Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

Organik Tarım Belgesi

Organik tarım sertifikası, organik üretim yapmak isteyen üreticiler için verilen ilk sertifikadır. Bu sertifikanın amacı, daha kaliteli tarımsal üretim elde etmek olsa da üretim standartları konusunda da kesin olmak gerekiyor. Sertifika, tüm organik üretim süreçlerini öğrenmenizi sağlar. Bu bağlamda sertifika alan hemen her üretici için kârlı ve kaliteli bir üretim sürecinden söz edebiliriz.

Türkiye’nin bir çok tarım işletmesi ile paydaş olan Aşan Danışmanlık ile yola çıkın. Kısa sürede belgelendirme hizmetlerinden yararlanın.

Organik Tarım Sertifikasyonu Neleri Kapsar?


Organik tarım sertifikasına
sahip her üretici, organik üretim hakkında önemli bilgiler alma fırsatına sahiptir. Bu doğrultuda sertifikanın amacı, daha kaliteli  üretim ve sürdürülebilir sonuçlara ulaşmaktır. Siz de bu konu hakkında derinlemesine bir araştırma yaparak belge almak istiyorsanız, öncelikle süreç değerlendirildikten sonra sertifika almalı ve daha kaliteli üretim süreçleri uygulamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu bakımdan organik tarımın aşamalarını dikkatle öğrenmek önemlidir.

Aşan Danışmanlık olarak ihtiyacınız olan bu belge için en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Alanında uzman danışmanlarımız ile yola çıkmak için hemen sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Sertifikalar ve eğitimler çerçevesinde katılımcılara organik tarımla ilgili tüm bilgiler sunulmaktadır. Bu bağlamda amaç sadece üretim sürecini eksiksiz tamamlamak değildir. Aynı zamanda üretimi rasyonelleştirmek ve sürdürülebilirliği artırmak için araştırmalar yapılması gereklidir. Organik tarım sertifikasına sahip olan tüm bilgiler bu alanda mevcuttur ancak üretim kalitesini arttırıcı hamleler yapmak da mümkündür. Bu doğrultuda daha profesyonel ve çevreye duyarlı üretim yapılması hedeflenmektedir.
 

Organik Tarım Belgesi Nasıl Alınır?


Organik tarım belgesi almak
isteyenler öncelikle eğitime kayıt yaptırmalıdır. Çünkü kazara yapılan tarımsal üretim ciddi kayıplara sebep olmaktadır. Bu kayıpların önüne geçerek daha başarılı bir üretim sürecinin kapısını aralamak isterseniz, o halde eğitim programlarımıza katılmalı ve gerekli süreci başlatmalısınız. Özellikle  tarımsal üretimde verimlilik ve daha kaliteli ürünler nedeniyle organik üretime yönelmelisiniz.

Organik Tarım Belgesi

Sertifika alma sürecinde en önemli şey sadece sertifikayı almak değil, aynı zamanda bu süreçte sunulacak bilgilerin de edinilmesidir. Bu bağlamda sertifikasyon sürecinin daha başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için süreç Hakkındaki tüm bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz. Sertifikasyon sırasında soru işaretlerini ve merak edilenleri ortadan kaldırmanın en iyi yolu bizimle iletişime geçmektir!
 

Organik Tarım Belgesi İçin Neden Biz?


Firmamız uluslararası düzeyde organik tarım belgelendirme hizmetleri sunan bir belgelendirme kuruluşudur. Dolayısıyla bizi tercih etme nedenleriniz şunlar olabilir:

*Tanınırlık ve güvenilirlik: Şirketimiz uluslararası alanda tanınan bir organik sertifikasyon kuruluşudur. Bu nedenle firmamız tarafından verilen organik gıda sertifikası dünya çapında güvenilen bir belge olarak hizmetinizde olacaktır.
*Geniş hizmet ağı: Firmamız organik tarım ve gıda üretimi alanında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Organik sertifikasyon, kurumsal denetim, kaynak yönetimi, tüketici bilgilendirme ve diğer organik sertifikasyon hizmetlerinde uzmanlaşmıştır.
*Uluslararası pazarlara erişim imkanı: Şirketimizin verdiği organik gıda sertifikası, organik ürünlerin uluslararası pazarlarda kabulünü garanti etmektedir. Bu belge, organik ürünlerin ihracatında ve uluslararası ticarette sizlere rekabet avantajı sağlayacaktır.
*Yetkili kuruluş: Firmamız Avrupa Birliği´nin (AB) organik tarım standartlarına göre sertifikasyon hizmetleri verme yetkisine sahiptir. AB organik standartları birçok ülkede organik tarımın temelini oluşturur ve bunlar, uluslararası kabul görmüş standartlar olarak bilinmektedir.
*Tecrübe ve Bilgi: Firmamız organik tarım konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ve  uzman ekibiyle tanınmaktadır. Bu tecrübe ve bilgi birikimi, organik tarım süreçlerinde üreticilere yol göstermekte ve sertifikasyon sürecinin doğru  yönetilmesini sağlamaktadır.

Herhangi bir sorunuz ya da ayrıntılı bilgi talebiniz varsa uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Belgelendirme hizmetlerimizin işletmeniz üzerindeki maliyetini öğrenmek adına firmamızdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Gelişen teknolojiyi kullanan güncel, kaliteli ve yenilikçi eğitim programlarımızla hayatınıza olumlu yönde dokunacağız.

Daha fazlası için Aşan Danışmanlık’ın düzenli bir şekilde bilgilendirme yaptığı INSTAGRAM hesabını takip edebilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp