Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

PVOC Belgesi (Kenya Uygunluk Sertifikası)

PVOC Belgesi (Kenya Uygunluk Sertifikası) ile alakalı merak ettikleriniz için sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve anında tekliflerimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aşan Danışmanlık olarak Türkiye´de bulunan tüm firmalara hizmet sunuyoruz. Belgelendirme firması olarak sizlere sunduğumuz PVOC Belgesi ( Kenya Uygunluk Sertifikası ) ile ihracat için kullanmanız ve sahip olmanız gereken belgeyi almanız için tüm adımlarınızda sizler ile birlikte süreci yönetmekteyiz.

Bu kapsamda Kenya merkezli standartlar kurumunun talep ettiği güvenlik, kalite, sağlık ve çevreye uygunluk gibi durumların şirketiniz tarafından sağlandığının kanıtlanması için ilgili belgeye ihtiyaç duymaktasınız.

Firmamız da bu anlamda siz başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ilgili düzenlemeleri yaparak ve belge ile ilgili eksiklerinizi gidermenize yardımcı olduktan sonra belgeyi kazanmanız adına sizler ile birlikte hareket etmekte ve belgelendirmeyi gerçekleştirmektedir.

PVOC Belgesi Nedir?


Kenya’da ihracat gerçekleştirilebilmesi için alınması gereken sertifikalardan olan Kenya ihracat uygunluk belgesi ile sizlere en hızlı şekilde sertifikalandırma sürecini sağlamaktayız. Bu kapsamda alanında uzman ekip kadromuz ile süreci takip etmekte ve en hızlı, güvenilir şekilde sertifika almanıza yardımcı olmaktayız.

Kenya’ da hükümet kapsamında belirlenen ve ihracat kapsamında ülekeye alınacak olan ürünlerin sertifika ile alınması zorunlu olarak bildirilmiştir. Bu kapsamda eğer şirketinizde firmamızın sağladığı bu sertifika yoksa gümrükte mallarınızın iadesi gibi sorunlar ile karşılaşmanız olası olarak karşınıza çıkacaktır.

Firmamız bu anlamda sizlere belgelendirme hizmeti sunmaktadır. Sziler de bu anlamda bir ihracat gerçekleştirecekseniz PVOC Belgesi ( Kenya Uygunluk Sertifikası ) almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizlere INSTAGRAM sayfamızdan veya mesai saatlerinde Aşan Danışmanlık Canlı Destek Hattından ulaşabilirsiniz.

PVOC Belgesi Neden Önemli?

Her ülkenin ihracat konusunda belirli kanunları ve kuralları bulunmaktadır. Bu kapsamda Kenya sertifika uygunluk belgesi olarak da adlandırabileceğimiz bu belgenin ihracat alanında şirketler için önemi oldukça fazladır.

Bizler, belgelendirme firması olarak uzman ekiplerimiz ile sizlere sunduğumuz bu hizmette, ilgili belgeyi neden almanız gerektiğini de sizler için derledik.

PVOC Belgesi (Kenya Uygunluk Sertifikası)

Öncelikle Kenya malları için uygunluk belgesi zorunludur. Bunun yanında ilgili belge her sevkiyattaki ürünün gümrüklenmesi için gerekli ve zorunlu olarak yasalarca belirlenmiştir. Muaf olan ürünler de yine bu kapsamda KEBS gözetimi altında olmaktadır.

Eğer şirket olarak ihracat ile ilgili uygunluk belgesi almadıysanız, doğabilecek tüm uygunluk sorunlarından bizzat sizler mesul olursunuz. Bunun yanında uygunluğun sağlanmasından da ihracatçı sorumlu olarak görülmüştür.
 

PVOC Belgesi ile Sizlere Ne Sağlıyoruz?


PVOC belgesi alma ve belge ile ilgili eksikliklerin tamamlanma sürecinde firmamız her aşamada sizlere yardımcı olacak ve en kısa süre içerisinde belgelendirmenin sağlanması için süreç yönetimine katkıda bulunacaktır.

Bu anlamda uzman ekiplerimiz sizler için belgelendirme adına bir süreç başlatmaktadırlar. Bu süreçte öncelikle hizmet ile ilgili olarak firmanın eksikliklerini belirlemekte ve giderilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştirmektedirler.

İlgili fatura, markalama, paket listeleri gibi belgelerin teminini sizden talep eden ekiplerimiz ile birlikte belge adına süreç içerisinde bunları temin etmenizi sağlamaktayız. Tüm bu süreçlerin yönetilmesi ve bizlere ilgili belgelerin ulaştırılması ile bizler de uygunluk sertifikasının sizler için oluşturulmasını sağlamaktayız. Aşan Danışmanlık olarak sizlerin hizmetindeyiz. Türkiye´nin neresinde olursanız olun bizlere web sitemizdeki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 27034 Sertifikası
  ISO 27034 Sertifikası hususlarının tamamını ele aldığımız Aşan Danışmanlık kurumsal web sitemizi hemen ziyaret edin ve bilgi sahibi olun.
  11.5.2023 20:53:28
 • Uluslararası Yeşil Enerji Sertifikası
  Uluslararası Yeşil Enerji Sertifikası ile alakalı sizler için hazırlanan bu içeriğimizi hemen kurumsal web sitemizden inceleyebilir ve sorularınız için Aşan Danışmanlık firmamızı arayabilirsiniz.
  14.2.2022 14:18:25
 • Helal Gıda Belgesinin Faydaları
  Helal Gıda Belgesinin Faydaları hakkında verilere erişmek, bilgi sahibi olmak için Aşan Danışmanlık web sitesinde bu içerik sizler için hazırlandı, hemen inceleyebilirsiniz.
  4.9.2023 11:52:03
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp