlanma sürecinde firmamız her aşamada sizlere yardımcı olacak ve en kısa süre içerisinde belgelendirmenin sağlanması için süreç yönetimine katkıda bulunacaktır.

Bu anlamda uzman ekiplerimiz sizler için belgelendirme adına bir süreç başlatmaktadırlar. Bu süreçte öncelikle hizmet ile ilgili olarak firmanın eksikliklerini belirlemekte ve giderilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştirmektedirler.

İlgili fatura, markalama, paket listeleri gibi belgelerin teminini sizden talep eden ekiplerimiz ile birlikte belge adına süreç içerisinde bunları temin etmenizi sağlamaktayız. Tüm bu süreçlerin yönetilmesi ve bizlere ilgili belgelerin ulaştırılması ile bizler de uygunluk sertifikasının sizler için oluşturulmasını sağlamaktayız. Aşan Danışmanlık olarak sizlerin hizmetindeyiz. Türkiye´nin neresinde olursanız olun bizlere web sitemizdeki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Tedarik Zinciri Nedir?
  ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında Tedarik Zinciri Nedir? konusunu ele aldığımız bu içeriğimizde bir çok detay sizlerle paylaşıldı.
  5.9.2022 13:51:32
 • Atex Sertifikası Nasıl Alınır?
  Siz de firmamızdan destek alarak Atex sertifikası nasıl alınır sorusuna yanıt bulabilir ve çok kolay bir şekilde sertifika alabilirsiniz.
  28.7.2023 10:21:51
 • ISO 28000 Belgesi Nasıl Alınır?
  Tedarik zinciri içerisindeki güvenlik operasyonlarının yürütülmesi ile alakalı en güncel bilgiler ve uzman danışmanlar Aşan´da, ISO 28000 Belgesi Nasıl Alınır? sorusunun yanıtı ve diğer detaylar için bize ulaşın.
  29.8.2022 11:02:17
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?