Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Oyuncaklar İçin CE Belgesi

Oyuncak İçin CE Belgesi ihtiyacınız mı var? Hemen Aşan Danışmanlık firmasını arayın ve en uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan belgeye sahip olun.

Bir oyuncak üreticisi iseniz veya üretmeyi düşünüyorsanız, ürünlerinizi pazara nasıl sokacağınızı da bilmiyorsanız bizden danışmanlık alabilir ve kısa süre içerisinde tüm sorularınızın yanıtına kavuşabilirsiniz. Ce belgesi bugün Dünya´nın her yerinde geçerlidir. Üretilen ürünlerin insan ve çevre sağlığına zararsız olduğunu gösterebilmek adına bir nevi ürünün sertifikası, pasaportu olacaktır. Özellikle de çocuklarımızın kullanacağı, sürekli elinde tutacağı, yeri geldiğinde ağıza dahi tutulan oyuncaklar için sağlık herkes için önemlidir. Ülkemizde imal ettiğiniz oyuncakların hele ki ihracatını yapacaksanız en önemli hususlar içinde yer alır. Oyuncakların içinde kullandığınız hammaddeler EN 71 standartdında olmalıdır. Yani daha anlaşılır bir şekilde açıklamak gerekirse üründe asla ve asla kanserojen ve zehirli madde bulunmamalıdır.

Oyuncaklar için bir çok belge ihtiyacı duyulur, Msds hazırlama, test işlemleri, marka tescili ve daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşabilir ve anında hizmet talep edebilirsiniz.

İmal ettiğiniz ürünlerin zehirli madde içermediğini, kanserojen madde içermediğini kanıtlayabilmek için gerekli test ve analizler adına Aşan Danışmanlık firmamızdan bilgi, teklif talep edebilirsiniz. Sadece bunlar değil aynı zamanda oyuncakların paketlenmesi, içeriği, uyarı işaretleri ve bunun gibi olması gereken tüm aşamalarına hakimiz.

Oyuncak CE ve Diğer Belgelendirme Faaliyetleri


İmal edilen oyuncaklar için her türlü belgelendirme faaliyetini sunmaktayız.  Ürettiğiniz oyuncakların CE Belgesi taşıması gerekir. Oyuncakların güvenliği ile alakalı olan yönergede EN71 oyuncak güvenliği ile tüm temel gereklilikler sizlere sunulacak ve bunların tamamını karşılıyor olmanız gerekecektir. Aşan Danışmanlık ile üretimleri yapılan, yapılacak olan tüm oyuncaklar için kısa sürede doğru adımları atabilir, kısa süre içerisinde CE belgesi ve diğer testleri doğru adımlar ile sonuca eriştirebilirsiniz. Bu alanda en iyi, en tecrübeli ekipler ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu tür ürünlerde yer alan güvenlik gereklilklerine uygunluk oldukça önemlidir. İmalatçıların belirtilmiş olan yapıya uyması ve AT uygunluk beyanına sahip olması gerekir. Aşan Danışmanlık firmasından tüm belgeler için destek alabilirsiniz. Ce işareti tüm tüketiciler adına hazırlanmış olan AB güvenlik işareti yada kalite sembölü olarak düşünülmemelidir. Çok daha ilerisidir. Başvuru yapabilmek adına lütfen iletişim numaralarımızdan herhangi birini arayın. Firmanızın adına başvuru yapabilir kısa süre içerisinde oyuncak ce belgesine sahip olabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Üçlü Sorumluluk Belgesi
  Üçlü Sorumluluk® (Responsible Care®) ile alakalı merak ettiğiniz hususların tamamı için Aşan Danışmanlık´tan bilgi alabilirsiniz, Türkiye´nin en iyi eğitmen, danışman kadrosuna sahip olan firmamıza hemen ulaşın.
  24.4.2023 13:57:34
 • IEE 12207 Standardı Nedir?
  IEE 12207 Standardı Nedir? sorusunun her açıdan ele alındığı bu web sitesinde sizlerde uygun fiyatlara ISO belgelerine sahip olabilirsiniz, Aşan Danışmanlık olarak hemen bize ulaşın.
  12.6.2023 12:48:54
 • Gost-R Uygunluk Belgesi
  Gost-R Uygunluk Belgesi talepleriniz için Aşan Danışmanlık firmamıza site üzerinde yer alan numaradan hemen ulaşabilir ve anında işletmemizden teklif alabilirsiniz.
  5.6.2023 14:36:34
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp